Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jak radzić sobie ze stresem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Witam. Chciałam się Was zapytać o zdanie. Czy uważacie, że terapie tego typu http://www.osrodekintra.pl/menu-3/rozwoj...tystresowy sprawdzają się? Jak wpływają na człowieka? Jak szybko przynoszą efekty? I czy w ogóle przynoszą efekty? Co sądzicie?
Jeżeli mam być szczera, to ja sobie ze stresem nie radzę za dobrze. Często nabawiam się w ten sposób kłopotów żołądkowych.
Na stres dobra jest muzyka i relaks ze słuchawkami na uszach.Towarzystwo to zimny lech.
Jak jestem zestresowana to muszę wyjść na spacer i się przewietrzyć Smile To dla mnie najlepszy sposób xd
Dużo snu pomaga na stres.
Stres związany z pracą rozładowują wyjazdy integracyjne z JoyEvent Mnóstwo dobrej zabawy, po przyjeździe z takiej imprezy człowiek czuje się jak nowo narodzony.
Proponuje raz na jakiś czas wyjechać na krótki urlop.
(21-03-2015 01:35)JarekCzyz napisał(a): [ -> ]Proponuje raz na jakiś czas wyjechać na krótki urlop.

A coś na miejscu? Nie każdy ma okazję do wyjazdu.
Porządny trening na siłowni lub bieg na świeżym powietrzu bardzo łagodzi stres
Nie kazdy z nas wie, ze niewlasciwy poziom magnezu w organizmie ma wplyw na...stres!
Ja kilka dni przed waznym egzaminem zawsze siegam po Chela-Mag B6 aby uzupelnic poziom magnezu i mniej sie stresowac. Jak na razie - dzialaSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Przekierowanie