Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkoholizm
Autor Wiadomość
klara
Senior Member
****

Liczba postów: 411
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Alkoholizm
Jakie metody leczenia alkoholizmu waszym zdaniem są najbardziej skuteczne? Mieliście kiedyś do czynienia z alkoholikiem?

Moje poprzednie tematy:
07-09-2021 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Alkoholizm
Ja na pierwszy miejscu najbardziej rozważałabym zabieg wszycia Esperalu w Józefowie. Wiele osób posiada zaszycie alkoholowe lub przynajmniej zna kogoś, kto przebył taki zabieg. Nie jest to niczym dziwnym, ponieważ około 12% Polaków ma problem z nadużywaniem alkoholu. Aplikacji wszywki alkoholowej można się poddać po minimum 12 – godzinnej abstynencji. Najlepiej jednak, aby upłynęła pełna doba od wypicia alkoholu.

Moje poprzednie tematy:
08-09-2021 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Alkoholizm
Według mnie dobrym sposobem na leczenie alkoholizmu jest psychoterapia https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/psychoterapia/ tutaj maja specjalistów, ktorzy sie tym zajmuja, moj maz chodzil na taka terapie, bardzo mu pomogla

Moje poprzednie tematy:
17-09-2021 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Alkoholizm
Z mojej perspektywy jako wsparcie leczenia alkoholizmu warto zastosować detoksykację – czyli odtrucie alkoholowe https://odtruwaniepoznan.pl/ . Odtruwaniu można się poddać zarówno po jednodniowej imprezie jak również w trakcie choroby alkoholowej. Zabieg ten polega na podaniu dożylnym substancji, które oczyszczą organizm z toksycznych związków, które powstały na skutek metabolizmu alkoholu etylowego. Dzięki odtruwaniu organizm zostanie nawodniony, a także przywrócona zostanie równowaga elektrolitowa. Jedynie w skrajnych przypadkach odtrucie może być niewystarczające, wtedy chory powinien poddać się hospitalizacji.

Moje poprzednie tematy:
16-10-2021 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Alkoholizm
Alkoholizm to straszna choroba ale coraz częściej dotyka coraz więcej osób. U nas w rodzinie też był problem związany z alkoholem u mojego brata ale jakoś udało się do namówić na detoks alkoholowy i faktycznie różnica jest wielka

Moje poprzednie tematy:
12-10-2022 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,392
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Alkoholizm
Jeśli szukasz sprawdzonego ośrodka terapii uzależnień to ze swojej strony mogę polecić https://nowy-dzien.pl/leczenie-alkoholizmu/. Zatrudniona tam kadra składa się z doświadczonych, certyfikowanych terapeutów i psychologa posiadającego długi staż pracy. W ośrodku podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, co znacząco pomaga w udzieleniu pomocy. Poszukując pomocy dla siebie lub dla swoich bliskich warto jest się z nimi skontaktować.

Moje poprzednie tematy:
25-10-2022 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Alkoholizm
Jeśli szukacie profesjonalnych alkomatów policyjnych to tutaj https://alko-maty.pl/12-alkomaty-profesj...-policyjne znajdziecie świetną ofertę. Koniecznie się z nią zapoznajcie. Są też dostępne normalne alkomaty dla kazdego kierowcy.

Moje poprzednie tematy:
29-10-2022 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieduzy
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Alkoholizm
Uważam, że w przypadku uzależnienia trzeba jak najszybciej udać się po specjalistyczną pomoc. Odpowiednim wyborem będzie z pewnością terapeuta uzależnień i współuzależnień Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/terapeuta-u...zaleznien/ . Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat działalności tej placówki.

Moje poprzednie tematy:
07-11-2022 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #9
RE: Alkoholizm
Właściwie to trudno jest stwierdzić, jakie metody są najskuteczniejsze. Po prostu każda osoba inaczej na każdą reaguje. Jest to indywidualna reakcja. Najlepiej podpytać bezpośrednio na przykład w ośrodku terapii Kryształowy Płomyk. Personel z pewnością doradzi i podpowie w tej kwestii.

Moje poprzednie tematy:
26-11-2022 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Alkoholizm
To chyba na terapii dopiero, osoba uzależniona sama z siebie takich rzeczy nie analizuje bo ma przyćmione myślenie i w ogóle nieprawidłowe. Najpierw chęć rzucenia, później detoks i terapia, także esperal Szczecin może się sprawdzić i polecam sobie o nim poczytać

Moje poprzednie tematy:
31-12-2022 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alkoholizm blaack 14 1,409 20-09-2023 11:23
Ostatni post: seba

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS