Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pokój dla dziecka
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
pokój dla dziecka
Witam! Jestem w trakcie urządzania pokoju dla mojego dziecka , zastanawiam się jakie łóżeczko wybrać. Może mi cos polecicie ? Nie bardzo wiem na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego łóżeczka. Przeglądałam niedawno ofertę gdzie mają piękne łóżeczko dziecięce tutaj https://www.megasmyk.pl/milly-mally-loze...p-221.html
w bardzo dobrej cenie. Gdzie Wy kupujecie ?

Moje poprzednie tematy:
14-09-2017 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: pokój dla dziecka
My jeszcze w tym roku planujemy urządzić pokój dla naszego synka. Przeglądamy sobie właśnie wzorniki kolorów dulux i nie możemy się zdecydować, jak pomalować ściany. Jest tam tyle pięknych kolorów do wyboru... Jak sądzicie? Jaki kolor najlepiej sprawdzi się w pokoju malucha?

Moje poprzednie tematy:
26-08-2023 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: pokój dla dziecka
Na tą chwilę nie muszę martwić się pokojem, ale podstawowe elementy wyprawki. Dokładnie chodzi o wybór wózka. Szukam czegoś a każdy teren, co jednocześnie nie będzie szczególnie ciężkie. Obiecująco zapowiada się wózek Cavoe Axo Shine. Mieliście z nim kiedyś styczność? Co o nim powiecie?

Moje poprzednie tematy:
11-02-2024 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: pokój dla dziecka
Wiadomo, wózek jest bardzo ważny ale łóżeczko też jest bardzo potrzebne. Zastanawiam się też nad zakupem takiego dostawnego. Wybór jest ogromny ale Next2Me Forever Chicco wydaje mi się najlepszym wyborem bo można go używać bardzo długo, nawet do 4 roku życia dziecka. Ma ono też wiele przydatnych funkcji jak na przykład kółeczka, możliwość regulowania wysokości.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2024 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Upominek dla chłopaka Lukrecja 5 2,135 13-02-2024 14:02
Ostatni post: patisia78
  zabawki dla dziecka maminka 49 18,361 13-02-2024 13:37
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS