Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby
Autor Wiadomość
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,054
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #411
RE: Choroby
Czy ktoś z Was korzysta z Kapsułki Redusugar na obniżenie cukru ? Zastanawiam sie nad ich zakupem, a z tego co widze to cieszą sie bardzo pozytywną opinią wśród korzystających z nich.

Moje poprzednie tematy:
18-08-2021 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kokier
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #412
RE: Choroby
Początek z soczewkami może nie jest łatwy, ale kilka dni i możecie zacząć na dobre. Tutaj macie wszystko - http://soczewkikontaktowe.eu/soczewki-ko...-wiedziec/ Kwestia taka, na czym wam dokładnie zależy, ale ogólnie to po prostu wygoda. Nie myślisz cały czas o tym, co się stanie z Twoimi okularami. Nawet nie bardzo jest co porównywać...

Moje poprzednie tematy:
19-08-2021 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #413
RE: Choroby
Ja wychodzę z założenia, że jeśli tylko jest możliwość, to jasne - warto próbować naturalnych metod, ale wiadomo, że są sytuacje, że bez leków się nie obędzie. Często też w trakcie choroby nie ma się apetytu, wtedy dobrym rozwiązaniem są nutridrinki, ja kupuję Fresubin z DOZu.

Moje poprzednie tematy:
19-08-2021 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #414
RE: Choroby
Osoby starsze cierpią na różnego rodzaju choroby. Przez niektóre z n nich nie są w stanie samodzielnie funkcjonować. Niektórzy potrzebują takiej opieki całodobowo. Tutaj https://www.zyciepabianic.pl/styl-zycia/...szymi.html można znaleźć wiadomości w tym zakresie. W Niemczech do takich osób wynajmuje się opiekunki dla seniorów. To bardzo dobre rozwiązanie, mam nadzieję że już niedługo u nas też będą one popularne.

Moje poprzednie tematy:
19-08-2021 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #415
RE: Choroby
Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Trzeba przede wszystkim dobrze się rozejrzeć w sieci. Niewątpliwie można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Dodatkowo od czasu do czasu można trafić na fajne promocje.Właśnie w takich miejscach warto robić zakupy.

Moje poprzednie tematy:
01-09-2021 01:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #416
RE: Choroby
jeśli chodzi o choroby to ostatnio u mnie się posypało to zdrowie trochę. Dowiedziałam się że mam hpv, podobno można sie tego pozbyć stosując papilocare, ten żel pomaga też goić zmiany które wirus wywołuje na szyjce macicy

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2021 14:43 przez bluem.)
09-09-2021 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #417
RE: Choroby
Czytałem trochę artykułów na temat zdrowia i mam niestety podejrzenie, że wystepuje u mnie niedoczynność tarczycy jakie badania są potrzebne żeby to sprawdzić? Najgorzej, że do tej pory byłem całkiem zdrowy, a ostatnie tygodnie mocno źle sie czuje, bez energii, bez ochoty na nic ciekawe czym to moze byc spowodowane...

Moje poprzednie tematy:
15-09-2021 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #418
RE: Choroby
W Krakowie jest bardzo dobry gabinet reumatologiczny zobaczcie tu http://reumedis.pl/
Zajmuje się leczeniem osteoporozy, reumatyzmu a też innych chorób narządów ruchu. Istnieje od 15 lat i ma bardzo dobre opinie. Bardzo dużo osób cierpi na różne choroby, ma problem z poruszaniem się. Warto więc zapamietać ten gabinet.

Moje poprzednie tematy:
26-09-2021 07:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #419
RE: Choroby
Mój dziadziu w ostatnim czasie zaczął chorować i musiał mieć zapewnioną stałą opiekę, dlatego zamieszkał w https://podtopolami.eu/ . Tutaj personel bardzo dba o swoich podopiecznych, więc to była bardzo dobra decyzja

Moje poprzednie tematy:
28-09-2021 08:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #420
RE: Choroby
Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z takimi chorobami. Jeśli Waszym problemem jest padaczka, to koniecznie powinniście stworzyć sobie otoczenie, które będzie Was wspierało podczas ataków.

Moje poprzednie tematy:
    30-09-2021 21:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jesień i choroby ArekW 104 48,991 07-07-2023 11:38
    Ostatni post: dajuber
      Objawy choroby malgosiaszkaradek 53 21,102 27-12-2022 21:28
    Ostatni post: jowitta41

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS