Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pielęgnacja twarzy
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,392
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #111
RE: pielęgnacja twarzy
Ja też w swoim życiu testowałam wiele kosmetyków i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona seria naturalnych produktów od https://soppocosmetics.com/. Byłam zaskoczona informacją że są to Polskie wegańskie kosmetyki których skład to wszystko co firma przez lata nauczyła się wydobywać z dobroci natury ale bez testowania produktów na zwierzętach. Posiadam w swojej kolekcji kilka propozycji i mogę przyznać szczerze że bardzo poprawiła się kondycja mojej cery. Zawsze zakrywałam twarz mocnym makijażem a teraz chętnie eksponuję jej naturalny blask który odzyskała.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2023 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #112
RE: pielęgnacja twarzy
A korzystacie może z usług gabinetów kosmetycznych? Zostawiam Wam namiary na https://perfectlook.clinic sama jestem ich klientką i jestem bardzo zadowolona. Spory wybór zabiegów.

Moje poprzednie tematy:
08-02-2023 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #113
RE: pielęgnacja twarzy
kosmetyki, których używamy do codziennej pielęgnacji skóry powinny być dobierane pod kątem potrzeb naszej skóry. Jeśli szukacie skutecznych dermokosmetyków to polecam te wykonane na bazie srebra koloidalnego, można je zamówić m.in tu https://www.naturamedica.pl/. Świetny skład a do tego bardzo skuteczne działanie. Ceny też mają tu bardzo przystępne Smile

Moje poprzednie tematy:
13-02-2023 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pola
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #114
RE: pielęgnacja twarzy
Ja już od jakiegoś czasu do pielęgnacji twarzy używam kosmetyków marki Ceylon Spa - https://spa-ceylon.pl/, a dokładnie ich serię biały jaśmin. Są w niej olejki na noc, serum na dzień, scrub. Wszystko z wysokiej jakości składników, bez parabenów, alkoholu i siarczanów. Bardzo delikatne, a równocześnie świetnie oczyszczające i odżywiające skórę.

Moje poprzednie tematy:
14-02-2023 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #115
RE: pielęgnacja twarzy
Według mnie, pielęgnację twarzy dobrze jest oddać w ręce profesjonalistów. Nie wiem czy można zrobić coś lepszego dla swojej cery, niż iść raz za czas do salonu piękności na jakiś zabieg na twarz i stosować się później do ich zaleceń. Szeroki zakres usług mają między innymi w tym salonie: https://syrenka-torun.pl/ , więc myślę, że warto się tam wybrać. Smile

Moje poprzednie tematy:
15-02-2023 03:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #116
RE: pielęgnacja twarzy
Aby osiągnąć trwały i zauważalny efekt pielęgnacji skóry, ważne jest, aby wybrać odpowiednie kosmetyki. Obecnie wielu ludzi sięga po dermokosmetyki, co jest bardzo korzystne dla skóry. Jeśli szukasz czegoś naprawdę skutecznego, sprawdź linię produktów https://novaclear.eu/linie/acne/ ponieważ słyszałam mnóstwo dobrych opinii na ich temat.

Moje poprzednie tematy:
15-02-2023 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #117
RE: pielęgnacja twarzy
Kosmetyki naturalne i wegańskie to jest to, co moja skóra lubi najbardziej, a i ja chętniej po takie propozycje sięgam. Chcecie sprawdzić sobie jakieś konkretne kosmetyki? Myślę, że na początek polecam sprawdzić Herbapol Polana.

Moje poprzednie tematy:
27-02-2023 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #118
RE: pielęgnacja twarzy
Dobry dermatolog może także wypisać leki recepturowe na różnego rodzaju problemy skórne. Nadal można realizować recepty na takie leki w aptekach DOZ. Oni mają bardzo duże doświadczenie w wytwarzaniu takich leków. Zainteresujcie się tym tematem.

Moje poprzednie tematy:
    05-07-2023 16:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    czang
    Member
    ***

    Liczba postów: 142
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #119
    RE: pielęgnacja twarzy
    Zanim trafiłem na dobre kosmetyki do cery problematycznej, to kupiłem kilkanaście najróżniejszych specyfików, które jedynie pogarszały sytuację. Koleżanka poleciła mi rekomendowane przez gabinety kosmetyczne i co bardzo ważne skuteczne kosmetyki firmy Nanili.pl, które są przeznaczone dla cer problematycznych. Są z powodzeniem stosowane przez profesjonalistów w gabinetach, ale można również serię do stosowania w domu. W moim przypadku to był strzał w dziesiątkę.

    Moje poprzednie tematy:
      13-07-2023 17:48
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      krateczka
      Member
      ***

      Liczba postów: 219
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #120
      RE: pielęgnacja twarzy
      ja mam problem z przebarwieniami, moja opcja ktora dziala to maseczka z acerolą bogactwo witaminy C z pachnacej krainy

      Moje poprzednie tematy:
      01-08-2023 12:14
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Zaczerwienienia na twarzy bluem 21 10,273 06-03-2024 01:28
      Ostatni post: Areni
        rozświetlacz do twarzy fiona11 6 936 27-10-2023 12:25
      Ostatni post: ninjaa

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS