Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Szkoła policealna Cosinus - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym się Was zapytać co sądzicie na temat szkoły policealnej Cosinus w Warszawie, czy ktoś z Was może uczęszczał do nich na jakieś konkretne kierunki i jest mi w stanie doradzić czy rzeczywiście warto? Zastanawiam się nad kierunkami medycznymi m.in opiekun osób starszych oraz opieku medyczny. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie Smile
Jak szkoła policealna to oczywiście, że Cosinus. Są od wielu lat na rynku, do tego mają świetnie przygotowaną ofertę kierunków i też dbają o to aby zajęcia odbywały sie zgodnie z planem dzięki czemu ja już na sam egzamin kwalifikacyjny poszedłem świetnie przygotowany.
Moja opinia również jest zbieżna z poprzednikiem bo z tymi szkołami jest różnie, natomiast co do Cosinus to jednak mamy pewność od lat co do standardów jakie sobą reprezentują i też pewności że jest darmowa od początku do końca.
Sprawdzaj bo na pewno warto, oczywiście masz jeszcze trochę czasu na sprawdzenie różnych kierunków ale to już tak naprawdę zależy czym chcesz się zajmować w przyszłości i czy taka praca będzie dawała Ci odpowiednią przyjemność.
W takim razie nie pozostaje mi nic jak tylko Wam podziękować. Zaraz sprawdzam i mam nadzieję, że w końcu dobrze wybiorę i działamy! Pozdrawiam Smile
Na pewno warto wziąć pod uwagę także ofertę przygotowaną przez placówkę policealną Cosinus w Łodzi. Przede wszystkim ze względu na dobrych nauczycieli, którym przede wszystkim chce się uczyć i przekazywać praktyczną wiedzę dalej. Do tego zajęcia są prowadzone w systemie zaocznym więc nie kolidowały z moją wcześniejsza pracą i też były w pełni za darmo, więc wszystkie aspekty przemawiają za ich wyborem. Na dzień dzisiejszy jestem już ich absolwentem i udało mi się zrealizować plan, który sobie założyłem. Pracuję jako masażysta i jednocześnie mam duże możliwości rozwoju. Warto zajrzeć na ich stronę i się skontaktować, ponieważ już zaczyna się rekrutacja wiosenna!
Myślę, że jeśli chodzi o szkoły policealne to dobrym wyborem jest szkoła https://www.proedukacja.edu.pl/ z Katowic z uwagi na ilość kierunków, pozytywne oceny innych uczniów a także z uwagi na fajną atmosferę w szkole Wink
Nie znam akurat tej szkoły, ale moim zdaniem warto zainteresować się szkołami, które pozwalają uzyskać tytuł technika w jakimś przyszłościowym kierunku. Tutaj viessmann.edu.pl jest na przykład Szkoła Partnerska Viessmann, gdzie uzyskasz tytuł Technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Warto rozważyć, bo wiadomo, że energia odnawialna to przyszłość i będzie coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów z tej branży.
W Warszawie jak szukacie naprawdę dobrej szkoły policealnej to zerknijcie na ofertę Profesja Edukacja na Świętokrzyskiej. Na stronę https://www.profesjaedukacja.pl/ odsyłam. Długo szukałam miejsca gdzie będę mogła edukować się na kierunku asystentki stomatologicznej. I tu się udało. Wysoki poziom nauki, obsługi, indywidualne podejście.
Jak już mowa o szkole medycznej to ja z kolei moge doradzić https://szkoly-medyczne.eu/ w Gdańsku. Ja je kończyłam na kierunku technik farmaceutyczny i szybko znalazłam pracę w zawodzie, aptek jest w końcu coraz więcej więc zawód zdecydowanie jest przyszłościowy.
Przekierowanie