Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Mieszkanie
Zastanawiam się nad kupieniem mieszkania na terenie Krakowa, tylko obecnie szukam jakieś firmy, która realizuje obecnie jakies sensowne inwestycje, na które ewentualnie będzie można zwrócić uwagę? Zależy mi aby nie był to moloch, raczej kameralnie. Chce jakieś mieszkanie około 70 metrów, jak da radę do 4 pokoje. Co do dzielnicy nie mam jakichś szczególnych oczekiwań, może Podgórze?

Moje poprzednie tematy:
15-04-2021 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Mieszkanie
Też lubię takie dobrze zaprojektowane osiedla, bo na pewno się będzie tam wygodnie mieszkało, podobają mi się bardzo osiedla budowane przez Atal bo maja dobre lokalizacje i niewygórowane ceny a mieszkańcy na ogół je chwalą

Moje poprzednie tematy:
24-05-2021 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Mieszkanie
A kto nie lubi mieszkać w dobrze zaprojektowanym osiedlu. Ale zanim do tego dojdzie to muszę sprzedać swoje dotychczasowe mieszkanie. I szukając jakiegoś w miarę szybkiego rozwiązania to trafiłam na taki szybki skup nieruchomości dzięki czemu znacznie szybciej spełni się moje marzenie o nowym pięknym mieszkaniu.

Moje poprzednie tematy:
28-05-2021 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Mieszkanie
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://www.budimar-gozdowo.pl/

Moje poprzednie tematy:
15-12-2021 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Mieszkanie
A czy kojarzycie może agencję nieruchomości https://www.krystianbiarda.com/ ? Bo jakbyś poszukiwali kogoś naprawdę dobrego , kto szybko pomoże wam sprzedać/ wynająć swoje mieszkanie, to na nich możecie polegać. Mój brat dzięki już w dwa miesiące sprzedał swoją nieruchomość- także super...

Moje poprzednie tematy:
17-12-2021 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Mieszkanie
Jeśli myślicie nad zakupem mieszkania dla siebie, to warto dobrze zastanowić się nad tym, czego konkretnie szukacie. Ja czuję, że bardzo korzystnie sprawdzić by się mogły propozycje przedstawione w ofertach w internecie. Na stronie https://homepremium.pl/ widziałem przykład mieszkań w spokojnej okolicy. Grunt to znaleźć takie miejsce, które realnie przypadnie Wam do gustu.

Moje poprzednie tematy:
    28-12-2021 17:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    betty36
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 727
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Mieszkanie
    Odpowiednie urządzenie mieszkania to naprawdę spore wyzwanie!

    Moje poprzednie tematy:
    28-12-2021 20:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    blaack
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 566
    Dołączył: Apr 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Mieszkanie
    Szukaliśmy nowe mieszkania w Warszawie w dobrej cenie i lokalizacji. Nie było łatwo znaleźć, ale udało się na szczęście. Na https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/warszawa znaleźliśmy kilka ciekawych ofert i jedna okazała się być strzał w 10. W 100% nam odpowiadała, idealny metraż i odległość od metra oraz przystanków autobusowych. Nie wahaliśmy się z zakupem ani chwili.

    Moje poprzednie tematy:
    29-12-2021 14:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    foxi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 350
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Mieszkanie
    Zdecydowanie wolę dom jednorodzinny niż mieszkanie. Jednak w swoim domku mamy większą swobodę. Oczywiście wiele zależy od projektu budowlanego i rozkładu pomieszczeń w nowym domu. Także na początku budowy musimy znaleźć ekipy budowlane, które wybudują nam dom. Wśród ekip budowlanych szczególną uwagę musimy zwrócić na firmę , która zajmie się budową dachu. Dach bowiem jest najważniejszą konstrukcją każdego domu. Nam polecono firmę Mg Dachy - https://mgdachy.pl/wiazary/ - firmę z 20 letnim doświadczeniem w budowaniu dachów. Firma zajmuje się budową dachu kompleksowo - od projektu po jego wykonanie.


    MG Domy sp. z o. o.
    ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
    tel: +48 500 200 660,
    mail: biuro@mgdachy.pl

    Moje poprzednie tematy:
    29-12-2021 16:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sammas
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 394
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Mieszkanie
    Jeśli chodzi o stolicę to myślę że Wawer jest teraz na topie i powstaje tam teraz piękne osiedle w spokojnej okolicy - czyli Osiedle Poematu, wokół jest pięknie, zielono i jest gdzie pospacerować a łatwo dojechać stąd do centrum miasta dzięki skm i obwodnicy

    Moje poprzednie tematy:
    09-01-2022 12:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Mieszkanie typu studio ArekW 9 1,924 30-10-2023 22:58
    Ostatni post: sylka
      Mieszkanie pawelpruski 53 3,491 22-10-2023 11:07
    Ostatni post: venar

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS