Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto postawić na assistance?
Autor Wiadomość
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Czy warto postawić na assistance?
Powiedzcie mi czy warto mieć assistance ? Jakie są ceny i na co warto zwrócić uwagę? Ktoś doradzi ?

Moje poprzednie tematy:
16-05-2017 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
onlineexpertcompensa
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Czy warto postawić na assistance?
Szanowna Pani, podstawą działania assistance jest możliwość skorzystania z pomocy ubezpieczyciela w razie wypadku, uszkodzenia czy kradzieży samochodu w Polsce i za granicą. Wybrany wariant ubezpieczenia powinien być dopasowany do potrzeb właściciela auta. Dlatego przed zakupem trzeba zastanowić się nad awaryjnością samochodu czy liczbą pokonywanych kilometrów. Myśląc o assistance należy przede wszystkim zwrócić uwagę na kwestię holowania - czy obejmuje ono transport auta tylko do najbliższego warsztatu, czy może do wskazanego miejsca, a także jaki jest limit kilometrów w naszym kraju i w innych państwach. Na pewno assistance powinno również dawać możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego, gwarantować dowóz paliwa, naprawę na miejscu zdarzenia, pomoc po rozładowaniu akumulatora i wymianę lub naprawę opon – te elementy ochrony mogą przecież okazać się potrzebne każdemu kierowcy, niezależnie od rodzaju i wieku samochodu, którym jeździ. Pozdrawiam, Online Expert Compensa.

Moje poprzednie tematy:
    08-06-2017 11:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Wróżby, czy naprawdę istnieją? wigzi 8 1,579 06-03-2024 14:50
    Ostatni post: barto776
      Perkusja czy saksofon? Fanta 12 5,179 27-01-2024 11:21
    Ostatni post: barto776

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS