Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawnik
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Prawnik
Potrzebuję pomocy prawnika w sprawie rozwodowej. Zależy mi na orzeczeniu o winie, dlatego chciałbym mieć wsparcie kogoś, kto będzie w stanie tę sprawę poprowadzić kompleksowo. Jeśli macie jakąś sprawdzoną kancelarię, którą możecie polecić, zaproponować, to poproszę o jakiś namiar. Najlepiej gdyby był to adwokat, który specjalizuje się w sprawach rozwodowych.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2021 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Prawnik
Kancelaria Pana Gautier na Grunwaldzkiej to będzie świetna opcja, bo nie tylko mają doświadczenie w sprawach z prawa rodzinnego, ale gwarantują również do każdego indywidualne podejście, przygotowują do rozpraw i przesłuchań więc człowiek idzie na spotkanie z sądem dużo pewniejszy siebie i tego przygotowania jakie będzie miał do danej sprawy.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2021 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Prawnik
Wiecie są problemy prawne drobniejsze, gdzie trzeba wykonać jedynie jakieś pisma etc. Jednakże są też sprawy karne, które wymają odpowiedniej wiedzy, przemyślenia. Warto więc polegać w takim zakresie na firmę Capital Legal, która z lekkością się porusza po wszelkich przepisach prawnych.

Moje poprzednie tematy:
02-11-2021 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Prawnik
Świetnie, że dzielicie się doświadczeniami w tym temacie.

Moje poprzednie tematy:
02-11-2021 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Prawnik
Rozwodzić się nie planuję. Za to potrzebowałam pomocy prawnej w związku z kredytem we frankach jaki mam. Na początku się cieszyłam, udało mi się dzięki niemu mieszkanie kupić. Rosnące raty po czasie pozbawiły mnie całkowicie entuzjazmu. Dobrze, że trafiłam na https://cleverstep.pl/ , specjalizują się w pomocy frankowiczom. Mają świetnych adwokatów, radców prawnych, a sama umowa z nimi jest jasna, klarowna. Cieszę się, że na nich trafiłam.

Moje poprzednie tematy:
11-11-2021 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 394
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Prawnik
A ja tak i nie żałuję że skorzystałam z pomocy adwokata Łukasza Węgłowskiego, bo naprawdę zaoszczędziło mi to stresu i niepotrzebnego narażania się na kontakt z byłym mężem, na pewno też sprawa nie potoczyłaby się taż korzystnie dla mnie

Moje poprzednie tematy:
21-12-2021 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Prawnik
Ja mam sprawdzonego adwokata ze Szczecina - https://gajda-adwokat.pl/ Prowadzi swoją kancelarię, naprawdę ogromna wiedza, zaangażowanie. Wyjaśnia wszystko klientowi i to w nim bardzo cenie

Moje poprzednie tematy:
29-12-2021 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #8
RE: Prawnik
Są różne miejsca, w których można rozwiązać swój problem. Warto udać się tam, gdzie znajdziecie darmowe porady prawne. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://insito-odszkodowania.uk/porady-p...-wiedziec/ . Macią tam bowiem sporo ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się pomocne.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2022 10:31 przez lena007.)
31-12-2021 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Prawnik
No dobrze, a co powiecie na temat takcih ofert jak https://sokolowska-radcaprawny.pl/ warto korzystać z pomocy radców prawnych? Jeżeli tak to po czym poznać, że konkretny radca jest dobry w tym co robi? Czy im wyższa cena za porady tym lepsza ich jakość czy tak to nie wygląda?

Moje poprzednie tematy:
21-01-2022 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Prawnik
Akurat ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad https://alkancelaria.pl/ . Z tego co słyszałam to firma posiada naprawdę wielkie doświadczenie i przede wszystkim obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów

Moje poprzednie tematy:
25-04-2023 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry prawnik BB mart12345 4 1,410 11-04-2024 12:53
Ostatni post: Eagle
  Prawnik mart12345 40 9,659 26-09-2023 23:21
Ostatni post: kris12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS