Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyty dla biznesu
Autor Wiadomość
adam54
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kredyty dla biznesu
Hej, potrzebuje szybko pożyczyć gdzieś pieniądze żeby zapłacić za drugi semestr kursu językowego. Wiecie może gdzie dostanę http://kredytfirmy.pl/ Bardzo mi zależy na tym aby odbyło się to szybko, bez ukrytych kosztów, z niedużymi odsetkami i żebym mogła ją spłacać w ratach, więc nie może to być chwilówka najlepiej tez jakby na stronie był kalkulator zdolności kredytowej, tak abym mogła sobie sama obliczyć ile gotówki mogę wziąć. Możecie coś konkretnego polecić?

Moje poprzednie tematy:
16-06-2017 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleja5
Senior Member
****

Liczba postów: 259
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kredyty dla biznesu
Ja kredyt dla firmy brałam w nestbanku - https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/kredyty. Tak szczerze, to nie wiedziałam, gdzie się z tym zaczepić. Umówiłam się na spotkanie i dopiero tam przedstawili mi wszystko na tyle jasno i rzetelnie, że postanowiłam u nich dokonać formalności i wziąć kredyt. Firmie wyszło to na dobre i zdecydowanie nie żałuje.

Moje poprzednie tematy:
16-04-2019 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ikanika
Member
***

Liczba postów: 103
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kredyty dla biznesu
Jeśli sami nie wiemy jak szukać, staramy się o trudny kredyt np. interesuje nas konsolidacja chwilówek - przeczytaj więcej tu, mamy problem ze zdolnością kredytową polecam umówić się na rozmowę z doradcą kredytowym.

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2020 19:08 przez ikanika.)
    19-04-2019 12:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    beta66
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 665
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Kredyty dla biznesu
    Z szybkimi pożyczkami nie ma takiej wygody jak z odnawialną linią finansowania. Tutaj www.finiata.pl o niej przeczytamy. To świetna opcja, bo można mieć tyle gotówki ile chcemy i przelewać sobie na konto kwotę jaka jest nam potrzebna.

    Moje poprzednie tematy:
    22-04-2019 13:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tapikur
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,217
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Kredyty dla biznesu
    Każdy z nas pożyczkę chce wziąć w jak najłatwiejszy sposób tylko jak to zrobić? Przeszukiwanie wszystkich ofert, trochę niestety trwa ale jak czytałąm tutaj https://antyhaczyk.blogspot.com/2019/01/...co-to.html to takie platformy pożyczkowe ułatwiają wszystko. W ten sposób wzięcie kredytu jest dużo prostsze.

    Moje poprzednie tematy:
    24-04-2019 16:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tralinka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 497
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Kredyty dla biznesu
    Chwilówki to w Kredyt Ok brałam i spoko mi dawali warunki, widzę, że większe kredyty też mają to jak z bankiem problem to u nich próbować. nie ma co się bać, to firma sprawdzona i tyle już działają że na pewno nic nie wymyślą. ubezpieczenia tylko nie brać bo to zaraz koszty rosną.

    Moje poprzednie tematy:
    01-05-2019 15:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    marcela
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 473
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Kredyty dla biznesu
    Rzeczywiście jak pożyczka ma być szybka to najlepiej udać się do firmy pozabankowej po tak zwaną chwilówkę. Ale nie musi to być pożyczka na miesiąc czy dwa, takie też spłaca się w ratach, nawet w latach. Jak wnioskować piszą na http://chwilowkidoreki.pl/, zobaczcie sobie na tym portalu jak jesteście zainteresowani. Myślę, że warto.

    Moje poprzednie tematy:
    05-05-2019 23:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    shizune
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 512
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Kredyty dla biznesu
    Moim zdaniem, jeśli np.: biznes co jakiś czas wpada w tarapaty, warto sobie założyć opisany na stronie https://biurokredytowe.warszawa.pl/aktua...go-uzywac/ limit odnawialny. Dzięki niemu nie tylko wciąż będziemy mieli gotówkę, ale możemy tę wpłaconą, zaraz potem znów wykorzystać. Moim zdaniem to dobra opcja.

    Moje poprzednie tematy:
    13-04-2021 10:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajka22
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 550
    Dołączył: Dec 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Kredyty dla biznesu
    Kredyt dla biznesu to poważne zobowiązanie. Zazwyczaj długoterminowe więc warto taki kredyt brać na korzystnych warunkach. Samodzielnie może być trudno porównać poszczególne oferty więc przyda się pomoc doradcy kredytowego. Tutaj https://tomaszwostal.pl/ zostawiam namiar na takiego godnego polecenia. Kompleksowa pomoc, a do tego bezpłatna.
    Moje poprzednie tematy:


    02-11-2021 20:41
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Kredyty dla biznesu
    Minus jest taki, że kredyty trzeba płacić i patrząc na frankowiczów- to całkiem sporo... Nie bez powodu sporo ludzi rozpoczęło walkę i to sądowną. Niestety niektóre wnioski zostały wstrzymane, ale teraz możliwe jest odwieszenie postępowania . Także warto walczyć dalej.

    Moje poprzednie tematy:
    16-11-2021 13:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Wyprawka dla noworodka... darianna 170 69,673 14-04-2024 22:42
    Ostatni post: magda676
      Catering dla leniucha ThunderMan 25 2,405 11-04-2024 13:04
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS