Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chirurgia plastyczna
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: chirurgia plastyczna
Mi bardzo przeszkadzał garb na moim nosie, dlatego zdecydowałam się na operację w klinice doktor Żukowskiej, która wzbudziła moje zaufanie od razu na pierwszej konsultacji, przez co byłam spokojna o efekt. Korektę nosa miałam w znieczuleniu, więc nie bolało, a jak zeszła opuchlizna to efekt był dokładnie taki jak sobie wyobrażałam, dlatego jestem bardzo wdzięczna za profesjonalizm i opiekę!

Moje poprzednie tematy:
31-01-2021 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: chirurgia plastyczna
Chirurgia plastyczna może być dla niektórych ok, zwłaszcza lifting i uniesienie piersi nie są bardzo inwazyjne, o tym jednak, jak ma się mastopejska do karmienia piersią, warto poczytać więcej, choćby tutaj https://clinicforyou.pl/mastopeksja-a-ka...nia-piersi. Ogólnie warto się zastanowić i rozwiać wszystkie wątpliwości ze specjalistą.

Moje poprzednie tematy:
27-04-2022 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krateczka
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: chirurgia plastyczna
Ja korzystałam z mało inwazyjnego zabiegu medycyny estetycznej depilacji laserowej u dr. Żukowskiej z Łodzi żałuję tylko że tak długo z tym czekałam bo efekt doskonały

Moje poprzednie tematy:
29-04-2022 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: chirurgia plastyczna
Ja miałam robioną operację w http://www.uniestetica.pl/ i wyszło super. Miałam robioną redukcję, biust zmniejszył mi o kilka dobrych rozmiarów i niesamowicie się z tego faktu ciesze. Wyszło pięknie, piersi są w końcu mniejsze, ładnie się układają, ale są też uniesione.

Moje poprzednie tematy:
30-06-2022 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: chirurgia plastyczna
A tutaj https://medicapark.pl/chirurgia-plastyczna,124,pl już zaglądaliście? Mają tam wiele różnych zabiegów. Każdy jest opisany. Moje zdanie jest jednak takie, że zawsze warto przemyśleć dokładnie taką ingerencję w swoje ciało. Jeśli jednak macie defekty, które utrudniają wam codzienne funkcjonowanie lub odczuwacie wstyd, to warto oddać się w ręce specjalisty, który pomoże nam się tego pozbyć.

Moje poprzednie tematy:
31-10-2023 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS