Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
Autor Wiadomość
MonikFalk
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
Chciałabym się Was zapytać co sądzicie na temat szkoły policealnej Cosinus w Warszawie, czy ktoś z Was może uczęszczał do nich na jakieś konkretne kierunki i jest mi w stanie doradzić czy rzeczywiście warto? Zastanawiam się nad kierunkami medycznymi m.in opiekun osób starszych oraz opieku medyczny. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie Smile

Moje poprzednie tematy:
06-02-2019 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Robsek
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
Jak szkoła policealna to oczywiście, że Cosinus. Są od wielu lat na rynku, do tego mają świetnie przygotowaną ofertę kierunków i też dbają o to aby zajęcia odbywały sie zgodnie z planem dzięki czemu ja już na sam egzamin kwalifikacyjny poszedłem świetnie przygotowany.

Moje poprzednie tematy:
08-02-2019 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
Moja opinia również jest zbieżna z poprzednikiem bo z tymi szkołami jest różnie, natomiast co do Cosinus to jednak mamy pewność od lat co do standardów jakie sobą reprezentują i też pewności że jest darmowa od początku do końca.

Moje poprzednie tematy:
19-02-2019 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
Sprawdzaj bo na pewno warto, oczywiście masz jeszcze trochę czasu na sprawdzenie różnych kierunków ale to już tak naprawdę zależy czym chcesz się zajmować w przyszłości i czy taka praca będzie dawała Ci odpowiednią przyjemność.

Moje poprzednie tematy:
01-03-2019 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MonikFalk
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
W takim razie nie pozostaje mi nic jak tylko Wam podziękować. Zaraz sprawdzam i mam nadzieję, że w końcu dobrze wybiorę i działamy! Pozdrawiam Smile

05-03-2019 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
Na pewno warto wziąć pod uwagę także ofertę przygotowaną przez placówkę policealną Cosinus w Łodzi. Przede wszystkim ze względu na dobrych nauczycieli, którym przede wszystkim chce się uczyć i przekazywać praktyczną wiedzę dalej. Do tego zajęcia są prowadzone w systemie zaocznym więc nie kolidowały z moją wcześniejsza pracą i też były w pełni za darmo, więc wszystkie aspekty przemawiają za ich wyborem. Na dzień dzisiejszy jestem już ich absolwentem i udało mi się zrealizować plan, który sobie założyłem. Pracuję jako masażysta i jednocześnie mam duże możliwości rozwoju. Warto zajrzeć na ich stronę i się skontaktować, ponieważ już zaczyna się rekrutacja wiosenna!

Moje poprzednie tematy:
03-12-2020 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
Myślę, że jeśli chodzi o szkoły policealne to dobrym wyborem jest szkoła https://www.proedukacja.edu.pl/ z Katowic z uwagi na ilość kierunków, pozytywne oceny innych uczniów a także z uwagi na fajną atmosferę w szkole Wink

Moje poprzednie tematy:
23-06-2021 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
Nie znam akurat tej szkoły, ale moim zdaniem warto zainteresować się szkołami, które pozwalają uzyskać tytuł technika w jakimś przyszłościowym kierunku. Tutaj viessmann.edu.pl jest na przykład Szkoła Partnerska Viessmann, gdzie uzyskasz tytuł Technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Warto rozważyć, bo wiadomo, że energia odnawialna to przyszłość i będzie coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów z tej branży.
Moje poprzednie tematy:


27-08-2021 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
W Warszawie jak szukacie naprawdę dobrej szkoły policealnej to zerknijcie na ofertę Profesja Edukacja na Świętokrzyskiej. Na stronę https://www.profesjaedukacja.pl/ odsyłam. Długo szukałam miejsca gdzie będę mogła edukować się na kierunku asystentki stomatologicznej. I tu się udało. Wysoki poziom nauki, obsługi, indywidualne podejście.

Moje poprzednie tematy:
06-10-2021 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
Jak już mowa o szkole medycznej to ja z kolei moge doradzić https://szkoly-medyczne.eu/ w Gdańsku. Ja je kończyłam na kierunku technik farmaceutyczny i szybko znalazłam pracę w zawodzie, aptek jest w końcu coraz więcej więc zawód zdecydowanie jest przyszłościowy.

Moje poprzednie tematy:
21-06-2022 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobra szkoła nauki jazdy Emma 1 653 29-07-2021 00:55
Ostatni post: Lukrecja
  Warszawa: chodzicie na jakies imprezy muzyczne? Spartanka20 3 2,583 16-09-2016 16:25
Ostatni post: ela231

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS