Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt w walucie CHF
Autor Wiadomość
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 394
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Kredyt w walucie CHF
O tym jak zdradliwym może być kredyt w obcej walucie najboleśniej przekonali się frankowicze i wielu z nich dzisiaj się zastanawia czy sprzedać mieszkanie żeby rozliczyć się z bankiem. Ale nie ma sytuacji bez wyjścia. Kancelaria prosperitas z Krakowa pomaga wyciągnąć od banków nadpłaconą kasę. Oczywiście nie robią tego za darmo, ale klient nie ponosi żadnych kosztów z tyłu oceny przygotowania oferty w zakresie dochodzenia roszczeń od banków.

Moje poprzednie tematy:
06-10-2019 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #22
RE: Kredyt w walucie CHF
Kojarzycie mecenasa Dziedzica z Kancelarii Klisz i Wspólnicy? On zajmuje się tymi kredytami frankowymi. Jak zamierzacie walczyć w sądzie o swoje, to warto właśnie do niego się zgłosić. Najpierw trzeba przeanalizować umowę, bo każda jest inna. On powie jakie są szanse. Przyjmuje w kancelarii Klisz i Wspólnicy we Wrocławiu.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2019 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Kredyt w walucie CHF
Niestety osoby, które zdecydowały się kilka lat temu na kredyt we frankach mają teraz poważne kłopoty finansowe. Nie wiem czy wiecie, że istnieje możliwości unieważnienia umowy kredytowej. Jeśli będziecie chcieli to zrobić to skorzystajcie z pomocy kancelarii http://kurek-partners.com/kredyt-frankow...nie-umowy/ . Oni skutecznie zajmują się takimi sprawami i pomagają zadłużonym klientom.

Moje poprzednie tematy:
28-11-2019 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Kredyt w walucie CHF
To fakt, że frankowicze mają mega problemy ze spłatą kredytu. Czytałam o tym, że można tą umowę unieważnić, ale chyba tonie jest takie proste. Jeśli interesują was nowości dotyczące kredytów frankowych to zerknijcie do artykułu
https://cbkancelaria.pl/porady-dla-frank...2020-roku/ . Mam nadzieję, że osoby, które mają te kredyty wyjdą jakoś na prostą.

Moje poprzednie tematy:
29-08-2020 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Kredyt w walucie CHF
Oczywiście są możliwości, żeby wyjść na prostą z takim kredytem we frankach. Trzeba tylko mieć kogoś kto się na tym zna, tak jak ja mogę polegać na https://cleverstep.pl/ z Poznania. Mam opiekuna na każdym etapie postępowania, który mi wszystko tłumaczy. Analiza umowy kredytowej u nich bezpłatna. Umowa bez żadnych ukrytych kosztów i dziwnych zapisów. Jestem dobrej myśli.

Moje poprzednie tematy:
10-09-2020 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Kredyt w walucie CHF
Przede wszystkim w przypadku frankowiczów warto zwrócić się do odpowiedniej kancelarii Smile I właśnie tam uzyskają najlepszą pomoc. Wiem, że specjalizuje się w tej dziedzinie kancelaria Lextio Smile

Moje poprzednie tematy:
10-05-2021 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Kredyt w walucie CHF
Frankowicze mocno się przejechali na kredytach ale obecnie szykuje się druga fala tych co biorą dziś kredyty bez opamiętania. Fakt że w złotówkach tylko wielu nie bierze pod uwagę że za parę lat RPP podniesie stopy i rata wzrośnie grubo ponad kilkaset złotych i co wtedy? Wielu frankowiczom pomogła na pewno książka autorstwa Kamil Chwiedosik a obecnym kredytobiorcom pomoże na pewno rozsądek i chłodna kalkulacja.

Moje poprzednie tematy:
14-05-2021 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #28
RE: Kredyt w walucie CHF
Według mnie, każdy kto ma kredyt we frankach powinien walczyć w sądzie. Warto się również dowiedzieć, jeśli chodzi o kredyty frankowe przedawnienie następuje po 3 latach po wypłaceniu kredytu. Dodatkowo polecam wam zajrzeć na stronę zyciebezkredytu.pl ponieważ to baza wiedzy tym temacie. Tam na pewno będziecie mogli liczyć i wsparcie w tym zakresie.

Moje poprzednie tematy:
03-09-2021 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #29
RE: Kredyt w walucie CHF
Wiele osób wzięło kredyt we frankach i to był bład! Moja sąsiadka wzięła kredyt na dom i żałują do dzisiaj. Na szczęście jest coś takiego jak unieważnienie kredytu we frankach. Można skorzystać z tej opcji i uwolnić się od kredytu we frankach.
Moje poprzednie tematy:


jaka mata piankowa dla niemowlaka
08-09-2021 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #30
RE: Kredyt w walucie CHF
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://expatriateconsultancy.com/how-to...nd-part-1/

Moje poprzednie tematy:
11-10-2021 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kredyt gotówkowy maminka 8 2,485 03-04-2023 18:15
Ostatni post: magda676
  Jaki kredyt najlepszy ? adam54 34 9,033 25-03-2023 17:10
Ostatni post: jjusti18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS