Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okna drewniane
Autor Wiadomość
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Okna drewniane
Hej, uważacie, że okna drewniane to przeżytek czy wciąż warto na nie stawiać? W sumie teraz większość osób kupuje okna plastikowe, więc chyba drewniane są nieco zapomniane. Ja niedawno przeglądała z ciekawości różne opcje i widziałam, że firma Drutex ma ciekawą ofertę. Ich okna drewniane pasują też do domów jednorodzinnych. Też tak uważacie?

Moje poprzednie tematy:
22-04-2022 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Okna drewniane
Absolutnie nie jest to przeżytek. Takie okna są równie funkcjonalne co pcv, a prezentują się moim zdaniem dużo lepiej. Oczywiście muszą to być okna od sprawdzonego producenta. Dlatego dobrze, że myślisz o stolarce okiennej marki Drutex. Na ich stronie https://www.drutex.pl/ masz aktualną ofertę i dostępne modele. Solidne, nowoczesny design, dobre parametry techniczne. Pięknie będą wyglądały.
Moje poprzednie tematy:


25-04-2022 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Okna drewniane
Uważam podobnie, okna drewniane są modne i raczej nie zapowiada się na to, żeby ten trend się zmienił. Jeśli chodzi o firmę Drutex, to też szczerze ich polecam. Nie masz się co zastanawiać, bo trudno znaleźć okna w lepszej jakości. U nich możesz też zamówić drzwi drewniane, w komplecie z ich oknami będzie to wyglądać elegancko i rustykalnie. Bardzo fajny klimat uzyskasz.

Moje poprzednie tematy:
26-04-2022 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Okna drewniane
Moim zdaniem jest to kwestia mocno indywidualna i jeżeli chcecie wymienić okna to polecam Wam sprawdzić ofertę https://www.expertinstall.pl/wymiana-okien-szczecin/ z tego co się orientuje też mają tam okna drewniane więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mój wpis okazał się dla Was bardzo pomocny.

Moje poprzednie tematy:
27-04-2022 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie okna od firmy Drutex polecacie? alicja930 2 160 29-02-2024 23:53
Ostatni post: alicja930
  OKna i drzwi pawelpruski 22 2,339 12-10-2023 13:41
Ostatni post: fatyka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS