Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Online
Post: #1
Meble
Czy u was się opłaciło zamawianie mebli od producenta, na jakie rozwiązania w ogóle postawiliście i czy jesteście zadowoleni? Chodzi mi przede wszystkim o ciekawe analizy zamawiania mebli kuchennych.

Moje poprzednie tematy:
24-07-2020 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Meble
Dobrze mi doradzili przy wyborze mebli kuchennych na wymiar w Matyja. Na Śląsku, jak sobie porównywałem producentów to u nich najlepsze warunki początkowe. Całkowicie bez ryzyka wycena i pomiary. Do tego możesz się mocno skonsultować, co będzie pasowało z akcesoriów meblowych pod styl wykończenia. Łączą w sobie zalety projektowania i produkcji mebli. Nie korzystają z gotowców, tylko widać kombinują, aby klient wrócił później też z innymi zamówieniami Smile Kuchnia super u mnie wyszła. U nikogo takiej nie widziałem do tej pory.

Moje poprzednie tematy:
27-07-2020 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Meble
Mele do kuchni zamówiłem od renomowanego, polskiego producenta- firmy Akord, działającej na rynku już od 27 lat. Względem dobrania odpowiedniego designu, koloru oraz rozmiarów bardzo pomógł mi poradnik zamieszczony na stronie https://www.eptsil.pl/kuchenne-must-have...eszczeniu/ . Zdecydowałem się na białe meble kuchenne z frontami w kolorze naturalnego drewna. Prezentują się świetnie, wyróżnia je też wysoka funkcjonalność.

Moje poprzednie tematy:
20-10-2022 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Meble
Ja też właśnie odkryłam ostatnio ciekawy sklep, bo https://www.pinio.com.pl/ i można tam kupić też bardzo ładne meble z tymże do pokoju dziecka. Według mnie jak poszukujecie więc dla dzieci coś odpowiedniego, to tam na pewno coś dobierzecie dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
21-10-2022 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Meble
Ja zawsze staram się podchodzić do takich zakupów w sposób racjonalny. Uważam, że jeśli ktoś prowadzi działalność i faktycznie meble będą wykorzystywane też przy obsłudze gości, to warto zastanowić się, czy można będzie je uznać za koszt firmowy. Czytałem o tym na stronie https://magazynprzedsiebiorcy.pl/czy-zak...szta-firmy i wydaje mi się to faktycznie ciekawym wyborem. Co myślicie?

Moje poprzednie tematy:
    27-10-2022 08:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Olaprima
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 286
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Meble
    To całkiem fajne rozwiązanie, gdy chcemy mieć meble na wymiar bezpośrednio od producenta. Jednak myślę, że warto też się skonsultować z architektem wnętrz https://projektowanie-wnetrz-online.pl/a...je/kuchnia . Zawsze najlepiej podpowie, co i jak ustawić aby nie tylko wyglądało ładnie, ale również było funkcjonalnie.

    Moje poprzednie tematy:
    29-10-2022 17:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,392
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Meble
    Z własnego doświadczenia polecam Ci jeden z najlepszych meblowych sklepów internetowych którym jest https://swiat-mebli.pl/. Firma posiada szeroką ofertę mebli mieszkaniowych wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Zaskoczy Cię także dokładne wykończenie nawet najmniejszych detali. Szczerze polecam.

    Moje poprzednie tematy:
    03-11-2022 11:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Inżynier Mamoń
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 739
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Meble
    My też mamy w planach kupić na dniach jakieś solidne meble do naszego salonu tylko właśnie rozglądamy się za odpowiednią ofertą

    Moje poprzednie tematy:
    05-11-2022 11:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    grajcarek
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 406
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Meble
    Dla mnie najfajniejsza jest prostota. Z tego względu spodobała mi się oferta https://platformamebli.pl/stoly-industri...ragle-c-28, która ma wielorakie rodzaje stołów, różne ich kształty i wymiary. Oprócz stołów w ofercie są jeszcze szafki, konsole i biurka.

    Moje poprzednie tematy:
    08-11-2022 14:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kamilwoszczyna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 756
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Meble
    Sa tez miejsca gdzie specjalne meble beda potrzebne. Inne wyposazenie kupi sie do sklepu spozywczego a inne meble do sklepu odzieżowego Smile

    Moje poprzednie tematy:
    08-11-2022 19:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Meble pawelpruski 10 1,370 08-04-2024 19:14
    Ostatni post: dajuber
      Meble przez internet niemenka 254 163,748 10-01-2024 12:52
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS