Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Detoks alkoholowy
Autor Wiadomość
klara
Senior Member
****

Liczba postów: 411
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Detoks alkoholowy
Niedawno trafiłam na artykuł odnośnie detoksu dla osób uzależnionych. Zastanawiam się, czy to faktycznie warty rozważenia zabieg, gdyż jestem właśnie w trakcie poszukiwania leczenia dla przyjaciółki. Znacie kogoś kto korzystał z odtrucia?

Moje poprzednie tematy:
15-10-2021 09:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kodzi
Senior Member
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Detoks alkoholowy
Odtruwanie alkoholowe to tak naprawdę jedna z nowości, jakie zostały wprowadzone na nasz rynek. To usługa przeprowadzana przez profesjonalnych ratowników medycznych, którzy pomagają w pozbyciu się nadmiaru toksyn z organizmu poprzez podawanie kroplówek. Ja osobiście nie znam nikogo ze swojego otoczenia, kto odbył taki zabieg, ale patrząc na opinie, to myślę, że warto o tym pomyśleć. Możesz też poczytać o detoksie na https://odtruwaniekatowice.pl/odtrucie-a...skie-zory/.

Moje poprzednie tematy:
17-10-2021 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Detoks alkoholowy
Widzieliście już może ofertę https://medox.org.pl/ ? Słyszałam, że w tej klinice jednak leczenie przeprowadzane jest bardzo fachowo i co ważne otrzymacie tutaj wielkie wsparcie jak i pomoc

Moje poprzednie tematy:
01-06-2023 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Detoks alkoholowy
Wiesz, czasami wszyscy potrzebujemy pomocy, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z tak trudnym problemem, jak uzależnienie od alkoholu. Od siebie mogę podsunąć Ci stronę https://alkoklinika.com gdzie profesjonaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie. Możesz tam znaleźć różne metody leczenia, a także historie osób, które udało się wyjść z nałogu. To może być naprawdę inspirujące i motywujące. Strona jest przejrzysta i łatwa w obsłudze, więc szybko znajdziesz to, czego szukasz. Daj znać, co myślisz po odwiedzeniu strony.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2023 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Detoks alkoholowy
Z tego co wiem, to w osrodku tratwa w Wisle zajmują sie pomocą osobom uzaleznionym od alkoholu

Moje poprzednie tematy:
31-10-2023 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS