Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent dla faceta
Autor Wiadomość
Oliwia
Senior Member
****

Liczba postów: 282
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Prezent dla faceta
Widzę że stawiasz na dosyć praktyczny prezent. Ale no dokładnie zależy co się komu podoba. U mnie mama ma urodziny za miesiąc i tez myślę nad prezentem ale chyba bardziej bym się ukierunkowała na jakąś biżuterie. Koleżanka pokazywała mi ostatnio na http://ankabizuteria.pl/6-kolczyki piękne naszyjniki z różnymi kamieniami. Wiem że mojej mamie by się coś takiego spodobało. Nie wiem tylko jeszcze który wybrać... Kupował ktoś może mamie biżuterię i pomógł mi ułatwić wybór czegoś odpowiedniego?

Moje poprzednie tematy:
22-06-2017 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Prezent dla faceta
Mój facet właśnie za dwa tygodnie ma urodzinki i nie mam pojęcia co kupić ;/. Jak zwykle ciężko jest się zdecydować... Zastanawiałam się nad kosmetykami i szukałam czegoś interesującego na internecie, trafiłam na całkiem fajny blog i artykuł 4 kroki do idealnej męskiej twarzy. Wybierz kosmetyki dla mężczyzn . Zamierzam się z nim zapoznać, ponieważ widziałam na nim doskonałe porady odnośnie doboru kosmetyku do danej cery i nie tylko. Można poznać na niej jakie kosmetyki z pewnością się przydadzą mężczyźnie.

Moje poprzednie tematy:
28-06-2017 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Prezent dla faceta
A Twój facet lubi dbać o siebie i swój wygląd? Bo jeżeli tak to bardzo uniwersalnym prezentem mogą być kosmetyki. Oczywiście nie mówię tutaj o byle jakich kosmetykach, a tych dobrej jakości. Jeżeli nie wiesz za bardzo gdzie szukać dobrej jakości kosmetyków to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/broda-i-wasy/ . Mają tam kosmetyki do brody, włosów, ale też różne ciekawe akcesoria Smile

Moje poprzednie tematy:
22-07-2017 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Prezent dla faceta
Ja chyba kupie mężowi bransoletę do zegarka http://protime24.pl/aar_m_Paski-i-branso...-4178.html Srebrną, metalowa i wytrzymałą na uszkodzenia. Nie wiem jak on to robi, ale paski zmienia co najmniej co 2 miesiące. Może bransoleta wytrwa dłużej. A poza tym bardziej elegancko wygląda na ręce niż pasek.

Moje poprzednie tematy:
26-07-2017 07:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
talassa
Member
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Prezent dla faceta
Mój dostał trymer babyliss i ciągle słyszę zachwyty, miałam szcżeście trafić w jego gust, marka babyliss jest mi znana, nie miałam obaw że będzie wtopa, bo oni robią dobry sprzęt który na peno przez lata posłuży a trymer wygląda designersko, mój facet lubi taki nowoczesny look

Moje poprzednie tematy:
04-08-2017 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inka
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Prezent dla faceta
W tym roku z okazji okrągłych urodzin mojego faceta zrobiłam mu niespodziankę i wykupiłam nam wspólną wycieczkę do Czarnogóry. Muszę przyznać, że był bardzo zadowolony jak i zaskoczony. Razem już nie możemy doczekać się terminu wyjazdu. W Czarnogórze spędzimy piętnaście dni z Wytwórnią Wypraw, która oprócz zwiedzania zaplanowała również takie atrakcje jak spływ łodziami. Myślę, że taki prezent i wrażenia z wyjazdu zapadną mu na długo w pamięci.

Moje poprzednie tematy:
07-08-2017 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,433
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Prezent dla faceta
Najlepiej dobrać prezent indywidualnie, bo każdy jest inny przecież

Moje poprzednie tematy:
    17-08-2017 09:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    olsiaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 257
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Prezent dla faceta
    Jeżeli Twój facet zapuszcza brodę, to świetnie w tym wypadku sprawdzi się odpowiednio dobrany trymer do brody. Tutaj znalazłam ranking trymerów https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wyb...dele/1298/ Powinien być zadowolony z takiego prezentu, do tego ewentualnie jakieś dobre wino, które razem skonsumujecie.

    Moje poprzednie tematy:
    31-08-2017 12:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Prezent dla faceta
    A może jakiś ładny, elegancki, skórzany pasek do spodni byłby dobrym pomysłem na taki prezent? Zostawię Ci link do oferty sklepu internetowego modini.pl, gdzie możesz właśnie takie paski znaleźć i to po całkiem niewygórowanych cenach Smile Sama całkiem niedawno kupowałam tam taki pasek dla mojego męża na urodziny, więc z czystym sumieniem polecam Smile

    Moje poprzednie tematy:
    30-05-2019 10:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wigzi
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,036
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Prezent dla faceta
    Mój mąż dostał ode mnie ostatnio zegarek ze sklepu internetowego https://www.edibazzar.pl/, nie kosztował on dużo, ale jest naprawdę solidny i wygląda na droższy niż by się wydawało

    Moje poprzednie tematy:
    06-06-2019 19:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      pokój dla dziecka maminka 3 1,156 12-03-2024 11:50
    Ostatni post: bluem
      Upominek dla chłopaka Lukrecja 5 2,139 13-02-2024 14:02
    Ostatni post: patisia78

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS