Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobra pizza
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Dobra pizza
Dobra pizza z dostawą w Poznaniu, ktoś coś? Smile Gdzie zamówić żeby nie czekać godziny czy półtorej na kuriera?? No i druga sprawa to jakość. Gdzie pizzę robią świeżą, na dobrej jakości składnikach po której człowiek nie będzie się czuł ociężały itp.?

Moje poprzednie tematy:
14-10-2019 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Dobra pizza
Rewelacyjną pizzę Pesto robi Maxipizza. Jest pesto w składzie oczywiście ale też bardzo dobrze zrobiony kurczak czy grzyby leśne- genialnie połączenie, mogę tę pizzę jeść bez końca i na okrągło, zupełnie mi się nie przejada. A jak jeszcze zrobią na tym swoim puszystym grubym cieśnie to już w ogóle jest poezja smaku!

Moje poprzednie tematy:
15-10-2019 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arturro
Member
***

Liczba postów: 93
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Dobra pizza
No ja lubię pizzę wypiekaną w profesjonalnym piecu do pizzy rozgrzanym do około 350 stopni. Pizze z takich miejsc smakują najlepiej. Ale najważniejsze jest, żeby kucharz się nie poparzył dlatego warto, żeby miał odpowiedni sprzęt. Łopata do pizzy powinna rozwiązać problem. Jej długość umożliwia bezpieczne wkładanie oraz wyjmowanie pizzy do pieca.
Moje poprzednie tematy:


Wilk do mięsa
21-10-2019 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 737
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Dobra pizza
Od jakiegoś czasu jestem wierny lokalom Pizza Dominium. Uważam, że mają rewelacyjne dania, zawsze świeże składniki i ogólnie pod względem jakości nie można im absolutnie nic zarzucić. Nieważne w którym mieście miałem okazję odwiedzać ich restaurację zawsze byłem tak samo usatysfakcjonowana. Ja akurat najczęściej bywam w ich lokalu w Białymstoku, konkretnie mowa o tym: https://www.pizzadominium.pl/lokale/bial...biala/menu ponieważ tam mam zwyczajnie najbliżej Wink Nie ukrywam, że ich oferta kusi mnie przede wszystkim pod względem atrakcyjnych promocji i zniżki studenckiej, z której regularnie korzystam Big Grin To naprawdę bardzo fajne, że można zawsze zjeść smaczną, włoską pizze w przystępnej cenie. Uważam, że w dzisiejszych czasach powinniśmy doceniać takie rozwiązania. Zwłaszcza, że coraz więcej osób bardzo lubi jeść na mieście, nie tracąc czasu na przyrządzanie posiłków w domu. Raz na jakiś czas w końcu można sobie pozwolić Big Grin Jeżeli macie ochotę to zaglądając na ich stronę www znajdziecie szczegółowe info dotyczące aktualnie obowiązujących promocji Wink

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2019 18:47 przez Inżynier Mamoń.)
04-11-2019 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Dobra pizza
Jak dla mnie grecka albo ze szpinakiemBig Grin ale dominium nie lubie.

Moje poprzednie tematy:
27-01-2022 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Dobra pizza
Według mnie jedna z lepszych pizzeri w Warszawie to zdecydowanie san giovanni , super ciasto i świeże składniki. Do tego też mają świetne włoskie makarony jak na przykład Tosca, czy Bella. Jak macie wolną chwilę to też polecam zajrzeć na https://pizzeriasangiovanni.pl/ gdzie można też je sobie zamówić do domu wraz ze smakowitymi makaronami czy też calzone Smile

Moje poprzednie tematy:
02-03-2022 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Dobra pizza
W pizzerii na pewno przyda ci się porządna łopata do pizzy. Bez problemu możesz zamówić ją tutaj https://www.gastrosilesia.pl/lopaty-do-p...815,385,36 Z tego co widziałam Gastro Silesia ma bardzo rozbudowaną ofertę i atrakcyjne ceny.

Moje poprzednie tematy:
11-06-2022 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobra firma od brukarstwa na Śląsku potrzebna - dajcie mi coś. katarzyna.j 2 832 16-08-2023 14:20
Ostatni post: kardamonka
  Dobra pomoc ze strony architektów przy wyborze projektu. michealle11 4 1,356 30-07-2023 12:22
Ostatni post: Konstancja99

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS