Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatna opieka medyczna
Autor Wiadomość
Strelka
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Prywatna opieka medyczna
Wiadomo, że prywatnie wszystko inaczej wygląda. Jak płacicie to otrzymujecie całkiem inną usługę i to co jest bezcenne często czyli czas. Jeżeli interesujcie się takimi tematami to zajrzyjcie na stronkę https://actionmed.pl Proponują oni nowoczesny sprzęt medyczny i farmaceutyczny

Moje poprzednie tematy:
14-11-2018 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Prywatna opieka medyczna
Jak zająć się osobom starszą kiedy musimy pracować i zajmować się dziećmi, a taka osoba potrzebuje opieki przez cały dzień? Jest o ciężkie, ale niestety jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy domu seniora. Ja polecę Wam jedno miejsce http://domseniora24.pl/ Możecie zajrzeć, gdyby była potrzeba.

Moje poprzednie tematy:
06-02-2019 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krateczka
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Prywatna opieka medyczna
Teraz takie czasy ze nie zawwsze wystarczy isc prywatnie by miec wizytę od ręki. Pamietam jak jakiś czas temu chciałam dostać się do neurologa a tu wizyta dopiero za 2 miesiace !! Ja musialam isc natychmiast i pojawił się problem. Podobną sytuacje miałam z rezonansem magnetycznym (terminy minimum 3 miesiace). Takie rozwiązanie to jakaś porażka. Na szczescie teraz nie mam juz tego problemu bo nasz pracodawca zamiast karnetów na siłownie czy basen wykupil nam medyczne pakiety w Medicover dzieki ktorym wizytę mam na ten sam lub nastepny dzien w wielu roznych placówkach. To mega dobre rozwiazanie

Moje poprzednie tematy:
14-02-2019 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Prywatna opieka medyczna
I tak krótki termin udało Ci się znaleźć, bo mnie kazano czekać pół roku! No żart po prostu. Wzięłam zrobiłam sobie RM prywatnie w Skierniewicach w Wizji V, tylko dzień czekania + opis parę dni i po sprawie

Moje poprzednie tematy:
03-03-2019 02:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamienski
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Prywatna opieka medyczna
Ja od jakiegoś czasu korzystam z opieki zdrowotnej świadczonej przez centrum medyczne - https://cmp.med.pl/. Bardzo cenię sobie takie rozwiązanie, które daje mi dostęp do szeregu profesjonalnych usług, realizowanych przez starannie dobrany zespół lekarzy, pracujących na wysokiej klasy sprzęcie medycznym. Dodatkowo za duże ułatwienie uważam możliwość szybkiego umówienia wizyty przez internet, bezpośrednio na stronie centrum.

Moje poprzednie tematy:
    12-04-2019 15:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Inżynier Mamoń
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 739
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #46
    RE: Prywatna opieka medyczna
    Prywatna opieka medyczna to rzeczywiście w dzisiejszych czasach bardzo dobre rozwiązanie i warto z niego skorzystać, a to co mogę Wam polecić ze swojej strony to prywatna klinka kardiologiczna, której witrynę macie tutaj https://klinika37.pl/ . Według mnie jest to naprawdę bardzo dobra opcja, pracują tam sami najlepsi lekarze i na pewno będziecie zadowoleni z ich opieki i konsultacji Wink

    Moje poprzednie tematy:
    21-04-2019 13:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #47
    RE: Prywatna opieka medyczna
    Istnieje nawet coś takiego jak prywatne pogotowie ratunkowe. Aby zapoznać się bliżej zajrzyjcie koniecznie na stronę https://kgr.com.pl/. Moim zdaniem oferta jest ciekawa - między innymi oferują transport medyczny i sanitarny, a także możliwość zamówienia wizyty lekarskiej.

    Moje poprzednie tematy:
    26-04-2019 09:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    superman
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 32
    Dołączył: Aug 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #48
    RE: Prywatna opieka medyczna
    Ja stawiam tylko na prywatną opiekę medyczną. Zmagam się z zespołem bezdechu sennego i obecnie w leczeniu pomaga mi poradnia badań snu. Po zastosowaniu leczenia czuję znaczną różnicę gdy budzę się rano.

    Moje poprzednie tematy:
      26-04-2019 15:48
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      yoohoo
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,756
      Dołączył: Jan 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #49
      RE: Prywatna opieka medyczna
      A jak szukać pomocy dla seniora? Nie tylko medycznej, ale podczas wykonywania codziennych obowiązków? Czy porady z tego artykułu: http://blogseniora.pl/pomoc-domowa-dla-s...o-jeszcze/ sprawdzają się w praktyce? Potrzebujemy pomocy domowej dla babci mojego chłopaka i chcemy, żeby to była pewna, sprawdzona osoba.

      Moje poprzednie tematy:
      07-05-2019 14:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      spryciula13
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 895
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #50
      RE: Prywatna opieka medyczna
      Jeżeli chodzi o prywatną opiekę medyczną to ja będę musiała dowiedzieć się o jakiś dobry Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień dla mojego znajomego, sam przyznał sie przed sobą do uzależnienia i chce sie leczyć a z tego co wiem to juz połowa sukcesu.

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2019 22:09 przez spryciula13.)
      08-05-2019 22:07
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Prywatna placówka świadcząca usługi zdrowotne. kalii 13 1,815 30-08-2023 14:43
      Ostatni post: zosienka
        Dobra opieka weterynaryjna Emma 0 262 07-02-2022 11:14
      Ostatni post: Emma

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS