Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Dziewczyny ! Co myślicie o dietach ? Działają ? Czy kiedyś próbowałyście odchudzać się w ten sposób ? Ja nigdy nie próbowałam chyba nie mam zamiaru, jestem dość szczupła i z otyłością nie miałam problemów.
Jedyna dieta o jakiej słyszałam to dieta Dukana, słyszałam że bardzo uzależnia.
(06-06-2012 21:44)Zepsuta. napisał(a): [ -> ]Dziewczyny !

Sorki ale chłopak napisze Big Grin.
Dukana? hmm moja siostra ją miała.. to w 3 tygodnie 7 kilo schudła..
http://zdrowo.info.pl/odchudzanie.html
Ale czy to ta dieta to pewien nie jestemBig Grin.
żadne diety! Po prostu ruszać dupę sprzed komputera! xD
Podobnie mam jak Zepsuta. nikt u mnie w rodzinie nie był gruby, wiec nie oplaca sie odchudzać, A wedlug mnie najlepsza dieta jest Ananasowa. czyli '' jedz wszystko tylko nie ananas. Big Grin '' hah.
Bardziej pomoże jakies cwiczenia, bieganie niz dieta . Wystarczy sie ruszyc.Smile
Jak to sie mówi
'' ruch to zdrowie, panie i panowie '' Wink Big Grin
Przede wszystkim. Bo takie diety nic nie dają, bez wysiłku fizycznego. Diety można jedynie stosować, jak się ma np. za mało magnezu w organizmie to wtedy w diecie jest więcej produktów typu pomidory, czy banany, ale to już ustala dietetyk.
Ja teraz rzucam, już mam 2 kilo w plecy. Co robię? Nie jem 3 godziny przed snem. Jem umiarkowane śniadanie, bardzo obfity obiad, a pod wieczór jakiś jogurcik, lub coś w tym guście. Na kalorie etc. nie patrzę. No i nie powiem że nie mam ruchu Wink
nie jestem zwolenniczką diet, czy po prostu niejedzenia, najlepiej odłożyć na bok jakieś fast foody, a przerzucić się bardziej na jakieś owoce warzywa, i nie przesiadywać cały dzień przed kompem, ale np pojeździć na rowerze.
Lepiej jest stosować dietę niż się głodzić. Diety są przeważnie zaplanowane przez ludzi, którzy się na tym znają więc nie zaszkodzimy sobie. Głodzenie się i odchudzanie na własną rękę jest niebezpieczne, pojawiają się zaburzenia odżywiania, bulimia itp, niestety wiem coś o tym :c
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie