Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep spożywczy
Autor Wiadomość
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Sklep spożywczy
Słyszeliście o tej akcji Carrefoura "ceny niskie jak dawniej"? Naprawdę sporo można u nich zaoszczędzić kupując właśnie te produkty, ja od jakiegoś czasu zakupy robię tylko u nich. No i dodatkowo jest zniżka z aplikacją.

Moje poprzednie tematy:
19-08-2021 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Sklep spożywczy
Łapcie linka do tego sklepu - https://fitorsweet.pl/ To sklep ze zdrową żywnością, taki sklep ekologiczny. Mają w swoim asortymencie wiele naprawdę fajnych produktów. Zerknijcie sobie. Mają wiele produktów bezglutenowych u siebie, co jest dużym plusem.

Moje poprzednie tematy:
22-08-2021 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Sklep spożywczy
Jest też w sieci Best Market - best-market.pl. Mają bardzo duży wybór produktów Ukraińskich i generalnie ze wschodu. Dobre ceny, szybka dostawa. Do tego wszystkie produkty oryginalne i świeże. W ofercie są nawet produkty mięsne i rybne. Także łatwo znaleźć coś smacznego.
Moje poprzednie tematy:


27-10-2021 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stomed01
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Sklep spożywczy
A jakie macie pomysły na oszczędzanie na codziennych zakupach? Ja na przykład staram się zbierać karty lojalnościowe do różnych sklepów. I na przykład taka karta Lewiatan - zbieramy punkty, a potem można je na bony zakupowe wymieniać. Moim zdaniem super sprawa.

Moje poprzednie tematy:
    28-10-2021 19:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    IlonaMM
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Sklep spożywczy
    Natomiast jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy i jednocześnie rozbudowanej oferty w zakresie artykułów spożywczych, jak jedzenie suche, nabiał, czy nawet świeże mięso i warzywa to weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez E-Spar https://e-spar.com.pl/kategoria/mleko-sm...slanki/928 u których będziecie mogli liczyć na rozbudowaną ofertę, dobre ceny i jednocześnie pełne wsparcie obsługi z szybki realizacjami i dostawami prosto pod drzwi. Dla mnie to ogromne ułatwienie, pozdrawiam i zdrówka życzę!

    Moje poprzednie tematy:
    28-03-2022 13:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Sklep spożywczy
    W sumie jak tak człowiek patrzy na wszystko, to naprawdę jest tutaj z czego wybierać... Jest trochę tych sklepów, gdzie można zamówić sobie dowolne rzeczy. Chociażby tutaj grzybysuszone-sklep.pl możecie zamówić sobie najróżniejszego typu grzyby suszone.

    Moje poprzednie tematy:
    29-03-2022 12:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ewelina546
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 573
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #27
    RE: Sklep spożywczy
    Ja z kolei osobom z Warszawy i okolic proponuję ten supermarket online https://anabru.pl/. W Anabru mają szeroki asortyment. Dostępne są także mięso, wędliny i nabiał. Zakupy dostarczane są na czas, samochodami z chłodnią - więc wszystko zawsze świeże i transportowane w odpowiednich warunkach. Wygodnie, szybko, bez problemu. Do tego przy pierwszych zakupach dają rabat - wystarczy skorzystać z kodu anabruwita

    Moje poprzednie tematy:
    29-03-2022 16:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    karinos83
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 579
    Dołączył: Jul 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #28
    RE: Sklep spożywczy
    Sklep sklepowi nie jest równy. Teraz jest wiele sklepów online z żywnością, ale nie w każdym znajdziemy produkty wysokiej jakości. Dlatego od siebie zostawiam wam namiar na ten sklep https://biokredensik.pl. To sklep ekologiczny w Krakowie, w którym produkty można zamówić online. Bardzo szeroki asortyment. Produkty eko, bio, certyfikowane. Najwyższej jakości i od sprawdzonych producentów.

    Moje poprzednie tematy:
    20-06-2022 21:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Aldonka88
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 385
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #29
    RE: Sklep spożywczy
    Na pewno warto znaleźć swoje jedno sprawdzone miejsce do zakupów spożywczych i nie tylko. Dlatego jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie wygrywa katowice centrum handlowe ze względu na bardzo duże urozmaicenie sklepów, no i łatwiej tak złapać dobre okazje cenowe. Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami które miejsce wygrywa. Pozdrawiam!

    Moje poprzednie tematy:
    30-06-2022 14:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #30
    RE: Sklep spożywczy
    Moja koleżanka która wie że nie lubię kawy, a piję dużo herbaty pokazała mi tę ofertę tu https://biolera.pl/k/herbaty-bio/ Bardzo duża oferta herbat BIO o różnych smakach. Są to herbaty bez konserwantów. Smaczne i aromatyczne. Może i was zainteresuje ta propozycja.

    Moje poprzednie tematy:
    01-07-2022 11:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Sklep internetowy strona Kunura 59 12,882 17-04-2024 08:45
    Ostatni post: dajuber
      Sklep medyczny maminka 42 7,114 15-03-2024 14:24
    Ostatni post: barto776

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS