Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta
Autor Wiadomość
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,467
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #161
RE: Dieta
Z jakiej formy diety korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

Darmowe kolorowanki - kolorowanki24.pl

Moje poprzednie tematy:
01-09-2022 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maja_9
Senior Member
****

Liczba postów: 283
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #162
RE: Dieta
Zapraszam do zapoznania się z suplementami diety i probiotykami oferowanymi przez https://xmil.pl gdzie wybór preparatów na pewno zadowoli kobiety które właśnie urodziły dziecko ale również znajdziecie tam odpowiednie suplementy dla grupy osób które nie toleruj a laktozy.

Moje poprzednie tematy:
    08-09-2022 11:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,222
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #163
    RE: Dieta
    Jeżeli o mnie chodzi, to ja ostatnio zdecydowałam się na catering dietetyczny od firmy gastropaczka. Mają naprawdę bardzo bogatą ofertę dzięki czemu w każdym miesiącu można sobie skorzystać z innej diety. Jeżeli również jesteście zainteresowani taką ofertą, to tutaj macie link do ich strony. Zerknijcie tam, a przekonacie się sami

    Moje poprzednie tematy:
    09-09-2022 15:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #164
    RE: Dieta
    No właśnie jak chodzi o zdrowe jedzenie, to ja przede wszystkim polecam Wam zerknąć sobie na stronę https://www.befitapp.pl/ i pobrać taką aplikację, która przypomina o regularnym i dobrze zbilansowanym jedzeniu. Mam nadzieję, że mój wpis okazał się dla Was pomocny. Pozdrawiam serdecznie.

    Moje poprzednie tematy:
    20-01-2023 17:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aniajarnicka
    Member
    ***

    Liczba postów: 85
    Dołączył: Jan 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #165
    RE: Dieta
    Moim zdaniem skuteczność każdej diety zaczyna się w głowie. Jeśli jestem zdeterminowana do osiągnięcia jakiegoś celu i dieta ma mnie do niego zaprowadzić to będzie skuteczna, jeśli brak determinacji, to nie ma co zaczynać żadnej diety. Do ajurwedy przekonała mnie mama koleżanki, będąca chodzącym przykładem działania medycyny ajurwedyjskiej. Sama odnalazłam w Zielonysklep.com książkę Dieta i odchudzanie zgodnie z ajurwedą autorstwa Scotta Gersona https://zielonysklep.com/dieta-i-odchudz...ott-gerson
    W tej książce znalazłam sprawdzoną, prostą i udokumentowaną medycznie metodę redukcji wagi i zapobiegania ponownemu tyciu. Stosowanie zasad ajurwedy stanowi nie tylko skuteczną metodę utraty wagi, ale również wzmocnienia ogólny stan zdrowia.

    Moje poprzednie tematy:
    25-01-2023 00:10
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    foxi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 350
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #166
    RE: Dieta
    Dieta jest niewątpliwie jednym z bardzo ważnych elementów zdrowego trybu życia. Jeśli do tego dołożymy regularnych ruch i uprawianie sportów to stan naszego zdrowia powinien być na całkiem dobrym poziomie. Badajmy się regularnie, bo to także bardzo ważny element naszego zdrowia. Oczywiście nie w każdej sytuacji musimy biec do lekarza , jeśli będziemy posiadać wiedzę na podstawowe tematy medyczne damy sobie radę bez jego udziału. Na przykład objawy kataru u dziecka - czy je znacie? - jeśli nie to warto się z nimi zapoznać ,łatwiej będzie nam zwalczać katar.

    Moje poprzednie tematy:
    25-01-2023 08:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sylka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #167
    RE: Dieta
    Obecnie macie szerokie pole do popisu jeżeli chodzi o wybór diety. Sami musicie zdecydować co będzie dla was odpowiednie i jaki efekt chcecie osiągnąc. Mnie zależało na tym, aby zrzucić zbędne kg, więc dieta od https://dietyodbrokula.pl/slim.html#139=5610 okazała się strzałem w 10.

    Moje poprzednie tematy:
    29-01-2023 17:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    biddu
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 443
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #168
    RE: Dieta
    Potrzebujesz pomocy w zrozumieniu podstaw zdrowego odżywiania? Umów się na spotkanie z dietetykiem w gabinet dietetyczny łódź. Może on zapewnić ci wiedzę i umiejętności przygotowywania zbilansowanych posiłków i przekąsek, które pomogą ci osiągnąć cele zdrowotne. Ponadto może pomóc ci nauczyć się czytać etykiety żywności i określić, jakie produkty spożywcze są dla ciebie najlepsze.

    Moje poprzednie tematy:
    01-10-2023 23:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    devlin
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 366
    Dołączył: Dec 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #169
    RE: Dieta
    Dla mieszkańców Lublina, którzy chcą skonsultować się z doświadczonym dietetykiem, dietetyk lublin - Agnieszka Cios to świetny wybór. Jej wiedza i doświadczenie pomogą Ci w zdrowym stylu życia.

    Moje poprzednie tematy:
    12-10-2023 16:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #170
    RE: Dieta
    Wielu nastolatków ma problem z nadwagą i takie problemy mogą mieć bardzo różne podłoże. Na pewno trzeba reagować i próbować szukać pomocy. W Lublinie znajdziecie pomoc https://dietetykdorota.pl/dieta-dla-nastolatek-2/ . Śmiało możecie się tutaj zgłosić.

    Moje poprzednie tematy:
    11-11-2023 05:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      jaka dieta aby szybko schudnąć? Jiya 32 11,576 06-05-2021 09:09
    Ostatni post: Emil434
      Dieta z trenerem indywidualnym. gasiorek 31 24,885 21-02-2019 20:06
    Ostatni post: minniminni

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS