Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny sklep internetowy
Autor Wiadomość
Maylena
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Własny sklep internetowy
[Obrazek: laptop-1541134.jpg]
Moje poprzednie tematy:


Używane suknie ślubne na SprzedajSuknie.pl
31-05-2020 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Własny sklep internetowy
Warto pamiętać, że podczas tworzenia własnego sklepu internetowego można dużo szybciej go postawić wykorzystując takie oprogramowanie jak redcart https://redcart.pl/pakiety-cenowe dzięki czemu możecie sprzedawać swoje produkty, ale również skorzystać z integracji dropshippingowych którym mają naprawdę sporo (wraz z aktualizacjami stanów magazynowych itd), a do tego wsparciem marketingowym, czy otworzeniem dodatkowych kanałów sprzedaży i z prostym do obsługi panelem administratora.

Moje poprzednie tematy:
21-08-2020 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #3
RE: Własny sklep internetowy
W dzisiejszych czasach jest to naprawdę dobry biznes. Trzeba tylko zachęcić do siebie klientów. Właśnie dlatego przemyślcie koniecznie wybór odpowiedniej bramki płatności. Tutaj https://www.paytel.pl/ecommerce/ sobie zerknijcie. Znajdziecie tam bowiem wszechstronną bramkę płatności. Poczytajcie sobie o jej możliwościach.

Moje poprzednie tematy:
24-08-2022 00:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Własny sklep internetowy
Na pewno taki telemarketing warszawa zwieksza mozliwosci sprzedazowe firmy Smile mysle, ze warto sie na taka usluge zdecydowac jesli chcemy zwiekszyc liczbe klientow i ich swiadomosc o naszych produktach

Moje poprzednie tematy:
25-08-2022 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Własny sklep internetowy
Ja także uważam, że własny sklep internetowy to biznes z ogromnym potencjałem. Ale trzeba pamiętać, że taki biznes będzie wymagał sporej wiedzy, na różnych płaszczyznach. Samodzielnie raczej trudno to ogarnąć, a wiadomo, że zatrudnienie specjalistów na etat będzie kosztowne. Dlatego opcją wartą rozważenia jest zdalny e-commerce manager, usługa, którą świadczy Akademia Biznesu VORMA. Rzuć okiem na ich stronę - opisane jest wszystko. Taka kompleksowa pomoc będzie ogromnym wsparciem.
Moje poprzednie tematy:


12-09-2022 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Własny sklep internetowy
A macie w ogóle też jakieś miejsce na swój towar???? No, bo też warto byłoby mieć przestrzeń, gdzie będziecie wszystko sobie przechowywać bezpiecznie. Zawsze też możecie postawić na magazynowanie Warszawa u firmy http://ejko.com.pl/ i zyskać też całkiem fajną przestrzeń dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2022 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Własny sklep internetowy
Sklep internetowy szczególnie na początku wymaga dużego zaangażowania. Zarówno od strony przygotowania go od strony użyteczności dla klientów oraz odpowiedniej prezentacji wszystkich produktów. Oprócz grafik duże znacznie mają również opisy produktów i aby wyróżnić się na tle konkurencji należy także przygotować autorskie opisy. Jeżeli nie macie w tym zakresie umiejętności to warto skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji copywriterskiej https://agencjacopywriterska.pl/produkt/...ternetowy/ która jak możesz się przekonać, na pewno skutecznie się tym zajmie.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2023 19:08 przez Emil434.)
13-02-2023 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Własny sklep internetowy
Pomysł ze sklepem w sieci jest dobry, tylko trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać. Jeśli szukacie firmy, która oferuje wdrożenie sklepu internetowego to zerknijcie na ofertę agencji Vorma.To specjaliści od e-commerce. Posiadają bardzo duże doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju sklepów internetowych i platform B2B. Chętnie pomogą wam w zbudowaniu waszego biznesu.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2023 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Własny sklep internetowy
Prowadzenie własnego sklepu internetowego to biznes, który nie należy do najłatwiejszych. Generalnie warto też zadbać o odpowiedni system ratalny i tu polecam https://iraty.pl/ z którego my osobiście korzystamy. Jest on w 100% bezpieczny i bardzo wygodny.

Moje poprzednie tematy:
14-10-2023 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Własny sklep internetowy
Zerknij jeszcze na stronę autopay.pl i odkryj skuteczne Rozwiązania płatnicze dla startupów z AutoPay! Dzięki nim, możesz zoptymalizować procesy finansowe i zapewnić płynność operacyjną. Oferują elastyczne opcje płatności, dostosowane do specyfiki start-upowej działalności. Zainwestuj w bezpieczeństwo i wygodę transakcji online Smile

Moje poprzednie tematy:
01-03-2024 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sklep internetowy strona Kunura 59 12,857 17-04-2024 08:45
Ostatni post: dajuber
  Własny biznes Karina 292 85,687 15-04-2024 20:13
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS