Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: rzucanie palenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
No więc próbował z was ktoś rzucić to cholerstwo ? Może komuś się udało ? Bo osobiście miałem taki zamiar już nie paliłem jakiś czas ale wczoraj mnie naszła ochota na jednego i kupiłem ramę a dziś już ponad połowa z tej ramy poszła z dymem Sad
Udało mi się nie palić aż 2 tygodnie... Za bardzo odbijało się to na moich bliskich i na mnie samej, przytyć ponad 5 kilo w 2 tygodnie ? Mam za słabą wolę by to rzucić.
Tylko że na dłuższa metę to palenie się zapewne odbije i to bardziej ;/
Na 100%. Gdybym mogła cofnąć czas nigdy bym nie zaczęła, no ale każdy ma swoje lata głupoty.
A ja tam lubię jarać ćminy i na raka mogę umrzeć. Jakoś tak mi się wydaje to lepsze niż ze starości. Jak zachoruję na raka, i nic mi nie pomoże, to sobie walną dziewiąteczkę w główkę Wink
Pale gdy się stresuję czyli czasami paczkę na dzień :/
mi jak na razie się udało Smile mam ochotę niekiedy, ale wiem że jestem twarda i nie zapale
Najkrótsza droga? Kup sobie paczkę MOCNYCH papierosów (np. Black Devil, Marlboro red, Lucky Strike red itp itd) i spal całą jeden po drugim, bez przerwy. Będziesz w bardzo niefajnym stanie, ale potem nie tkniesz już papierosa, zapewniam Cię ^^
Przeczytaj "mądra" książkę aby dowiedzieć sie jak przestać . Mój kolega tak zrobil i sa wyniki
(12-06-2012 23:05)Spokojny napisał(a): [ -> ]Przeczytaj "mądra" ksiazke aby dowiedizec sie jak przestać . Moj kolega tak zrobil i sa wyniki

przeczytać "mądrą" książkę to raz a stosować się do tego to niestety inna sprawa, kwestia silnej woli której ja nie posiadam Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie