Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przedszkole dla dziecka
Autor Wiadomość
krateczka
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
przedszkole dla dziecka
Moja siostra szuka dobrego przedszkola dla swojego dziecka. Okolice Łodzi bo tam beda sie przeprowadzac. Ktos cos poleci?

Moje poprzednie tematy:
30-08-2019 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gorskakozica
Member
***

Liczba postów: 210
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: przedszkole dla dziecka
Moja chodzi do przedszkola Albercik http://przedszkolealbercik.com.pl/ i bardzo sobie chwale za opieke, podejscie i poziom ksztalcenia

Moje poprzednie tematy:
31-08-2019 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: przedszkole dla dziecka
zdecydowanie albercik. naszych dwoch synow wlasnie tam chodzilo - swietna opieka, naprawde duze zainteresowanie dziecmi i ich rozwojem.

Moje poprzednie tematy:
02-10-2019 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kazmin55
Member
***

Liczba postów: 153
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: przedszkole dla dziecka
Na pewno warto jest wybrać dla swojego dziecka jak najlepsze przedszkole aby w jak najlepszym stopniu przygotować je na kolejny etap edukacji jakim jest szkoła. Na pewno właśnie tego możecie się spodziewać po przedszkolu https://www.piraciki.pl/ w Suchym Lesie pod Poznaniem. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą edukacyjną, ponieważ na prawdę warto

Moje poprzednie tematy:
02-02-2020 01:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: przedszkole dla dziecka
Jeśli ktoś szuka przedszkola w Krakowie to mogę polecić Przedszkole Harmonia. Jest ono przystosowane dla każdego dziecka, również dla takiego które potrzebuje nieco więcej uwagi, głównie dzięki wykwalifikowanym nauczycielom i programowi WWR.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
06-02-2020 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roarrra
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: przedszkole dla dziecka
W większych miastach nie ma problemu z dobrymi placówkami edukacyjnymi dla dziecka. Nie wiem jak wy, ale ja przekonałam się do prywatnych szkół, polecam wam też o tym pomyśleć. Sprawdźcie sobie Te Vizje na Okopowej jeżeli jesteście z Warszawy. Jest to nowocześnie wyposażony, spory obiekt, gdzie można zacząć już edukacje od przedszkola po samo liceum.

Moje poprzednie tematy:
    27-04-2020 20:52
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Macerna
    Member
    ***

    Liczba postów: 222
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: przedszkole dla dziecka
    Moje dziecko miało lekkie problemy emocjonalne dlatego musiałam znaleść dla niego jakieś odpowiednie przedszkole. Długo szukałam i jedynie to http://przedszkoleharmonia.pl/strefa-rod...sc-rodzica jest naprawdę profesjonalne i godne zaufania. Prowadzone zajęcia są bardzo kreatywne a dzieci są odpowiednio zaopiekowane. Wink

    Moje poprzednie tematy:
    08-05-2020 14:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,217
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: przedszkole dla dziecka
    Przymierzam się do poszukiwań Przedszkola dla Mojej Malej (chce ją tam dać dopiero na przyszłą jesień, ale że trzeba się zapisywać z kilku miesięcznym wyprzedzeniem - przynajmniej tak słyszałam odnośnie Przedszkoli w Rzeszowie https://kreatywnedzieciaki.com/przedszko...k-rzeszow/ , więc rozglądam się już teraz). Czym najlepiej się kierować przy wyborze Przedszkola?
    Jakie Przedszkola polecacie?
    Jakie wybrać Miejskie czy Prywatnie (Niepubliczne)? Które rodzaj lepszy i dlaczego?

    Moje poprzednie tematy:
    22-07-2020 09:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Olaprima
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 286
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: przedszkole dla dziecka
    Będziemy zakładać prywatne przedszkole i musimy zakupić wszelkiego rodzaju wyposażenie. Szukam też firmy, która mogłaby zainstalować nam kabiny sanitarne . Zastanawiam się nad ofertą usług Hpl system, bo słyszałam o tej firmie sporo pozytywnych opinii. Ich prace charakteryzują się wysoką jakością wykonania i bezpieczeństwem w stosowaniu. Może znacie ich architektoniczne rozwiązania?

    Moje poprzednie tematy:
    28-09-2020 14:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Strelka
    Member
    ***

    Liczba postów: 169
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: przedszkole dla dziecka
    Całkiem dużo placówek w Polsce mają przedszkola od http://norlandiaprzedszkola.pl Słyszeliście może o modelu skandynawskim w edukacji? Mnie to bardzo przekonuje. Ekologia, spędzanie czasu na świeżym powietrzu i bardzo dużo swobody. Dla mnie bomba

    Moje poprzednie tematy:
    02-10-2020 15:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Cavoe Avec - co myślicie o tym wózku dla bliźniąt? alicja930 1 67 22-03-2024 15:18
    Ostatni post: magda676
      Hala produkcyjna dla firmy karolina_61866 139 44,181 18-03-2024 18:07
    Ostatni post: Katarzyna88

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS