Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta
Autor Wiadomość
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: Dieta
Moim zdaniem badania są tu podstawą, nie zaufałabym dietetykowi, który od razu ustala dietę albo zaleca suplementy.

Moje poprzednie tematy:
14-07-2015 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monsoon
Member
***

Liczba postów: 158
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #62
RE: Dieta
Podczas diety stosuje rożne suplementy, które mają za zadanie oczyścić mój organizm i wyrównać braki witamin i minerałów, których dostarczam w mniejszej ilości z żywności. Te suplementy kupuje w http://www.cvsklep.pl/. Polecam ten sklep, maja bardzo szeroką ofertę przeróżnych produktów.

Moje poprzednie tematy:
16-07-2015 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zelek26
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #63
RE: Dieta
Zgadzam się, nie można się odchudzać "na czuja", bo można sobie niechcący wyrządzić krzywdę. Na początek warto udać się do dietetyka, który dokładnie sprawdzi Twoje nawyki żywieniowe i będzie chciał je zmodyfikować w rozsądny sposób tak, żeby było to możliwie bezbolesne. Tutaj jest opis tego, jak powinna wyglądać pierwsza wizyta.
Moje poprzednie tematy:


sklep JBL
21-07-2015 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
asap
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: Dieta
A jak ja poszłam pierwszy raz do dietetyka to myślałam że sobie ze mnie żartuje, bo pierwsze co zrobił to spojrzał na mnie i mruczał pod nosem "szara cera, matowe oczy, pory powiększone, nierówny oddech, zmęczenie" i tak wymieniał wymieniał i w końcu mówi "pani wyrzuci z siebie te wszystkie toksyny". Odesłał mnie do artykułu: http://neera.pl/detoksykacja-organizmu/ i kazał zrobić detoksykacje. Na początku się wkurzałam, że mnie tak zbył ale nie chciałam się poddawać i jakie było moje zdziwienie, gdy po 3 tygodniach u niego czułam sie jak zupełnie inna osobaSmile ALe dopiero ktos mi musial powiedziec ze w moim organizmie w srodku jest zle, zebym sie za to zabrala

Moje poprzednie tematy:
    28-07-2015 19:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    serce_i_rozum
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 37
    Dołączył: Feb 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #65
    RE: Dieta
    Zelek26, ja uważam że kwestia zdrowej i zbilansowanej diety jest bardzo prosta do realizacji. Pięć lekkich posiłków zawierających warzywa dostarczające witamin, do tego włączenie do życia jakiejś regularnej aktywności fizycznej i wio. Można też na przykład po jakimś czasie zacząć stowsować spalacze tłuszczu. WIdziałam takie produkty na stronie http://www.uns-supplements.com/pl/c/Fat-...palacze/12 mój chłopak zamawia stamtąd keratynę i jest bardzo zadowolony. Wg mnie warto spróbować. Oczywiście nie wyłącznie a właśnie w połączeniu z dietą i ćwiczeniami.

    Moje poprzednie tematy:
    31-07-2015 20:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    yoohoo
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,756
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #66
    RE: Dieta
    (16-07-2015 12:48)monsoon napisał(a):  Podczas diety stosuje rożne suplementy, które mają za zadanie oczyścić mój organizm i wyrównać braki witamin i minerałów, których dostarczam w mniejszej ilości z żywności.

    Tylko w dobrej diecie nie chodzi o to, żeby jeść dużo mniej, tylko rozsądniej i zdrowiej.

    15-08-2015 15:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Jędrzej
    Member
    ***

    Liczba postów: 142
    Dołączył: Jun 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #67
    RE: Dieta
    (15-08-2015 15:49)yoohoo napisał(a):  
    (16-07-2015 12:48)monsoon napisał(a):  Podczas diety stosuje rożne suplementy, które mają za zadanie oczyścić mój organizm i wyrównać braki witamin i minerałów, których dostarczam w mniejszej ilości z żywności.

    Tylko w dobrej diecie nie chodzi o to, żeby jeść dużo mniej, tylko rozsądniej i zdrowiej.

    Poza tym suplementy nie sa tak łatwo przyswajalne co witaminy z żywnosci. Twoje podejście do diety jest zle i niestety może się odbić w pzyszłości nie tylko na Twoim wyglądzie ale i zdrowiu. Zacznij czytać o zasadach zdrowego odżywiania np. http://www.espumisan.pl/pytania-i-odpowi...e-wzdecia/ by na starośc móc sobie podziękować. Smile

    Moje poprzednie tematy:
    25-08-2015 16:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kalka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 423
    Dołączył: Jan 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #68
    RE: Dieta
    Najlepiej po prostu jeść zdrowo i regularnie.

    Moje poprzednie tematy:
      04-09-2015 10:39
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      yoohoo
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,756
      Dołączył: Jan 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #69
      RE: Dieta
      Pięć posiłków dziennie to tak naprawdę podstawa. A wiele osób nie zwraca na to najmniejszej uwagi.

      16-09-2015 16:03
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Tifo12
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 1
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #70
      RE: Dieta
      Podstawą jest 5 posiłków, ważne również jest wyspianie i 1h ruchu dziennie. Typu rower, rolki, spacer z psem lub bezTongue. Uśmiech na twarzy i nie skupianie się tak na diecie, a same zrzucicie. Omijać panierkę, ziemniaki, śmietane, no i raz dziennie bulkę! na kolacje już bez chleba.
      Moje poprzednie tematy:


      Sprawdź nową ofertę mieszkań u Wrocławskiego Dewelopera
      17-09-2015 14:07
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        jaka dieta aby szybko schudnąć? Jiya 32 11,720 06-05-2021 09:09
      Ostatni post: Emil434
        Dieta z trenerem indywidualnym. gasiorek 31 24,961 21-02-2019 20:06
      Ostatni post: minniminni

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS