Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Hotel dla psa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W poprzednim miesiącu wyjechaliśmy z mężem na wakacje i nie mogliśmy wziąć ze sobą psa do samolotu. Potrzebowaliśmy aby ktoś się zajął naszym pupilem, niestety nikt nie był pozytywnie nastawiony. Na szczęście udało nam się znaleźć hotel dla psa. Przemiła obsługa i piękny obiekt z którego nasz pupil wrócił niesamowicie szczęśliwy! Dostaliśmy w dodatku wykaz jak wyglądały poszczególne dni w hotelu, czy pies był na spacerze i co jadł. Jak dla mnie rewelacja, jak planujecie jakiś dłuższy wyjazd to przemyślcie tą opcję. Doba kosztuje tylko 30 zł, więc to nie są jakieś duże pieniądze. Nie porzucajcie psów, tylko oddajcie je do takich miejsc.
Ja ogólnie jak najbardziej popieram korzystanie z takich usług. Sama nie raz jestem w takiej sytuacji, że nie mam z kim zostawić swojego psa, a muszę wyjechać, i wtedy również korzystam z hotelu dla psów. W moim przypadku jest to jednak Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Wiem, że piesek zawsze ma tam zapewnioną fachowa opiekę i bardzo dobre warunki, więc nie muszę się o niego martwić Smile
A jaki według was jest najlepszy koci hotel kraków ? Szukam odpowiedniego miejsca, gdzie będę mogła z czystym sumieniem pozostawić mojego kotka? Może możecie mi polecić jakieś fajne, sprawdzone miejsce? Właśnie mam jechać na wczasy do Włoch i nie mam komu zostawić swojego pupila. Sporo ostatnio jednak słyszałam o takich hotelach i tak pomyślałam sobie, że może warto byłoby tam zgłosić swojego kociaczka.
Ja nie wiem czy to aby już nie jest przesada.
Przekierowanie