Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Meble przez internet - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Meble przez internet (/showthread.php?tid=979)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Meble przez internet - niemenka - 18-09-2013 10:43

Myślicie, że warto sobie zamówić meble przez internet? Pytam się ponieważ tutaj widziałam fajne meble kuchenne Katowice Wink
W najbliższym czasie planuję przeprowadzić generalny remont swojego domu a nie chciałabym wydać zbyt dużo kasy.


RE: Meble przez internet - oktan - 19-09-2013 12:36

Pewnie że warto, sam zamówiłem meble do mojej kuchni przez sieć i jestem bardzo zadowolony. Firma przyjechała, wniosła zamontowała i pojechała. Wszystko trwało jakieś trzy godzinki, jak trafimy na profesjonalną firmę to załatwią wszystko samiSmile


______________________________________
figuríny


RE: Meble przez internet - amelkafr - 28-09-2013 22:22

Według mnie warto kupować meble przez internet z kilku powodów. Po pierwsze są one tańsze od tych sprzedawanych w sklepie tradycyjnym. Po drugie sklepy internetowe często mają większy i bardziej różnorodny wybór mebli do mieszkania/ domu np. krzesła do jadalni. Po trzecie czas dostawy i koszt jest niższy. Po czwarte wiele sklepów oferuje programy umożliwiające sprawdzenie, jak dany mebel będzie wizualnie wyglądał w naszym pomieszczeniu.


RE: Meble przez internet - kwolacz - 07-10-2013 11:39

Nio dokładnie. Przede wszystkim cena ... A wymiary można dobrać sobie jakie się chce. Można zrobić szkic i wysłać e-mailem.


RE: Meble przez internet - haczo - 07-10-2013 14:59

Ja jednak jestem tradycjonalistą i wolę iść sam do jakiegoś salonu i tam zakupić meble.


RE: Meble przez internet - kalka - 10-10-2013 12:18

Bałabym się trochę zamawiać meble przez internet nie widząc ich wcześniej na żywo.


RE: Meble przez internet - lalaland - 10-10-2013 16:25

teraz chyba wszystko warto zamawiac przez internet, jest duzo taniej
na dzien dzisiejszy 3/4 rzeczy kupuje na internecie
wlasciwie tylko jedzenie kupuje w normalnym sklepie


RE: Meble przez internet - teletubiś - 23-10-2013 10:06

Czy sam przewóz do domu tych mebli zamówionych przez internet jest w cenie? Jeśli nie to orientujecie się może ile trzeba będzie mniej więcej za coś takiego zapłacić?


RE: Meble przez internet - Anakonda - 13-11-2013 16:18

Mebli jako meblościanki, czy segmentu bym nie kupiła, ale pojedyncze rzeczy typu fotel, stół itd. (to też są meble Tongue) to pewnie już tak, gdyby były jakieś super Smile


RE: Meble przez internet - green - 12-12-2013 11:25

Przez internet nie wahałabym się kupić mebli dla firmy. Wszelkiego typu stoły i krzesła konferencyjne są znacznie tańsze w internecie. Najlepiej kupować meble u producenta wtedy jest największa możliwość dostosowania ich pod swoje potrzeby.