Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Mieszkanie
Może ktoś z Was jest na bieżąco z tym jak wygląda rynek nieruchomości w Gorzowie albo w okolicach? Jeśli ewentualnie coś pod tym kątem możecie polecić, podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i czego będzie się można spodziewać. Jakie nowe ewentualnie inwestycje obecnie są realizowane. Jak możecie coś podpowiedzieć to byłoby super.

Moje poprzednie tematy:
18-10-2021 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Mieszkanie
Jeśli chodzi o te inwestycje, które obecnie się realizuje to między innymi deweloper Licom wykonuje niedaleko miasta inwestycje w bliźniaki http://www.alejesosnowe.pl. Sam szukam mieszkania, domu i tak właśnie nad tą ofertą się obecnie zastanawiam czy się na to nie zdecydować. Jak ktoś ma z nimi jakieś doświadczenia to dajcie znać jak to wygląda.

Moje poprzednie tematy:
19-10-2021 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
koter
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Mieszkanie
Kiedy już kupicie mieszkanie,nawet niewielkie,warto ładnie i elegancko je umeblować.Meble powinny być solidnie wykonane, trwałe,ale też funkcjonalne i pojemne.
Sklep Bettso,oferuje właśnie takie meble,proponując swoim klientom wyjątkowe hokery https://bettso.pl/jadalnia/hokery/hokery...m-oparciem szafki,szafeczki,komody,meble biurowe,łazienkowe i młodzieżowe,ale też spory wybór dekoracji ściennych, a nawet dywanów.

Moje poprzednie tematy:
19-10-2021 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 394
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Mieszkanie
Jeśli chodzi o Śląsk to kupowałam bezpośrednio nowe mieszkanie na osiedlu Apartamenty Karolinki , są położone w atrakcyjnej lokalizacji więc na pewno coś dla siebie znajdziesz a do tego można od tego dewelopera kupić mieszkanie już z wykończeniem pod klucz a to wygodne kiedy robi to za Ciebie deweloper

Moje poprzednie tematy:
20-10-2021 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Mieszkanie
Ja w mieszkaniu moim teraz się zabieram za remont salonu, wymieniam tam wszystkie meble, podłogę, dodatki. Tutaj https://urzadza.pl/2235,jak-urzadzic-salon-w-bloku/ znalazłam ciekawe pomysły co do tego jak aranżację stworzyć ciekawą. Więc wam też go polecam, przydatne mają wskazówki.

Moje poprzednie tematy:
21-10-2021 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Mieszkanie
Mieszkanie kupowałam w tym roku tyle, że w Warszawie. Wcześniej wynajmowałam, więc super, że nareszcie jestem u siebie. Mimo, że rynek wtórny to i tak jestem zadowolona. Najbardziej to jestem zaskoczona zarządcą nieruchomości per modum, w sensie pozytywnym oczywiście. Tam gdzie wcześniej mieszkałam to dużo rzeczy było zaniedbanych, a teraz to co innego. Widać, że solidna firma.

Moje poprzednie tematy:
11-11-2021 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Mieszkanie
Moim zdaniem w takiej sytuacji warto skorzystać z usług doświadczonej firmy. Szczególnie polecam GRB Nieruchomości, która ma duże doświadczenie w nieruchomościach i dobre opinie. Ja zamierzam zdecydować się na sprzedaż nieruchomości obciążonej hipoteką przymusową. Jestem pewna, że firma mi pomoże.

Moje poprzednie tematy:
17-11-2021 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Mieszkanie
Odnośnie mieszkań, to warto rownież wiedzieć o tym, że są takie firmy jak https://sprzedammieszkanie.com/ dzięki którym można szybko i skutecznie sprzedać mieszkanie. Nie bez powodu, firma ta cieszy się tak dużą popularnością.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2021 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Mieszkanie
Ceny mieszkań idą tak do góry, że nawet nie chcę o tym myślec.

Moje poprzednie tematy:
10-01-2022 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #10
RE: Mieszkanie
Czasami naprawdę można trafić na fajną ofertę mieszkań. U nas sam remont był strasznie długi i męczący, ale w końcu wszystko się zakończyło. W salonie jest sofa chesterfield z funkcją spania https://www.idealmeble.pl/340-sofa-chest...cja-spania każdy jest nią zachwycony.

Moje poprzednie tematy:
13-01-2022 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mieszkanie typu studio ArekW 9 1,924 30-10-2023 22:58
Ostatni post: sylka
  Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego? kajashe 45 15,228 24-08-2023 15:41
Ostatni post: devlin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS