Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci
Autor Wiadomość
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: Dzieci
o tak dzieci są cudowne jak są malutkie, kochane i nie sprawiają kłopotów Big Grin gorzej jest jak pójdą do przedszkola Wink Diabły w nich wstępują no i co rusz przynoszą jakieś choroby ! Ja jestem teraz w ciąży i powiem wam że jak ostatnio pani z przedszkola podniosła alarm pod tytułem wszawica u dzieci to myślałam że padne. Młody ma piękne długie włosy, ja też i już miałam w głowie wizję skalpowania i nacierania się jakimiś specyfikami. Na szczęście lekarka powiedziała że głowa czysta, a zawszony dzieciak został zbanowany na kilka tygodni w przedszkolu aż się wyleczy :-)

Moje poprzednie tematy:
16-10-2015 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #62
RE: Dzieci
Ha ha leżę i kwiczę Big Grin U nas też choróbska są na porzadku dziennym od września, ale na szczęście wszy póki co nas nie dopadły.
Teraz mamy problem pod tytułem "Jakie prezenty na święta kupić dla dzieci?"
Odkąd zaczęły mówić i oglądać reklamy w tv są tak wybredne, że szkoda gadać.
Ostatnio zabrałam je do sklepu by za kieszonkowe kupiły sobie jakieś zabawki to godzinę modliły się do półki nie wiedząc co wybrać - za dużo mają, zdecydowanie.
Dlatego zbliżające się święta to dla mnie horror. Nie mam pojęcia co kupić. A wy?

Moje poprzednie tematy:
17-10-2015 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maturzysta
Senior Member
****

Liczba postów: 419
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #63
RE: Dzieci
A co powiecie na prezent dla noworodka ze strony http://jakiprezent.pl/ Jest nim Mr B, czyli termofor oraz stymulator wzroku. bardzo w tej chwili znany mamą. Wykonany w trzech podstawowych kolorach - biel, czerwień, czerń. Najważniejszy jest termofor, grzejący brzuszek, niwelujący kolki, zapewniający spokojny sen.

Moje poprzednie tematy:
03-11-2015 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: Dzieci
Dzieci są bardzo pocieszne jednak e bardzo rozpieszczone czasem są nieznośne, ale jest to kwestia wychowania. Takie małe szkraby na prawdę łatwo ucieszyć. Moja znajma ma dzieci i największą frajdą dla nich jest raz na jakiś czas iść na salę zabaw i się wyszaleć. Jeżeli któraź z was by szukała fajnej sali zabaw to polecam IncaPlay organizują tam też imprezy urodzinowe dla dzieci Smile

Moje poprzednie tematy:
24-11-2015 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zapominajka
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #65
RE: Dzieci
Urodzinki w sali zabaw to świetny pomysł, ale tez wcale nie tani. Czasami trzeba z niego zrezygnować i urządzić urodziny w domu, tutaj podsyłam; https://sprzedajemy.pl/poradnik/przyjeci...izowac,367 kilka pomysłów na to jak zorganizować pierwsze urodzinki, ale pomysły nadają się też na drugie, trzecie, czwarte...
Smile

Moje poprzednie tematy:
30-12-2015 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loriena
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #66
RE: Dzieci
Warto wybrać się na Rodzinne Targi z Gwiazdami, które się odbędą 12 marca w Warszawie, ponieważ dla rodziców i dzieci będzie wiele atrakcji, np. loterie, animacje, koncerty i konkursy z nagrodami. Poza tym, ponad 100 firm zaprezentuje swoje produkty i usługi tak niezbędne w każdej rodzinie, jednocześnie przydatne, jak i cieszące dzieci. Wszystko pod patronatem Znaku Jakości KidZone - więcej na ten temat na http://kidzone.com.pl/

Moje poprzednie tematy:
03-02-2016 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #67
RE: Dzieci
(17-10-2015 14:00)charlotte napisał(a):  Ha ha leżę i kwiczę Big Grin U nas też choróbska są na porzadku dziennym od września, ale na szczęście wszy póki co nas nie dopadły.

Jak właśnie walczysz z infekcją u dzieci? Co stosujesz na kaszel? Bo nam lekarz przepisał Dicotuss Baby i jestem zachwycone jego składem - same wyciągi z ziół i miód.

Moje poprzednie tematy:
09-02-2016 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #68
RE: Dzieci
zależy jakie. Ja jestem zdania że lepiej wziąć dziecko do lekarza.

Moje poprzednie tematy:
11-02-2016 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #69
RE: Dzieci
A czy są tu już jakieś mamy? Bo czytam o uczeniu dziecka mówić na alces.pl i zastanawiam się jakie macie doświadczenie w tej kwestii. W jakim wieku wasze dzieci zaczęły mówić?

Moje poprzednie tematy:
    29-02-2016 16:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maturzysta
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 419
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #70
    RE: Dzieci
    Ja szukając ciekawych propozycji trafiłem tu http://emulus.pl/pl/c/Tania-ksiazka/582 Uważam, że nie ma lepszego prezentu niż książka. A, że moja 11-letnia chrześnica choruje na kota, to niech zacznie od fachowej lektury, by nie była niemiło zaskoczona, że kot to nie tylko przytulanka która ładnie mruczy.

    10-03-2016 19:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Dobra szkoła angielskiego dla dzieci Lukrecja 27 43,059 21-08-2023 16:01
    Ostatni post: seba
      Wasze doświadczenia z badaniami USG swoich dzieci. kardamonka 0 173 14-08-2023 12:07
    Ostatni post: kardamonka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS