Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trudny temat
Autor Wiadomość
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Trudny temat
Od kilku miesiecy mam problem-pieczenie i częste oddawanie moczu. Objawami pasuje do jakiejś infekcji.. Czytałam jednak że lepiej się przebadać bo czasami może się okazać że to coś gorszego jak np chlamydia czy inne takie.. Każdy myśli, że jego to nie dotyczy. Boję się bo rzeczywistość niestety bywa brutalna. A żaden Ci się nie przyzna na dzień dobry co mu w portkach siedzi... Stosuje antykoncepcje doustną i nie używam prezerwatyw. Czytałam że w laboratorium https://zdrowegeny.pl/choroby-weneryczne przeprowadzają tego typu badania na choroby weneryczne i można bez problemu zrobić to na odległość. Może ktoś robił lub miał do czynienia i powie coś o ich rzetelności? Wolałabym mieć pewność zanim się zdecyduje. Lepiej się zbadać bo w TV widziałam że czasami choroby nie mają szczególnych objawów.

Moje poprzednie tematy:
31-05-2017 03:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Trudny temat
Ale to tak sama chcesz się diagnozować? Nie lepiej po prostu iść do lekarza żeby on Ciebie pokierował? Pieczenie podczas oddawania moczu wskazuje na infekcje pęcherza, więc pierwsze kroki kierowałabym do urologa. W Warszawie dobrymi opiniami cieszy się dr Pawłowska z Ober Clinic, myślę, że warto z nią to skonsultować i na pewno zleci odpowiednie badania. Jeśli przyczyna tych objawów nie będzie ze strony układu moczowego, to na pewno powie Tobie co robić dalej

Moje poprzednie tematy:
11-06-2017 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Trudny temat
(31-05-2017 03:39)zosienka napisał(a):  Od kilku miesiecy mam problem-pieczenie i częste oddawanie moczu. Objawami pasuje do jakiejś infekcji.. Czytałam jednak że lepiej się przebadać bo czasami może się okazać że to coś gorszego jak np chlamydia czy inne takie.. Każdy myśli, że jego to nie dotyczy. Boję się bo rzeczywistość niestety bywa brutalna. A żaden Ci się nie przyzna na dzień dobry co mu w portkach siedzi... Stosuje antykoncepcje doustną i nie używam prezerwatyw. Czytałam że w laboratorium przeprowadzają tego typu badania na choroby weneryczne i można bez problemu zrobić to na odległość. Może ktoś robił lub miał do czynienia i powie coś o ich rzetelności? Wolałabym mieć pewność zanim się zdecyduje. Lepiej się zbadać bo w TV widziałam że czasami choroby nie mają szczególnych objawów.

Dokładnie jest jak piszesz.Bardzo podstępna jest to choroba bo objawy mogą wskazywać na wiele innych chorób. O samej chorobie można dowiedzieć się więcej na stronce - https://drwenerolog.pl/choroby/chlamydioza/ oraz jak zrobić sobie test nie wychodząc z domu. pzdr.

Moje poprzednie tematy:
28-06-2017 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
agazum
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Trudny temat
Popytaj znajomych w tej sprawie. Ja tak często robię i często się to opłaca Wink
Moje poprzednie tematy:


    Pokręciłem głową. Choć kręcenie głową naprawdę niczego nie rozwiązuje
    05-09-2017 21:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sylka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Trudny temat
    Wiesz co, ja osobiście słyszałam że takie badania warto wykonać w Euroimmun DNA - to laboratorium szeroko cenione wśród Polaków. Na ich stronie http://www.euroimmundna.pl/zakazenie-dro...-plciowych przeczytasz znacznie więcej na temat chorób układu moczowo-płciowego, dowiesz się wielu ważnych kwestii oraz zobaczy jakie badania warto wykonać.

    Moje poprzednie tematy:
    19-01-2018 19:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kodzi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 262
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Trudny temat
    No jak się ma stałego partnera, to raczej nie ma problemu chorób wenerycznych, ale zakażenie dróg moczowych może się zdarzyć każdemu. Furaginum stosuje się przy takich infekcjach i to zwykle rozwiązuje problem. Najlepiej iść poradzić się lekarza.

    Moje poprzednie tematy:
    13-02-2018 00:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nebu
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Trudny temat
    eh no ja bym kurde w takim temacie najlepiej sie nie wypowiadal

    Moje poprzednie tematy:
      13-02-2018 01:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Ela78
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 629
      Dołączył: Mar 2017
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Trudny temat
      Najlepiej jakbyś udała się do lekarza i niech zaleci ci zrobienie wszystkich niezbędnych badań, by sprawdzić co jest przyczyna i jak leczyć. Jest wiele poradników gdzie możesz sprawdzić porównać swoje objawy i będziesz wiedziała co to jest. Ja ostatnio po odebraniu wyników dowiedziałam się że mam ciała ketonowe w moczu i sprawdziłam sobie na czym polega leczenie itd tutaj https://wylecz.to/badania-laboratoryjne/...ketonuria/ . warto mieć taką stronę by sprawdzać sobie pewne objawy.

      Moje poprzednie tematy:
      22-10-2018 14:02
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      tesska11
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 765
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Trudny temat
      Zgłoś się do lekarza, żeby sprawdzić objawy Smile

      Moje poprzednie tematy:
        29-10-2018 10:09
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Maziaja
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 2,141
        Dołączył: Apr 2015
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #10
        RE: Trudny temat
        Oddawanie częste moczu, pieczenie może oznaczać stan zapalny. Ja ostatnio zainteresowałam się medycyną niekonwencjonalną i znalazłam bardzo dużo ksiazek na ten temat. Zobacz tu https://www.bee.pl/9390-medycyna-niekonwencjonalna Jest tu tytuł Leczenie odżywianiem, stany zapalne. Myślę że warto sięgnać po tę ksiażkę jak i po wiele innych. Ja mam zamiar przeczytać też Soda ozyszczona na straży zdrowia. O zaletach sody sporo słyszałam i chcę dogłębnie zbadać ten temat.

        Moje poprzednie tematy:
        29-10-2018 12:20
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Jakie jest wasze zdanie na temat medycznej marihuany? Mydelniczka 1 984 28-03-2022 17:25
        Ostatni post: kajka22

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS