Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprzęt chłodniczy do restauracji
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
sprzęt chłodniczy do restauracji
Szukam firmy, która może dostarczyć sprzęt chłodniczy do restauracji. Ogólnie coś w zakresie chłodni i jakieś elementy mrożące. Oczywiście jakiś sprzęt, który jakościowo będzie na dobrym poziomie, będzie dość intensywnie wykorzystywany więc zdecydowanie przyda się coś co też jakościowo będzie stało na wysokim poziomie. Więc jak ewentualnie coś sensownego możecie zaproponować to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Moje poprzednie tematy:
05-11-2020 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: sprzęt chłodniczy do restauracji
Zdaje mi się, że oferta jaka jest dostępna przez aptherm.com będzie dobra dla tych, którzy szukają propozycji w zakresie instalacji wentylacji do biur czy firm. Można liczyć na spory wybór wentylatorów o różnej mocy i podpowiedzi ze strony pracujących tam osób więc będzie szansa na wybór takiej klimatyzacji, która się dobrze sprawdzi w tym miejscu, gdzie będzie montowana.

Moje poprzednie tematy:
06-11-2020 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: sprzęt chłodniczy do restauracji
Jeśli chodzi o chłodnictwo to zachęcam Was do sprawdzenia oferty tej firmy: http://ansel.pl/chlodnictwo Mają oni swoją siedzibę w mieście Rzeszów Wink Miałam okazję współpracować z nimi podczas przygotowywania magazynu mojej firmy pod określone wymagania. Bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich klientów, a realizacje są wykonywane w terminie.

Moje poprzednie tematy:
03-03-2021 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: sprzęt chłodniczy do restauracji
W tego typu biznesie ogromne znaczenie ma jakość sprzętów, które stosujemy. Jeżeli mógłbym Wam polecić sprawdzoną opcję to z pewnością byłyby to szafy chłodnicze, dostępne w ofercie tej firmy: https://www.lodo.pl/gastronomia/chlodnic...i/1#oferta Działają oni w branży od lat, więc z pewnością nie zawiedziecie się stawiając na rozwiązania, które oni proponują Wink

Moje poprzednie tematy:
06-11-2021 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: sprzęt chłodniczy do restauracji
No jednym z takich niezbędnych urządzeń w wyposażeniu gastronomii jest na pewno szafa chłodnicza https://gastroprofit.pl/Szafy-chlodnicze-c2531 , coś takiego właśnie planujemy zamówić, bo bez tego ciężko byłoby ogarnąć prace na kuchni, a chodzi o przechowywanie jedzenia. Zresztą , jak ktoś prowadzi lokal gastronomiczny, to ma świadomość tego, że trzeba spełniać poszczególne wymagania, żeby móc taki biznes prowadzić, między innymi chodzi właśnie o profesjonalny sprzęt

Moje poprzednie tematy:
18-11-2021 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: sprzęt chłodniczy do restauracji
Szukasz miejsca, w którym wynajmiesz najlepszej jakości sprzęt gastronomiczny?
Jeśli tak, to polecam ofertę fimr gastrorent.pl Smile
Mają bardzo duży wybór takich urządzeń jak maszyny do popcornu, urządzenia do waty cukrowej, maszyny do granity oraz urządzenia do spiralek ziemniaczanych i hot-dogów Smile
Sprawdźcie sami ofertę mają bardzo dobre ceny Smile

Moje poprzednie tematy:
25-11-2021 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krateczka
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: sprzęt chłodniczy do restauracji
Nie pomogę bo ja mam całą chłodnię juz wbudowaną ale może przyda ci się namiar na dobre ekspozytory czy zestawy do przystawek https://gastromocni.pl/ekspozytory Ja kupiłam ze względu na dobrą jakość

Moje poprzednie tematy:
30-11-2021 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: sprzęt chłodniczy do restauracji
My niedawno wyposazalismy sklep mięsny wyposażenie zamawialismy z firmy profrost. Moge smialo polecic, bo jakosc pierwsza klasa a i cena ok

Moje poprzednie tematy:
28-01-2022 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: sprzęt chłodniczy do restauracji
Ja tam uwielbiam chodzić na desery do dobrej cukierni albo lodziarni, w zależności od tego, na co mam ochotę. Mam swoje sprawdzone lokale i raczej nie eksperymentuję, bo po co. Doskonała jakość lodów czy wyjątkowa kawa będą najlepsze tylko wtedy, gdy do ich przygotowania wykorzystane zostaną wyłącznie najlepsze składniki. Jak otwieracie taki biznes to zerknijcie sobie na profesjonalny sprzęt, taki jak https://mk-komi.pl/nasze-maszyny/wyposaz...cyjne-2w1/ . Na pewno oferta będzie odpowiednia!

Moje poprzednie tematy:
31-01-2022 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: sprzęt chłodniczy do restauracji
Jeżeli zależy Ci na sprzęcie chłodniczym do gastronomii to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy https://www.daikin.pl/pl_pl/grupy-produk...icze.html. Oferują oni agregaty, które znajdą zastosowanie w Twojej restauracji. Daj znać, czy się zdecydowałeś!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
21-03-2022 06:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Firmowy sprzęt snowboardowy szybciutka 6 7,967 12-02-2024 14:24
Ostatni post: dajuber
  sprzęt komputerowy karumas 2 342 22-10-2023 09:58
Ostatni post: adolescencia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS