Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkoholizm
Autor Wiadomość
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Alkoholizm
Alkoholizm to uzależnienie, które dotyka coraz więcej ludzi. Niestety, w mojej rodzinie pojawił się ten problem. Jakie są najskuteczniejsze sposoby, aby jak najszybciej wyjść z nałogu?

Moje poprzednie tematy:
29-04-2021 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ozzyon
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Alkoholizm
Wychodzenie z alkoholizmu to długi i skomplikowany proces, podczas którego nieodzowne jest dodatkowe wsparcie. Jednym ze sprawdzonych sposobów jest skorzystanie z esperalu- popularnej wszywki alkoholowej. Metoda cieszy się popularnością od wielu lat i pomogła uporać się z nałogiem wielu osobom. Największą zaletą jest wysoka skuteczność i długi okres aktywności, pozwalający na wyjście na prostą. Tabletki są wszywane pod skórę, zazwyczaj pod łopatką lub pośladkiem.

Moje poprzednie tematy:
02-05-2021 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Alkoholizm
Jeśli chcecie samodzielnie walczyć z alkoholizmem, to na pewno warto sobie zerknąć na tę stronę https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/czy...z-terapii/ . Macie tam bowiem ciekawy i praktyczny artykuł, który może okazać się niezwykle pomocny. Dowiecie się czy podejmowanie takich działań ma szansę na powodzenie.

Moje poprzednie tematy:
09-08-2021 01:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Alkoholizm
Zgadzam się, że wychodzenie z alkoholizmu to jest długi proces. Dlatego warto skorzystać z pomocy, jaką oferują ośrodki terapeutyczne, takie jak Tu i Teraz, z Krakowa. Wcześniej - dobrym rozwiązaniem będzie sprawdzenie https://www.alkoholizm.org.pl/test-na-al...c-problem/ zrobienie czegoś takiego jak "test na alkoholizm".

Moje poprzednie tematy:
08-09-2021 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #5
RE: Alkoholizm
Najskuteczniejszym sposobem jest jak najszybsze rozpoczęcie terapii. Jednym z najlepszych ośrodków moim zdaniem jest Krajna. Warto się skontaktować z personelem i omówić warunki pobytu bliskiej osoby.

Moje poprzednie tematy:
24-09-2021 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klara
Senior Member
****

Liczba postów: 411
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Alkoholizm
Najważniejsze to jak najszybciej podjąć stanowcze działania. Też najbardziej zastanawiałabym się nad wszywką, jednak przed tym, warto rozważyć inny zabieg przygotowujący. Mianowicie chodzi o odtrucie alkoholowe. Właśnie to stanowi często pierwszy krok w walce z nałogiem. Jeśli zaciekawił was temat, to mogę polecić https://odtruwaniewroclaw.pl/odtrucie-al...ierzoniow/, tu znajdziecie bardziej szczegółowe informacje.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2021 21:52 przez klara.)
07-10-2021 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Alkoholizm
Okropne uzależnienie, ale niestety dotyka wielu osób. W takim przypadku zalecane jest leczenie uzależnień prywatnie warszawa pod okiem doświadczonego specjalisty. Wiele osób wyszło z tego nałogu i dzisiaj funkcjonuje normalnie

Moje poprzednie tematy:
25-07-2022 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Alkoholizm
Zmagasz się z uzależnieniem? Dostępne są terapie, które pomogą Ci wrócić na właściwą drogę. Psycholog może ustalić, jakie terapie będą dla Ciebie najodpowiedniejsze, ale jeśli alkoholizm jest problemem, to wszywka alkoholowa Szczecin może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Moje poprzednie tematy:
01-02-2023 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Alkoholizm
Słyszeliście może o https://medox.org.pl/ ? Sama planuję zapisać się tutaj na terapię, ponieważ widziałam, że klinika posiada bardzo atrakcyjną ofertę, dodatkowo leczenie tutaj jest przeprowadzane na wysokim poziomie

Moje poprzednie tematy:
07-03-2023 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Alkoholizm
Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach piją również nawet kobiety. Z wielu różnych badań statystycznych wynika, że kobiet uzależnionych od alkoholu jest mniej niż mężczyzn, ale są one narażone na to, że szybciej się uzależniają. O alkoholizmie kobiet można przeczytać na stronie https://dezyderata.com/jak-pija-wspolcze...-u-kobiet/ .

Moje poprzednie tematy:
16-03-2023 02:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alkoholizm klara 17 879 02-10-2023 13:55
Ostatni post: krateczka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS