Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie meble kupić?
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jakie meble kupić?
Szukam nowoczesnych mebli do salonu i bardzo bym liczyła na pomoc w wyborze. Co sądzicie na temat mebli z https://www.vero.pl/ Interesuje mnie sofa oraz fotele. Jak Wam się podobają ?

Moje poprzednie tematy:
16-06-2019 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jakie meble kupić?
Ja szukałam mebli do sypialni, na różne patrzyłam również w internecie. Ostatecznie zdecydowałam się na szafę na wymiar. Zgłosiłam się do firmy Wiór-Płyt z Wyszkowa, namiar od znajomej dostałam. Nie żałuję wcale, bo raz że mam mnóstwo miejsca na schowanie wszystkich rzeczy, a dwa nie mam zagraconego pomieszczenia. Jeszcze do wyboru różnego rodzaju płyty. Solidną i ładną mi tę szafę zrobili.

Moje poprzednie tematy:
18-06-2019 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Jakie meble kupić?
Czasem ma się swój własny pomysł na meble i wystrój swojego mieszkania, więc warto pomyśleć o kupieniu takich na zamówienie. Też firma z Krakowa JM Mebelsystem się tym zajmuje. Nawet oryginalne i niewymiarowe meble są w stanie zrobić.

Moje poprzednie tematy:
19-06-2019 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
orzeszkowa
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Jakie meble kupić?
Wydaje mi się, że niekażde wnętrze domu potrzebuje od razu mebli na wymiar. Jednak zgodzę się w 100% że jesli chodzi o kuchnię to tutaj bez dwóch zdań najlepiej sprawdzi się wlasnie kuchnia na wymiar najlepiej w stylu takiej systemowej jak robia teraz w salonach agata

Moje poprzednie tematy:
21-06-2019 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Jakie meble kupić?
Nasz salon chcieliśmy utrzymać w stylu klasycznym. Zależało nam przede wszystkim na pozostawieniu sporej przestrzeni niż zagraceniu. Moja żona ma świetny zmysł, jeżeli chodzi o dobieranie dodatków do całości. Rewelacyjnie odnajduje się w łączeniu różnych stylów. Także w naszym salonie nie mogło zabraknąć antyków. Mamy dwa zadbane fotele w stylu eklektycznym ze sklepu https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/17 Na pewno jeszcze nie raz zrobimy u nich zakupy. Znajomi zawsze pytają gdzie wynajdujemy takie piękne meble Wink

Moje poprzednie tematy:
11-07-2019 06:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dzennika5
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Jakie meble kupić?
Ja bym polecała meble robione na wymiar, ale może i też coś ciekawego znajdziecie spośród gotowych propozycji. Co do własnie mebli na wymiar to oferta od firmy http://chobotdesign.pl może was zainteresować. W tym miejscu znajdziecie bardzo duży wybór mebli do praktycznie każdego pomieszczenia, także i do hoteli, sklepów, biur itp.

Moje poprzednie tematy:
11-07-2019 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Akinka
Member
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Jakie meble kupić?
Moim zdaniem, salon nie jest pomieszczeniem, gdzie trzeba kupować meble na wymiar. Lepiej znaleźć coś, co się podoba – w moim przypadku były to takie szafki https://www.szynaka.pl/pl/meble/szafki – zamówić i czekać na dostawę, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na szukanie wykonawcy mebli do kuchni Smile

Moje poprzednie tematy:
18-07-2019 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Jakie meble kupić?
Meble na wymiar to zupełnie inna klasa. Przy moim malutkim mieszkaniu nawet nie wchodziło w grę coś innego bo gotowe nigdzie bym nie znalazła takich które by pasowały. Mam na przykład szafę w przedpokoju o 6 cm węższą niż standardowe, od iSzafy Warszawa, inna by się już nie zmieściła. Gotowej nie było szans takiej znaleźć a w sumie się cieszę bo ta jest bardzo dobrej jakości i dokładnie takim odcieniu jak chciałam. W sklepach teraz króluje biel która dla mnie jest za smutna.

Moje poprzednie tematy:
16-10-2019 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #9
RE: Jakie meble kupić?
Bardzo ładne meble są dostępne w sklepie https://www.mebleblackart.pl/ kupiłam u nich sofy i fotele, są super wygodne

Moje poprzednie tematy:
16-10-2019 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marii675
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Jakie meble kupić?
A mnie bardzo urzekły meble loftowe dostępne w ofercie firmy Loftem - https://loftem.pl. Mimo, że charakteryzuje je minimalizm i prostota, doskonale się prezentują i nadają pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Jeśli ktoś lubi aranżacje skandynawskie, loftowe lub industrialne to na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie. Blush

Moje poprzednie tematy:
19-10-2019 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie kupić modne ubrania? ragerian87 127 53,067 20-04-2024 21:22
Ostatni post: maminka
  Meble pawelpruski 10 1,357 08-04-2024 19:14
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS