Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kredyt gotówkowy
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
kredyt gotówkowy
Prowadzę od dwóch lat własny biznes i chciałabym go trochę rozbudować, zakupić nowy sprzęt itd. Zależy mi na kredycie, który dostanę szybko, ale też nie będzie wiązał się z jakimiś dodatkowymi usługami... Póki co znalazłam takie kredyty gotowkowe https://www.kredyty-gotowkowe.net jak uważacie jaki bank będzie najlepszy ?

Moje poprzednie tematy:
30-07-2019 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: kredyt gotówkowy
najszybciej to w pozabankowej firmie dostaniesz. Obstawiam Kredyt OK, mają dobre opinie i sensowną obsługę. umieją doradzić w oddziałach i na infolinii się wszystkiego dowiesz o co zapytasz.

Moje poprzednie tematy:
31-07-2019 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maria Pe
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: kredyt gotówkowy
Teraz bardzo łatwo zaciągnąć pożyczkę, nawet na dowód osobisty, dlatego wielu ludzi nie zastanawia się szczególnie długo nad tym, że takie zobowiązania generują nie tylko koszty, ale mogą w ogóle zagrozić bezpieczeństwu finansowemu całej rodziny. Warto poczytać, jakie są zalety upadłości konsumenckiej, bo to czasami jest jedyne wyjście z kłopotów, by odzyskać spokój. Moim zdaniem, decyzja o pożyczce powinna być naprawdę solidnie przemyślana!

Moje poprzednie tematy:
02-08-2019 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: kredyt gotówkowy
Problemy z kredytem gotówkowym mogą mieć cudzoziemcy. Niektóre banki mają co do takich osób bardziej rygorystyczne zasady przyznawania kredytów. Na http://pfinanse.eu/na-jakich-zasadach-ud...zoziemcow/ jest kilka wskazówek co trzeba zrobić, żeby dostać taki kredyt.

Moje poprzednie tematy:
    02-08-2019 10:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Inżynier Mamoń
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 739
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: kredyt gotówkowy
    Wybór kredytu zdecydowanie nie jest prostą sprawą zwłaszcza, że z każdej strony zasypują nas ofertami. Ja bardzo długo szukałem odpowiednie rozwiązania i zdecydowałem, że wybiorę Santander Consumer Bank. Na ich stronie: https://www.santanderconsumer.pl/ znalazłem wszystkie potrzebne szczegóły. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć Wam, że to był świetny wybór. Warunki kredytu zostały mi dokładnie wyjaśnione dzięki czemu nie było później żadnych niespodzianek. Naprawdę polecam Wam zainteresować się właśnie ich ofertą.

    Moje poprzednie tematy:
    27-12-2019 14:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aleja5
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 259
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: kredyt gotówkowy
    Ja brałam kredyt konsolidacyjny w Nest Banku https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny...nsolidacja i szczerze śmiało mogę polecić. Prowadzę też u nich konto prywatnie i firmowe i powiem szczerze, że po zmianie banku to zdecydowanie była dobra decyzja Wink

    Moje poprzednie tematy:
    29-12-2019 14:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kazmin55
    Member
    ***

    Liczba postów: 153
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: kredyt gotówkowy
    Lekarz pełni funkcje społeczeną, dzięki której w łatwy sposób moze uzyskac kredyt, poniewaz jest postrzegany przez bank jako osoba wiarygodna. Jeżeli jestes lekarzem i chcesz np. wyremontowac swoj gabinet, to polecam Ci kredyt dla lekarz .

    Moje poprzednie tematy:
    29-12-2019 20:47
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajteeek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,433
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: kredyt gotówkowy
    Żeby wziąć kredyt, musi być nas jeszcze na to stać. Z tego powodu istotne jest, by obliczyć własną zdolność kredytową. Można to zrobić nawet w dość prosty sposób, a w sieci podpowiedzi nie brakuje. Najlepiej to zobacz tu co powinno się wziąć pod uwagę w tej kwestii.

    Moje poprzednie tematy:
      07-01-2020 14:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      opiekunnestbank
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 14
      Dołączył: May 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: kredyt gotówkowy
      Szanowna Pani, dziękuję za wybranie oferty kredytu w Nest Banku. W ofercie naszego banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:
      - Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 50 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);
      - Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 50 000 zł na realizację dowolnego celu);
      - Nest Kredyt Błyskawiczny (kredyt do 20 000 zł przyznawany na podstawie oświadczenia o dochodach),
      - Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 30 000 zł dla nowych Klientów składających wniosek online, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia, 12 miesięcy),
      - Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 120 000 zł, maksymalny okres spłaty 120 miesięcy). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kredyty

      Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

      Pozdrawiam,
      Opiekun Klienta Nest Bank
      nestbank.pl

      Moje poprzednie tematy:
        29-01-2020 08:46
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        yoohoo
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 1,756
        Dołączył: Jan 2014
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #10
        RE: kredyt gotówkowy
        Nie jest łatwo wybrać kredyt gotówkowy, ale na stronie www można znaleźć 5 wskazówek. Dzięki nim porównywanie ofert stanie się o wiele prostsze.

        Moje poprzednie tematy:
        29-01-2020 12:12
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Kredyt elacara 9 641 04-04-2024 20:08
        Ostatni post: marcela
          Pierwszy kredyt portatosto 22 11,943 03-04-2024 20:36
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS