Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Meble przez internet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Myślicie, że warto sobie zamówić meble przez internet? Pytam się ponieważ tutaj widziałam fajne meble kuchenne Katowice Wink
W najbliższym czasie planuję przeprowadzić generalny remont swojego domu a nie chciałabym wydać zbyt dużo kasy.
Pewnie że warto, sam zamówiłem meble do mojej kuchni przez sieć i jestem bardzo zadowolony. Firma przyjechała, wniosła zamontowała i pojechała. Wszystko trwało jakieś trzy godzinki, jak trafimy na profesjonalną firmę to załatwią wszystko samiSmile


______________________________________
figuríny
Według mnie warto kupować meble przez internet z kilku powodów. Po pierwsze są one tańsze od tych sprzedawanych w sklepie tradycyjnym. Po drugie sklepy internetowe często mają większy i bardziej różnorodny wybór mebli do mieszkania/ domu np. krzesła do jadalni. Po trzecie czas dostawy i koszt jest niższy. Po czwarte wiele sklepów oferuje programy umożliwiające sprawdzenie, jak dany mebel będzie wizualnie wyglądał w naszym pomieszczeniu.
Nio dokładnie. Przede wszystkim cena ... A wymiary można dobrać sobie jakie się chce. Można zrobić szkic i wysłać e-mailem.
Ja jednak jestem tradycjonalistą i wolę iść sam do jakiegoś salonu i tam zakupić meble.
Bałabym się trochę zamawiać meble przez internet nie widząc ich wcześniej na żywo.
teraz chyba wszystko warto zamawiac przez internet, jest duzo taniej
na dzien dzisiejszy 3/4 rzeczy kupuje na internecie
wlasciwie tylko jedzenie kupuje w normalnym sklepie
Czy sam przewóz do domu tych mebli zamówionych przez internet jest w cenie? Jeśli nie to orientujecie się może ile trzeba będzie mniej więcej za coś takiego zapłacić?
Mebli jako meblościanki, czy segmentu bym nie kupiła, ale pojedyncze rzeczy typu fotel, stół itd. (to też są meble Tongue) to pewnie już tak, gdyby były jakieś super Smile
Przez internet nie wahałabym się kupić mebli dla firmy. Wszelkiego typu stoły i krzesła konferencyjne są znacznie tańsze w internecie. Najlepiej kupować meble u producenta wtedy jest największa możliwość dostosowania ich pod swoje potrzeby.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Przekierowanie