Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie
Autor Wiadomość
Cieslina
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Mieszkanie
Chcemy z mężem przeprowadzić się na południowy zachód kraju. Znaleźliśmy pracę we Wrocławiu i myślimy nad mieszkaniem albo nawet domem. Jednak ceny nowych mieszkań w centrum miasta są straszne... a zamierzamy kupić coś większego, jakby niedługo pojawiło się dziecko. Widziałam ofertę jednego dewelopera, ma mieszkania w Siechnicach. Co sądzicie o tej miejscowości?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2019 15:51 przez Cieslina.)
22-02-2019 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,314
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #2
RE: Mieszkanie
A to nie lepiej wybrać jakieś większe miasto? Można dzięki temu znaleźć dobrze płatną pracę, posłać dzieci do dobrych szkół czy też wyjść gdzieś w weekend. Tutaj http://www.osiedlerabienska.pl jest ciekawa inwestycja w dobrej lokalizacji. Osiedle ogrodzone, monitorowane z fajnym placem zabaw. W takim miejscu aż przyjemnie mieszkać. Obejrzyj sobie, poczytaj, zadzwoń do biura. Być może zmienisz zdanie.

Moje poprzednie tematy:
25-02-2019 02:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Mieszkanie
(22-02-2019 15:48)Cieslina napisał(a):  Chcemy z mężem przeprowadzić się na południowy zachód kraju. Znaleźliśmy pracę we Wrocławiu i myślimy nad mieszkaniem albo nawet domem. Jednak ceny nowych mieszkań w centrum miasta są straszne...

Zgadzam się. Ceny nowych nieruchomości mogą przyprowadzić o szybsze bicie serca Wink Jak dodać do tego kupowanie mieszkania, którego jeszcze nie ma i ta niepewność czy oby deweloper wcześniej nie zbankrutuje, to jest to spore ryzyko. Dlatego z żoną zdecydowaliśmy się na rynek wtórny. Widzę co biorę, za mniejsze pieniądze i w dobrej lokalizacji. Nam się udało dostać mieszkanie po mniejszej cenie. Na tą ofertę trafiliśmy dzięki serwisowi https://lzx.pl/, który monitoruje ogłoszenia. Usługa darmowa, a dostarcza nowych ogłoszeń interesujących mnie mieszkań. Wystarczy wejść na np. otodom i wyszukać mieszkanie spełniające nasze oczekiwania. Przekopiować link z wyszukiwania do lzx i zaznaczyć, gdzie mają przychodzić powiadomienia na email czy telefon. 

Moje poprzednie tematy:
24-01-2020 06:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #4
RE: Mieszkanie
Praca zmusiła mnie do tego, żebym przeniosła się do Wrocławia i tak żyję sobie już tutaj kilka lat. W ogóle nie żałuję, bo kocham to miasto i teraz wspólnie z mężem planujemy zakup własnego mieszkania. Oczywiście ma to być mieszkanie deweloperskie i podoba nam się to, co może zaproponować deweloper https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwupoko...wroclawiu/

Moje poprzednie tematy:
25-01-2020 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Mieszkanie
(22-02-2019 15:48)Cieslina napisał(a):  Chcemy z mężem przeprowadzić się na południowy zachód kraju. Znaleźliśmy pracę we Wrocławiu i myślimy nad mieszkaniem albo nawet domem. Jednak ceny nowych mieszkań w centrum miasta są straszne... a zamierzamy kupić coś większego, jakby niedługo pojawiło się dziecko.

no tak teraz to wygląda, też wiele osób z dziećmi wyprowadza się trochę za miasto. zerknij sobie na mieszkania na Osiedlu Smolec od Sogo, myślę że powinny ci się spodobać. duży plus bo bezczynszowe i też spory metraż, te 70m2 to minimum , do tego ogród a w okolicy las. moim zdaniem super lokalizacja

Moje poprzednie tematy:
26-01-2020 01:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Mieszkanie
Jeśli szukasz mieszkania do wynajecia przejrzyj ogłoszenia ze swojego miasta. Ja przeglądałam ogłoszenia codziennie i w końcu udało mi sie znaleźć piękne mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość.

Moje poprzednie tematy:
06-02-2020 01:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,424
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Mieszkanie
Niestety, ale z cenami mieszkań będzie tylko gorzej, a teraz coraz bardziej już skaczą w górę. Niewiele się na to poradzi.

Moje poprzednie tematy:
    06-02-2020 08:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    venar
    Member
    ***

    Liczba postów: 249
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Mieszkanie
    To prawda, ja też nie liczę na obniżki i zdecydowałem się kupić mieszkanie na Pradze. Bardzo ładną kamienicę tu https://www.stalowa27.pl/ teraz budują, a coraz więcej inwestorów w tej dzielnicy inwestuje a kamienica ta jest bardzo blisko metra, ogólnie jest też dobra komunikacja z centrum bo są też tramwaje i autobusy w pobliżu

    Moje poprzednie tematy:
    21-02-2020 16:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    orzeszkowa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 281
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Mieszkanie
    Każdy dzień zwłoki z kupnem mieszkania to tak naprawde strata finansowa... ceny rosną z godziny na godzinę. Jak ktos juz planuje zmieniać zycie w swoim M to radze łapać byka za rogi póki jeszcze ceny mieszkan w dzielnicach spokojniejszych jak ta od Lps invest https://esbudinvest.pl/nowe-inwestycje/a...atiuszy-2/ sa jeszcze w dobrych stawkach

    Moje poprzednie tematy:
    22-02-2020 16:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,067
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Mieszkanie
    Masz całkowitą rację, ja też postanowiłam dłużej nie czekać i załatwiam formalności związane z zakupem mieszkania na osiedlu które Atal buduje na Białołęce.

    Moje poprzednie tematy:
    23-02-2020 20:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Mieszkanie typu studio ArekW 9 1,901 30-10-2023 22:58
    Ostatni post: sylka
      Mieszkanie pawelpruski 53 3,386 22-10-2023 11:07
    Ostatni post: venar

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS