Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak oduczyć się jeść słodycze i schudnąć
Autor Wiadomość
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jak oduczyć się jeść słodycze i schudnąć
Hej dziewczyny. Jak oduczyć się jeść słodycze i jak schudnąć? Mam spory problem bo jestem słodyczomaniaczką Big Grin ALe kilka kg na plusie i niekoniecznie mi się to podoba.
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
12-10-2021 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mirka
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jak oduczyć się jeść słodycze i schudnąć
Zacznij od rzucenia słodkiego na słodycze samemu robione np bounty z twarogu serka skyr I wiorki kokosowe wymieszać dodac zamiennik cukru przełożyć do foremki albo ulepić kulki zalać gorzka czekolada taki deser ma około 450 kcal a mnie osobiście tak syci jak zjem o 17 to kolacji nie jem juz bo wciąż jestem najedzona. Zamień cukier na erytrytol albo ksylitol, zacznij więcej spacerować, więcej warzyw i owoców, zupy, smoothie np banan maslo orzechowe miod mleko 0.5%.
Z suplementów wspomagających odchudzanie polecam szczególnie Olej MCT - na stronie mozesz sobie poczytać o jego wpływie na organizm oraz zdrowie.

Daje większe uczucie sytości. Jak rownież dodaje energii do ćwiczeń.

Moje poprzednie tematy:
12-10-2021 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Jak oduczyć się jeść słodycze i schudnąć
Ja mialam zawsze problem z podjadaniem slodyczy, ogolnie z łapaniem miedzy posilkami jakichs przekasek.. ale od kiedy jestem na diecie, odpowiednio zbilansowanej i pelnowartosciowej, to nie mam nawet ochoty podjadac Smile https://odchudzanie.medicover.pl/ warto moim zdaniem sie udac do specjalisty na konsultacje, tu maja naprawde dobrych dietetykow

Moje poprzednie tematy:
18-10-2021 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Jak oduczyć się jeść słodycze i schudnąć
na pewno nie zaszkodzi sobie kupić bieliznę wyszczuplająca jak chcesz sie odchudzac Smile dzieki temu wizualnie pozbędziemy się nadprogramowych kilogramów. ja na https://valetta.pl/collections/bielizna-wyszczuplajaca zamawiałam kilka sztuk i bardzo lubie je nosić

Moje poprzednie tematy:
24-01-2022 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Jak oduczyć się jeść słodycze i schudnąć
Całkowite oduczanie jest niepotrzebne. Mało komu udaje się całkiem zrezygnować z jedzenia słodyczy. Zawsze można zamienić tradycyjny cukier na ksylitol brzozowy. Jest łatwo dostępny. Można go zamówić w sklepie Słodkie Zdrowie https://slodkie-zdrowie.pl/pl/12-finski-...r-brzozowy z dostawą do domu.

Moje poprzednie tematy:
30-05-2023 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fitness w pracy - jak pozostać aktywnym w biurze? Meggem 3 227 19-03-2024 19:13
Ostatni post: koter
  Fitness w pracy - jak pozostać aktywnym w biurze? Meggem 0 0 01-02-2024 20:25
Ostatni post: Meggem

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS