Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble przez internet
Autor Wiadomość
Clumok
Senior Member
****

Liczba postów: 328
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #231
RE: Meble przez internet
Zamawianie mebli przez internet jest jak najbardziej okej. Jeśli ktoś ma trochę wyobraźni to na podstawie zdjęć "zobaczy" jak te meble będą wyglądały w rzeczywistości. Trochę inaczej widzę zamawianie takiego wyposażenia jak np. materac do łóżka. Zrobiłem trochę "na około", ale jestem zadowolony z zakupu. Najpierw poprosiłem obsługę firmy ilovematerace o pomoc w wyborze i tutaj super, pełna kulturka i świetne doradztwo. Dalej tak nie chciałem przez neta bez sprawdzania, więc znalazłem inny sklep, który miał konkretny model materaca na stanie i pojechałem tam go sprawdzić. Spodobał mi się, więc wróciłem i zamówiłem go na https://ilovematerace.pl/4_perdormire Big Grin Po pierwsze był na stronie tańszy kilka stówek, a po drugie chciałem się odwdzięczyć za doradztwo Wink Także po moim przykładzie - możecie brać w ciemno to, co wam na ilovematerace.pl doradzą Big Grin

Moje poprzednie tematy:
27-12-2018 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
trynut
Senior Member
****

Liczba postów: 376
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #232
RE: Meble przez internet
Bardzo dobre meble online kupisz na https://www.dkwadrat.pl/ mają naprawdę duży wybór mebli, więc z łatwością można znaleźć coś ciekawego dla siebie, czy to do sypialni, czy to do salonu. A jakościowo pierwsza klasa według mnie.

Moje poprzednie tematy:
    29-12-2018 22:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kingusia23
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #233
    RE: Meble przez internet
    Ja często kupuje przez neta, na razie kupiłam używane mebelki dla dzieciaka i do łóżeczka materac http://materacyk.pl/produkt/materac-dzie...-mohrpur1/ jest super <3

    Moje poprzednie tematy:
      30-12-2018 23:20
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      zoee8
      Member
      ***

      Liczba postów: 75
      Dołączył: Jan 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #234
      RE: Meble przez internet
      Kupując meble przez internet nie ma się pewności, czy rzeczywiście wyglądają tak jak na zdjęciach, nie można też sprawdzić jakiej są jakości, także lepiej kupić w stacjonarnym sklepie. Jeśli szukacie minimalistycznych, nowoczesnych mebli, to w Poznaniu w BlackArt mają takie, robią niesamowite wrażenie, część można sobie obejrzeć na https://www.mebleblackart.pl

      Moje poprzednie tematy:
      02-01-2019 18:22
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      monika
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 30
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #235
      RE: Meble przez internet
      Nasza firma potrzebowała ostatnio mebli specjalnie na dane wydarzenie, ale długo kombinowaliśmy jak to zrobić żeby nie kupować wyposażenie tylko na jedną noc. Mogliśmy je przechowywać do kolejnych takich sytuacji, ale gdzie? W firmie nie ma miejsca na takie rzeczy a eventów nie jest aż tak dużo. Udało nam się znaleźć rozwiązanie, jak ktoś nam uświadomił, że jest wypożyczalnia mebli. Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że coś takiego jest.

      Moje poprzednie tematy:
      14-01-2019 16:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      byniek
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,592
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #236
      RE: Meble przez internet
      W takim razie jeśli prowadzicie własną działalność i jest tam recepcja to lady https://www.contino.pl/katalog/lady-recepcyjne od tego producenta na pewno przypadną Wam do gustu z uwagi na dobrą cenę w stosunku do solidnego wykonania i dobrej jakosci.

      Moje poprzednie tematy:
      03-02-2023 15:14
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      bliski90
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 13
      Dołączył: Jul 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #237
      RE: Meble przez internet
      możesz skorzystać z wielu sklepów internetowych, takich jak Fabryka Mebli, Ikea, vokato.com, czy też innych sklepów dostępnych w sieci. Większość sklepów internetowych oferuje szybką realizację zamówień i darmową wysyłkę. Przed dokonaniem zamówienia warto sprawdzić opinie innych klientów oraz rzetelność sklepu, aby uniknąć rozczarowań.
      Moje poprzednie tematy:


      Szczęśli­wym jest człowiek, który z przeszłości swej pa­mięta to tyl­ko, co dało mu za­dowo­lenie.
      03-02-2023 18:29
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      dajuber
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 3,392
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #238
      RE: Meble przez internet
      Bardzo duży asortyment wysokiej jakości mebli znajdziecie zaglądając do oferty jaką posiada firma https://dovanti.pl/.

      Moje poprzednie tematy:
      03-02-2023 20:19
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #239
      RE: Meble przez internet
      A sprawdzaliście może oferty, jakie przygotowane ma firma Kornelo Meble? Tak pytam, ponieważ zauważyłam, jakiś czas temu że u nich można kupić coś nowoczesnego i jednocześnie solidnie wykonanego. Mnie przykładowo spodobała się u nich szafa trzydrzwiowa biała ,która jest ładna i pojemna.

      Moje poprzednie tematy:
      23-04-2023 18:18
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Karo29
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 276
      Dołączył: Sep 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #240
      RE: Meble przez internet
      Przy wyborze mebli warto dokładnie przemyśleć, co będzie najlepsze. Na rynku istnieje wiele możliwości, dlatego warto dobrze się zastanowić. W artykule https://www.rp.pl/handel/art18894461-ska...nach-agata widziałem różne sposoby na dokonywanie zakupów meblowych. Co sądzicie o tych rozwiązaniach?

      Moje poprzednie tematy:
        26-04-2023 12:47
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Meble pawelpruski 10 1,367 08-04-2024 19:14
        Ostatni post: dajuber
          Rozwój po przez zabawę Oliwa 33 12,852 26-03-2024 13:34
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS