Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,450
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #511
RE: Choroby
W walce z problemami związanymi z układem pokarmowym warto udać się do specjalistów. Z własnego doświadczenia polecam https://gastromed.info/. Jest to specjalistyczne centrum działające w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu pokarmowego zarówno u dorosłych jak i dzieci. Posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie.

Moje poprzednie tematy:
02-03-2023 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #512
RE: Choroby
Niestety jest teraz tak wiele wirusów, wszystkiego, że nietrudno jest coś złapać - jak nie ze względu na pogodę, to od kogoś... Najszybciej to dzieciaczki przynoszą ze szkoły, przedszkola różne wirusy, a potem jest problem. Zwłaszcza, jak pojawia się niedrożny nos u dziecka, bo wtedy jest marudne itd. Warto coś na tą przypadłość zastosować.

Moje poprzednie tematy:
03-03-2023 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelinka01
Member
***

Liczba postów: 109
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #513
RE: Choroby
mnóstwo kobiet ma problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, a w tym temacie jedna z sprawdzonych specjalistek jest na pewno dr Barbara Blicharczyk. Babka zna sie na rzeczy i na pewno pomoze.

Moje poprzednie tematy:
06-03-2023 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #514
RE: Choroby
Ja dzisiaj dowiedziałam się, że jest coś takiego jak dieta dla mózgu i postanowiłam bardziej przyjrzeć się swojej diecie. Nie jest idealna, ale obiecałam sobie, że włączę do niej więcej zdrowych produktów i zadbam też o zrzucenie nadprogramowych kilogramow.

Moje poprzednie tematy:
08-03-2023 01:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #515
RE: Choroby
Choroby były są i będą.To nasza świadomość w tym zakresie oraz postęp medycyny pozwalają nam w walce z tymi właśnie chorobami. W wielu przypadkach możemy sami podjąć walkę z takimi dolegliwościami jak bezsenność czy depresja. Warto zaprzyjaźnić się z czymś takim jak olejek cbd - https://cbdgreen.pl/ .Udowodniono jego działanie wspomagające trawienie, walkę z bezsennością czy z depresją.

Moje poprzednie tematy:
17-03-2023 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #516
RE: Choroby
Co do choroby zwyrodnieniowej stawów, to polecam zastosować preparat DMSO, który możecie kupić tutaj https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn.
DMSO wykazuje właściwości przeciwzapalne oraz przeciwbólowe(stosowany na skórę ma działanie miejscowo znieczulające). W związku z tym stosuje się go przy zapaleniu stawów i w chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Moje poprzednie tematy:
17-03-2023 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,450
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #517
RE: Choroby
Od jakiegoś czasu korzystam z bardzo fajnego rozwiązania jakim jest e-recepta dostępna na stronie https://mamyrecepte.pl/. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Wszystko jest bardzo proste wystarczy tylko zalogować się na stronie i wypełnić bardzo prostą ankietę. Można to zrobić zarówno na komputerze jak i telefonie a po dokonaniu opłaty w kilka chwil otrzymacie ją w wersji elektronicznej. Nie musicie się o nic martwic zostanie zrealizowana w każdej aptece. Polecam

20-03-2023 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #518
RE: Choroby
Jeśli w Twojej rodzinie występowały przypadki chorób wzroku, to warto poznać przyczyny i objawy jaskry. Warto zwrócić szczególną uwagę na swoje zdrowie, aby uniknąć poważnych konsekwencji. Na temat jaskry można przeczytać wiele artykułów które opisują przyczyny i objawy tej choroby.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2023 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #519
RE: Choroby
gorzej jak masz choroby współistniejące wtedy dieta już nie jest tak prosta. Moja kuzynka np ma hashimoto i szukała długo dietetyka który to ogarnie. ja też ostatnio przeglądałam oferty dla niej i powiem ci że takich ofert jak ta https://pora-na-zdrowie.pl/oferta/dieta-hashimoto/ jest sporo na rynku Smile

Moje poprzednie tematy:
25-03-2023 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #520
RE: Choroby
No ja od siebie polecam Wam zerknąć na stronę 3dnidlazdrowia.pl jeżeli cierpicie na jakieś choroby to tutaj jest jest sporo ciekawych artykułów na temat tego jak diagnozować choroby oraz jak je leczyć. Każdemu z osobna życzę dużo zdrowia! Smile

Moje poprzednie tematy:
27-03-2023 08:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jesień i choroby ArekW 104 49,667 07-07-2023 11:38
Ostatni post: dajuber
  Objawy choroby malgosiaszkaradek 53 21,396 27-12-2022 21:28
Ostatni post: jowitta41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS