Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasa
Autor Wiadomość
scrappy
Member
***

Liczba postów: 210
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #1
Klasa
Jakie macie stosunki ze swoją klasą?

W podstawówce moja klasa była bardzo liczna i podzielona, ale do dziś utrzymuję super kontakt z niektórymi ludźmi Smile
W gimnazjum czułam się ok, ludzie byli spoko i wspierali się nawzajem.
Co do liceum, na początku myślałam, że to najlepsi ludzie jakich znam, ale z biegiem czasu okazali się (w większości) dupkami. Po ostatnich wydarzeniach straciłam do nich szacunek i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.
Moje poprzednie tematy:


swoje ciało umieszczam w sukience.
wkładam nogi, piersi i ręce,
ale głowę zostawiam na stole,
bo bez głowy na miasto iść wolę.
12-08-2012 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #2
RE: Klasa
Ja to powiem tak Gim i Podstawówka same ułomy teraz jak już wyszliśmy z gim to moja była klasa jest bardzo zgrana i raz na jakiś czas robimy sobie spotkanie, ja z 60% się nie lubiałem teraz co chwile ktoś do mnie na kawe czy na flaszke wpada pogadać i po wspominać Wink


Jeśli chodzi o zawodówkę to klasa marzeń najlepsza klasa na ziemi zorganizowana bez grupek każdy dla każdego wporządku jest tylko jeden minus jest nas 30 osób i sami faceci Big Grin
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
12-08-2012 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #3
RE: Klasa
Z klasą jak i z podstawówki jak i z gimnazjum nie chcę mieć już nigdy przenigdy doczynienia. Niestety jeszcze jedna klasa gim została, wiec jak będę w roku szkolnym na forum i będę bardzo zła to ozn., ze moja klasa mnie wkurzyła mega. No w sumie bardzo bardzo obu klas nie lubię.. I jak napisałam na shoucie wolałabym zjeść żywa karaluchy niz wrócić do tej klasy w gim..
Moje poprzednie tematy:


12-08-2012 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #4
RE: Klasa
Ja nigdy sie z wieloma osobami nie trzymalem ;d lecz to nie moja wina w 100%, zawsze trafiałem na klasy ktore byly podzielone. wiec z tego wzgledu nie mialem jak trzymac sie z reszta klasy. Z paroma osobami owszem ;d utrzymuje kontakt Big Grin Generalnie milo wspominam wspolprace ze wszystkimi klasami xd
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
12-08-2012 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blacklist
Member
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #5
RE: Klasa
Klasa z podstawówki nie jest warta wspominania ;p
Klasa w gimnazjum była super Big Grin Na lepszą nie można było trafić ^^ Każdy każdego zawsze wspierał Smile
Co do klasy w liceum... generalnie na początku to była totalna masakra, a w połowie I kl. uznałam, że trzeba się do tego przyzwyczaić ;p Generalnie nie darzę większości mojej klasy wielką sympatią ; p

Moje poprzednie tematy:
13-08-2012 00:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzelaa
Member
***

Liczba postów: 120
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #6
RE: Klasa
podst i gim ta sama i byli zaje*isci przez cały czas, ale się skończyło z niektórymi os :O a technikum mogło być lepiej, aleSmile
Moje poprzednie tematy:


"chodź, pokażę Tobie świat w moich barwach"
13-08-2012 01:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RapZmieniłMojeŻycie
‡PFK‡®
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #7
RE: Klasa
no ja mojej nowej klasy jeszcze nie znam, ale mam nadzieję że będą zaje*iści ;D mam tylko 14 osób w klasie w tym 2 dziewczyny xDD Nie ma o jak telekomunikacja ;D
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: 29847.gif]
[Obrazek: 24262.jpg]


Za klub oddane życie to nasza wspólna racja
Za klub oddamy wszystko bo to nasza wspólna pasja
Ten doping te oprawy w dupie mamy ustawy
Żyjemy tak bo kibicowanie nam weszło w nawyk
13-08-2012 01:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rossonero
Trolololo
***

Liczba postów: 81
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #8
RE: Klasa
W ogóle zauważyłem, że większość osób narzeka na klasę z gimnazjum i utrzymuje lepsze stosunki z klasą z liceum Tongue. Choć nie twierdzę, że wszyscy oczywiście. Ja w podstawówce miałem kijową klasę. Ale to zapewne dlatego, że większość osób w tej klasie znało się już wcześniej, a ja nie znałem nikogo - więc w sumie tak naprawdę lubiłem 2-3 osoby. A Gimnazjum? Ahhh, tęsknie za tymi nie tak odległymi czasami. Klasa w gruncie rzeczy nie miała podziału na jakiejś grupki. Właściwie tylko o 2 osobach z mojej klasy mogłem powiedzieć, że mnie na serio "lekko irytowali" i także tylko do 2 miałem neutralny stosunek. Z resztą świetnie się dogadywałem ;x. No i rzeczywiście, nie utrzymuję kontaktu tylko ze 4 osobami z mojej klasy z gimnazjum. A klasa w Liceum? Nie jest zła nie jest dobra... Ot, taka zwyczajna.
Moje poprzednie tematy:


Here I sit writing on the paper
Trying to think of words you can't ignore

[Obrazek: 47881.png]
15-08-2012 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PARABOLAN
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #9
RE: Klasa
w gimnazjum mialem 3 najlepsze lata zycia, tamta klasa to byla legenda na inna rzeznie do dzis z polowa jest ciagle kontakt,w szkole sredniej badziej zyebana byc juz niemogla niemoglem sluchac dluzej tych bajkopisarzy wiec podziekowalem i juz mnie tam niema,ale pamietam w gim takie jazdy szly ze glowa mala

Moje poprzednie tematy:
15-08-2012 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #10
RE: Klasa
Ja na odwrót w gimnazjum miałem bardzo dobrą klasę być może dlatego , że miałem 20 dziewczyn i 8 chłopaków no i koniec końców mieliśmy od kogo odpisywać zadania itd: a chłopaki trzymali się razem wspólne wypady na piwo , wspólne imprezy i to nas cementowało.

A klasaa w technikum do którego chodzę (raz na czas) to jakieś lamusy niby jest 30 chłopaków ale ponad 90% z nich nie pije ani nic zadań też nie dają odpisywać i wgl... a po za tym aż 4 osoby miały pasek co ja ledwo 2,5 miałem średnią . I wgl jak pytam czy idą z domu na bro czy coś to odpowiedź jest nie bo muszę się uczyć a przecież i bez tego się zda
Moje poprzednie tematy:


Weź zajeb kreskę, to przejdzie, a później to jakoś będzie.
Miał żyć w obłędzie, do końca, cierpieć, odpaść w nieznane.
Na śmierć skazany zaocznie, choć szczęście było pisane.
Jak dać se radę w tym świecie, już go nie pytam, bo wstałem,
zbyt młody jestem, człowieku, żeby napisać testament.
16-08-2012 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szkoła z klasą mundurową Areni 0 453 15-12-2021 00:45
Ostatni post: Areni

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS