Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawy kobiece
Autor Wiadomość
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #1
Sprawy kobiece
chciałybyście podzielić się z kimś swoimi problemami, a nie wiecie do kogo się zgłosić? Od teraz już będziecie wiedzieć bo jest taki wspaniały portal dla kobiet My-V, który zajmuje się kobiecymi sprawami. Można znaleźć na nim różna ważne wskazówki albo nawet napisać do ekspertów zapytanie. Z pewnością odpowiedzą i doradzą.

Moje poprzednie tematy:
24-01-2021 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karolina11
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Sprawy kobiece
Jak coś wam dolega jeśli chodzi o sprawy intymne to nie szukacie informacji na żadnych portalach, tylko jak najszybciej udajcie się do dobrych specjalistów. Jak jesteście z Warszawy to polecam lekarza, który wyleczył mnie z nawracających infekcji i doskonale poprowadził moją ciąże lek. Piotr Świderczak ginekolog z Centrum medyczne Babka Medica w Warszawie ul. Wąwozowa 8 (nowoczesna przychodnia z doskonałym wyposażeniem) – specjalista jakich mało i przemiły człowiek

Moje poprzednie tematy:
18-02-2021 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Sprawy kobiece
Jeśli chodzi o kobiece intymne sprawy, to ja ogromny problem miałam z bolesnymi miesiączkami. Ale to tak, że z pracy musiałam się zwalniać. Ile przeciwbólowych leków brałam, a i tak jeszcze bolało. Brzuch tak niżej i krzyż, to najbardziej. Dopiero ginekolog zaproponował mi żebym pobrała belarę, tabletki anty i sprawdziła czy jest różnica. Różnica jest i to kolosalna, wolne w te dni już mi niepotrzebne, żadne p. bólowe też.

Moje poprzednie tematy:
26-02-2021 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Sprawy kobiece
A u mnie, jakis czas temu zdiagnozowano wirusa hpv, bardzo sie zestresowałam, bo wyczytalam, ze to moze prowadzic do raka szyjki macicy. Moja pani ginekolog mnie uspokoila, zalecila mi stosowanie zelu papilocare, który regeneruje nabłonek i wspomaga proces gojenia się zmian

Moje poprzednie tematy:
16-03-2021 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rebeca
Member
***

Liczba postów: 182
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Sprawy kobiece
Na pewno bardzo ważna sprawą sa kontrolne wizyty u ginekologa, kazda kobieta powinna isc raz na 6 miesięcy do swojego lekarza https://antykoncepcjanamiare.pl/kalendar...wykonywac/ To bardzo istotne aby nie zaniedbywac tych wizyt, w razie wystapienia jakiejs choroby ,dzieki wczesnemu wykryciu mozemy być w 100% wyleczone.

Moje poprzednie tematy:
    26-03-2021 23:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    olla molla
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 303
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Sprawy kobiece
    (26-03-2021 23:36)rebeca napisał(a):  Na pewno bardzo ważna sprawą sa kontrolne wizyty u ginekologa, kazda kobieta powinna isc raz na 6 miesięcy do swojego lekarza https://antykoncepcjanamiare.pl/kalendar...wykonywac/ To bardzo istotne aby nie zaniedbywac tych wizyt, w razie wystapienia jakiejs choroby ,dzieki wczesnemu wykryciu mozemy być w 100% wyleczone.

    Rebeca, masz rację. Wizyty kontrolne - oczywiście regularne, u ginekologa to podstawa. Zwłaszcza, jeśli miało się w rodzinie przypadki np. raka narządów rodnych. Sama na kontrole chodzę raz na pół roku, raz w roku robię cytologię oraz usg ginekologiczne, badam też piersi. Mam w Warszawie sprawdzoną klinikę - https://gabinetylucka.pl/ i przekonałam się tu do lekarzy. Bardzo polecam, jeśli któraś Pani szuka dobrych ginekologów w stolicy.

    Moje poprzednie tematy:
    29-03-2021 11:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Sprawy kobiece
    A skoro już mowa o takich tematach, to czy męczy Was czasami zapalenie okolic intymnych? Czy macie jakieś skuteczne sposoby na to, żeby ustrzec się przed takimi infekcjami? Co oprócz noszenia przewiewnej bielizny i dbania o higienę możecie zalecić?

    Moje poprzednie tematy:
    30-03-2021 21:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,067
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Sprawy kobiece
    Nie, z takimi rzeczami nie miałam nigdy problemu ale za to okazało się że mam endometriozę. Jestem pod opieką specjalistów ze szpitala Medicover i w razie potrzeby mogę też liczyć na zabieg jej usuwania najnowocześniejszymi metodami

    Moje poprzednie tematy:
    21-05-2021 14:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kamilwoszczyna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 756
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Sprawy kobiece
    @monikabert90 dobrze jest zadbac o odpowiednie nawilzenie miejsc intymnych, chocby w trakcie stosunku by uniknac podraznien i obtarc, ktore moga prowadzic do infekcji. Sprawdz sobie zel feminum, ktory ma w skladzie dodatkowo kwas mlekowy, ktory jak wiesz chroni przed infekcjami Smile

    Moje poprzednie tematy:
    22-05-2021 17:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sammas
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 387
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Sprawy kobiece
    A żel papilocare to ja też stosowałam ale tak bardziej profilaktycznie, nie miałam złych wyników i cytologia też była ok ale wyszło mi zakażenie hpv więc pomyślałam że lepiej dmuchać na zimne i poddałam się tej kuracji

    Moje poprzednie tematy:
    29-05-2021 15:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      kobiece porady Tapikur 2 704 24-02-2021 22:18
    Ostatni post: kris12
      Kobiece portale Tapikur 0 489 16-02-2021 20:54
    Ostatni post: Tapikur

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS