Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotel dla psa
Autor Wiadomość
unikori
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Hotel dla psa
W poprzednim miesiącu wyjechaliśmy z mężem na wakacje i nie mogliśmy wziąć ze sobą psa do samolotu. Potrzebowaliśmy aby ktoś się zajął naszym pupilem, niestety nikt nie był pozytywnie nastawiony. Na szczęście udało nam się znaleźć hotel dla psa. Przemiła obsługa i piękny obiekt z którego nasz pupil wrócił niesamowicie szczęśliwy! Dostaliśmy w dodatku wykaz jak wyglądały poszczególne dni w hotelu, czy pies był na spacerze i co jadł. Jak dla mnie rewelacja, jak planujecie jakiś dłuższy wyjazd to przemyślcie tą opcję. Doba kosztuje tylko 30 zł, więc to nie są jakieś duże pieniądze. Nie porzucajcie psów, tylko oddajcie je do takich miejsc.

Moje poprzednie tematy:
08-11-2018 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Hotel dla psa
Ja ogólnie jak najbardziej popieram korzystanie z takich usług. Sama nie raz jestem w takiej sytuacji, że nie mam z kim zostawić swojego psa, a muszę wyjechać, i wtedy również korzystam z hotelu dla psów. W moim przypadku jest to jednak Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Wiem, że piesek zawsze ma tam zapewnioną fachowa opiekę i bardzo dobre warunki, więc nie muszę się o niego martwić Smile

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2018 20:44 przez monikabert90.)
08-11-2018 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Hotel dla psa
A jaki według was jest najlepszy koci hotel kraków ? Szukam odpowiedniego miejsca, gdzie będę mogła z czystym sumieniem pozostawić mojego kotka? Może możecie mi polecić jakieś fajne, sprawdzone miejsce? Właśnie mam jechać na wczasy do Włoch i nie mam komu zostawić swojego pupila. Sporo ostatnio jednak słyszałam o takich hotelach i tak pomyślałam sobie, że może warto byłoby tam zgłosić swojego kociaczka.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2019 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grajcarek
Senior Member
****

Liczba postów: 406
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Hotel dla psa
Ja nie wiem czy to aby już nie jest przesada.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2019 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  szkolenia dla instalatorów dajuber 0 20 29-04-2024 10:36
Ostatni post: dajuber
  Upominek dla maluszka Lukrecja 33 14,709 26-04-2024 07:55
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS