Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki kredyt najlepszy ?
Autor Wiadomość
adam54
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jaki kredyt najlepszy ?
Szukacie dobrej opcji na szybką pożyczkę ? Pewnie jak większość Polaków sądzicie że chwilówki to najlepsza opcja ? Nie wiem czy wiecie ale tam małymi literami są wypisane różne kruczki prawne i oprocentowanie niesamowicie wysokie. Udajcie się lepiej do parabanków, pożyczki ratalne to coś najlepszego, jeśli pilnie musicie wziąć kredyt. Osobiście szukałem na prezent dla syna pieniędzy i znajomy mi polecił kredyt na dowód przez internet który oferuje firma POŻYCZKA. Sprawdźcie na symulacja pożyczki i wszystko idealnie obliczcie. Wszystko szybko sprawnie, decyzja po godzinie, zero ukrytych kosztów, jestem mega zadowolony z tej oferty a mój syn z prezentu !

Moje poprzednie tematy:
18-06-2017 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jaki kredyt najlepszy ?
W kwestiach kredytu najlepiej poradzić się fachowych doradców, którzy mogą znaleźć korzystne rozwiązanie dla danej sytuacji. Zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi obca waluta jak frank. Wiele osób walczy z problemami związanymi z jego skokiem, dlatego warto sprawdzić jak wygląda nasza sytuacja w kwestii przeliczenia kredytu walutowego, czego może dokonać doświadczona kancelaria kpprimus.pl/kredyt-denominowany/. Po dokładnym przeanalizowaniu umowy, mogą zaproponować określone rozwiązanie i doprowadzić sprawę do szczęśliwego końca.

Moje poprzednie tematy:
23-06-2017 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Jaki kredyt najlepszy ?
Nie ma czegoś takiego jak najlepszy kredyt, a jeżeli już chcecie się na jakiś zdecydować to pomocny może się okazać doradca finansowy Toruń i okolice jeśli mamy kogoś kto szuka to nawet mogę podpowiedzieć gdzie się zgłosić. Sam kredyt brałem dawno, a teraz nie wiem jak to wygląda gdy gospodarka zamrożona i panuje wszędzie ten wirus CoVid 19...

Moje poprzednie tematy:
17-05-2020 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Jaki kredyt najlepszy ?
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak trudno w dzisiejszych czasach wybrać odpowiedni kredyt. Zwłaszcza, że z każdej strony otaczają nas liczne oferty. Sama bardzo długo porównywałam je ze sobą żeby wybrać tą jedną, z której udało mi się skorzystać. Pytałam również wśród znajomych i udało się znaleźć dobre rozwiązanie. Postawiłam na mistrzowski kredyt gotówkowy od banku Santander Consumer. Na ich stronie internetowej: https://www.santanderconsumer.pl/kredyty...owy,5.html możecie znaleźć dokładniejsze informacje. Jeżeli chodzi o sam proces związany z formalnościami to przebiegł on bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów. Warunki kredytowania okazały się być dla mnie naprawdę dogodne. Wcześniej nie spotkałam się z tak porządną, dopracowaną ofertą. Także jeśli zastanawiacie się nad skorzystaniem z usług tej placówki to szczerze polecam. Mam nadzieję, że moja wyczerpująca opinia w tym temacie okaże się być przydatna dla kogoś z Was Wink

Moje poprzednie tematy:
21-05-2020 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Jaki kredyt najlepszy ?
Frankowicze też myśleli, że kredyty w CHF będą dobrym rozwiązaniem i co wyszło? Dopiero po czasie wyszło, że banki stosowały klauzule niedozwolone. Z taką umową możecie zgłosić się do https://cleverstep.pl/ i wtedy ocenią co da się zrobić. Taka fachowa pomoc to jest niezbędna.

Moje poprzednie tematy:
27-05-2020 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nikolll
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Jaki kredyt najlepszy ?
Ja korzystałam z tej firmy https://najtanszy-kredyt.pl mają bardzo dobre oferty kredytowe. Brałam kredyt hipoteczny na naprawdę bardzo dobrych warunkach polecam

Moje poprzednie tematy:
    03-06-2020 21:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alicja930
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 999
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Jaki kredyt najlepszy ?
    Do tej pory testowałam trzy firmy pożyczkowe i z nich najlepiej spisała się https://www.aasapolska.pl/ . Największy plus to jest taki, że dosłownie wszystko załatwiane jest online, od wniosku po podpisanie umowy i jest to błyskawiczne. Kwoty też są duże do wzięcia bo nawet do 15 tysięcy i rozłożone na 36 miesięcy. Pieniądze są przelewane na konto (u mnie było to następnego dnia po złożeniu wniosku), ale też jest opcja wypłaty czekiem GIRO jakby ktoś bankom nie ufał

    Moje poprzednie tematy:
    23-10-2020 21:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Jaki kredyt najlepszy ?
    Na dobrych warunkach

    ___
    rękawice do morsowania

    Moje poprzednie tematy:
    27-10-2020 03:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    karolina77
    Member
    ***

    Liczba postów: 79
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Jaki kredyt najlepszy ?
    Ja zdecydowałam się na pożyczkę od https://taktofinanse.pl/. Mają bardzo dogodne możliwości ratalnej spłaty. Polecam, dzięki nim kupiłam nowe auto

    Moje poprzednie tematy:
    28-10-2020 13:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiona45
    Member
    ***

    Liczba postów: 202
    Dołączył: Feb 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Jaki kredyt najlepszy ?
    Jak szukasz jakiegoś fajnego kredytu to zerknij na propozycje na https://www.kalkulator.pl/bank-pekao/ . W banku Pekao mają różne ciekawe propozycje różnych ciekawych kredytów na różnych zasadach zależnych od kwoty. Warto szukać okazji, bo często się takie pojawiają.

    Moje poprzednie tematy:
      30-10-2020 18:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Jaki salon optyczny w Krakowie pawelpruski 0 21 Wczoraj 15:03
      Ostatni post: pawelpruski
        Kredyt w walucie CHF ArekW 43 12,308 10-04-2024 13:28
      Ostatni post: kajteeek

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS