Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby
Autor Wiadomość
Oliwia
Senior Member
****

Liczba postów: 282
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #311
RE: Choroby
Moim zdaniem musimy pamiętać o tym jak zminimalizować ryzyko zakażenia .Nie dajmy się też zwariować. Przecież jak tylko bedziemy stosować się do tego by zostawać w domu, dbać o higienę i dezynfekcję to naprawdę będzie dobrze.

Moje poprzednie tematy:
30-04-2020 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #312
RE: Choroby
U mnie problemem przez jakiś czas była nawracająca opryszczka. Serio już miałam momentami dośc bo bąbel nie schodził mi z ust. Wystarczyło że lekko przemarzłam i od razu robiło mi się zimno na wardze. Jakiś czas temu w aptece babka poleciła mi hevipoint w sztyfcie. Od czasu jak go mam to problem sie skończył bo jak tylko czuję, że mi coś wychodzi na wardze to od razu smaeruję i bąbel się nie ro

Moje poprzednie tematy:
12-05-2020 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,073
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #313
RE: Choroby
A ja dotąd ciągle miałam problem z wirusem hpv ale po kuracji papilocare to się zmieniło, robiłam niedawno cytologię i okazało się że znowu jest idealna, wygląda na to że żel poradził sobie z tym wirusem

Moje poprzednie tematy:
14-05-2020 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #314
RE: Choroby
Moim zdaniem lepiej jest się ubezpieczać na życie, wykupywać polisy, od przewlekłych chorób na które możemy zachorować wtedy jesteśmy ubezpieczeni i dostajemy odszkodowanie. Tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie macie taką ofertę ubezpieczeń, też od utraty pracy wypłacają jak macie to w pakiecie.

Moje poprzednie tematy:
28-05-2020 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #315
RE: Choroby
U mnie sporym problemem były wciąż nawracające infekcje gónych dróg oddechowych. Nie ważne czy zimno czy ciepło na dworze, bardzo łatwo łapałam ifekcje. Żeby trochę wzmocnić organizm zaczełam brac regularnie sambucol. Zawiera dużo witaminy C bo jest na bazie wyciągu z czarnego bzu wiec dobrze wspomaga i wzmacnia organizm. Można też go zażywac podczas przeziebienia, wtedy wspomaga leczenie i skraca czas trwania chorobyu.

15-06-2020 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #316
RE: Choroby
A wiecie że przy leczeniu wielu chorób zalecane jest picie białej herbaty? Proponuję zapoznaćsię z tym artykułem tu http://pytaniaiodpowiedzi.pl/dlaczego-wa...-3-powody/ Biala herbata zawiera przeciwutleniacze, dlatego zmniejsza ryzyko pojawienia się nowotworów. A też chroni przed przewczesnym starzeniem komórek - zabezbiecza ich DNA.

Moje poprzednie tematy:
05-07-2020 05:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #317
RE: Choroby
jedno jest pewne o swoje zdrowie trzeba dbać. Nietrudno dzisiaj o różne infekcje, choroby. Tym bardziej jak jesteście po urodzeniu dziecka ważną kwestią jest odpowiednia higiena miejsc intymnych, aby nie doszło do zapalenie krocza .

Moje poprzednie tematy:
06-07-2020 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #318
RE: Choroby
Ostatnio miałem sporo problemów ortopedycznych. Na szczęście trafiłem na stronę https://semperfortis.pl/konsultacje-e-mail-ortopeda/ . Jak się okazuje, mają tam całkiem niezłych specjalistów. Jeżeli potrzebujecie tego typu porad to jak najbardziej zalecam tę klinikę.
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
07-07-2020 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #319
RE: Choroby
W przypadku chorób bardzo ważne jest zdrowe odżywianie. Dlatego właśnie warto wiedzieć, że na rynku dostępne są nutridrinki - Fresubin i Supportan. Można je zakupić w aptekach DOZ. Jest to żywienie kliniczne.

Moje poprzednie tematy:
08-07-2020 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gooosia
Member
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #320
RE: Choroby
Ja tutaj https://www.pewnaopieka.pl/choroby-wieku-starczego/ znalazłam interesujący mnie artykuł odnośnie chorób wieku starczego. Mam sama taką osobę pod opieką i czasem warto doczytać informacje do tego, co pewien nam lekarz. Na szczęście obecnie wiele na każdy temat można znaleźć w internecie. Ja co jakiś czas wracam na stronę i szukam tego, co na dany moment jest m potrzebne.

Moje poprzednie tematy:
11-07-2020 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jesień i choroby ArekW 104 49,133 07-07-2023 11:38
Ostatni post: dajuber
  Objawy choroby malgosiaszkaradek 53 21,210 27-12-2022 21:28
Ostatni post: jowitta41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS