Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowe opalanie
Autor Wiadomość
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Zdrowe opalanie
Ja preferuje opalanie w sposób skuteczny i zdrowy, nie chcę chodzić na solarium bo to strasznie wysusza mi skórę, chcę skorzystać z produktu jakim jest http://www.melanotan.biz Dzięki niemu moja skóra zbrązowieje bez sztuycznych barwników.

Moje poprzednie tematy:
28-09-2020 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Zdrowe opalanie
No, na pewno warto zastosować odpowiednie produkty z filtrami, które ochronią nas przed nadmiernym słońcem. Kiedy jednak spiekliśmy się, to warto wiedzieć co na oparzenia zastosować. Z tego co wiem Octenicare będzie najlepszy.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2020 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Zdrowe opalanie
Dokładnie, ja też zawsze stosuję dobrej jakości kosmetyki do opalania, wiem już jakie wybierać dzięki tej https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/faq...-szkodliwy publikacji, bo zawsze się zastanawiałam czy dwutlenek tytanu jest dla nas bezpieczny

Moje poprzednie tematy:
20-10-2020 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
evelinka23
Member
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Zdrowe opalanie
opalanie bardzo mocno wysusza skórę,,, kiedyś myślałam, że pomaga mi przy walce z trądzikiem, jednak jak się później okazywało, zostawały mi blizny i dodatkowo skóra stawała się przesuszona i szorstka, próbowałam wiele kremów, maści i leków aby zminimalizować swój trądzik i szczerze najbardziej pomogły mi tzn nadal pomagają kapsułki Neoglandyna Plus które to mają w składzie wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika, czyli Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT): omega 3 i omega 6 dzięki nim moja skóra w końcu przestała tak mocno się wysuszać, jest gładsza i miększa, a zmiany trądzikowe pojawiają się jeszcze rzadziej

Moje poprzednie tematy:
21-10-2020 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Madameadame2
Member
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Zdrowe opalanie
Trzeba z tym uważać bo można zrobić sobie krzywdę, także i częstymi wizytami na solarium. Całkiem fajną opcją jest opalanie natryskowe, próbowałyście? Chciałabym przed weselem sobie takie zafundować. Znajoma polecała mi pobliski salon www.instytutluisa.pl/uslugi/opalanie-natryskowe - z Sosnowca.

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2021 19:09 przez Madameadame2.)
    07-01-2021 19:08
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 852
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: Zdrowe opalanie
    Oczywiście solarium trzeba unikać, tak samo jak słońca i koniecznie stosować kremy z filtrem. A jeśli marzy się komuś ciemniejsza karnacja to wystarczy stosować pianki samoopalające z https://tanexpert24.pl/ . Są banalnie proste w aplikacji i dają równomierny koloryt

    Moje poprzednie tematy:
    10-01-2021 21:37
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: Zdrowe opalanie
    Na stronie https://melanotan.biz/ można kupić melanotan i dowiedzieć się co to takiego jest, i jak to działa. Dla mnie te kapsułki są odpowiednie, moja karnacja stała się ciemniejsza i wyglądam o wiele lepiej. Jeśli opalanie na was nie działa, to na pewno ten produkt wam się spodoba.

    Moje poprzednie tematy:
    04-03-2022 16:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ewelina546
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 573
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #38
    RE: Zdrowe opalanie
    Na pewno od solarium bezpieczniejsze jest opalanie natryskowe, zwłaszcza w https://www.poczuciepiekna.pl/oferta/zab...natryskowe gdzie podstawa jest dobry kosmetyk zapewniający fajna opaleniznę na dłużej

    Moje poprzednie tematy:
    27-03-2022 22:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,363
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: Zdrowe opalanie
    Jeśli chodzi o zdrowe opalanie to wysokiej jakości produkty jak pianki samoopalające, krople stopniowo opalające, mgiełki do twarzy oraz balsamy brązujące marki TanExpert i MineTan znajdziecie na stronie sklepu https://tanexpert24.pl/. Sklep dokłada wszelkich starań w zdobycie zadowolenia klientów i oferuje również szybką realizację zamówienia i przesyłki w standardzie paczka w weekend. Polecam zakupy u nich, na pewno będziecie zadowoleni.

    Moje poprzednie tematy:
    22-07-2022 10:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ninjaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 642
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #40
    RE: Zdrowe opalanie
    chwała temu kto wymyślił kosmetyki brązujące, też regularnie po nie sięgam. Osobiście lubię te w formie olejków bo dodatkowo fajnie pielęgnują i nawilżają ciało. Ten olejek z drobinkami z BeBio Cosmetics jest świetny Smile naturalna opalenizna plus efekt glow murowany Smile

    [Obrazek: 3e7a41e12119.jpg]

    Moje poprzednie tematy:
    21-04-2023 18:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      zdrowe przepisy dajuber 0 52 19-04-2024 11:29
    Ostatni post: dajuber
      Zdrowe odżywianie Oliwia 239 69,406 11-04-2024 11:45
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS