Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci
Autor Wiadomość
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Dzieci
Ja natomiast polecam gry planszowe. Moim siostrzeńcom bardzo podoba się http://www.taniaksiazka.pl/gra-dixit-p-458071.html . To jest o tyle dobra forma rozrywki , że jeszcze dodatkowo uczy, także przyjemne z pożytecznym

Moje poprzednie tematy:
29-06-2016 00:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maturzysta
Senior Member
****

Liczba postów: 419
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #72
RE: Dzieci
A może warto urządzić urodziny tu http://www.incaplay.pl/pl/przyjecia-urodzinowe Atrakcji nie zabraknie. Można spędzić czas na sali zabaw. A najlepiej poprosić animatorów. Oni zrobią tak, że dzieci długo nie zapomną tych urodzin.

Moje poprzednie tematy:
01-07-2016 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kosmonauta
Senior Member
****

Liczba postów: 396
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #73
RE: Dzieci
W przypadku dzieci trzeba dbać o dobrą rozrywkęSmile Ja chrześniakowi kupiłem teraz taki samochodzik:

[Obrazek: carrera-digital-143-audi-a5_0.jpg]

Znalazłem go na urwis.pl. Zabawom nie było końcaSmile

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2016 16:29 przez kosmonauta.)
    11-08-2016 16:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alicja930
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 999
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #74
    RE: Dzieci
    Przy zabawach z dziećmi trzeba mieć non stop masę pomysłów. Mój syn chciał ostatnio coś wygrać, więc wzięliśmy udział w tym konkursie http://bit.ly/2Bio7ow Przygotowała go marka FinAi wraz z blogerką Godmother. Do wygrania tablety, gry planszowe, abonamenty Squla oraz karty podarunkowe do Smyka. Śmiało bierzcie udział, bo naprawdę warto.

    Moje poprzednie tematy:
    21-12-2017 23:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #75
    RE: Dzieci
    A jak idzie wam czytanie lektur? Wiele dzieci ma problem z czytaniem ich . Tutaj znalazłam ciekawy w tym kierunku artykuł http://www.wiedzanet.pl/jak-skutecznie-p...c-lekture/ . Teraz wiem już jak powinnam przygotować do czytania lektur dziecko i co robiłam dotychczas nie tak. Zachęcam do zapoznania się z tym poradnikiem.

    Moje poprzednie tematy:
    26-01-2018 15:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lolek59
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 532
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #76
    RE: Dzieci
    A gdzie posyłacie dzieci do szkoły? Decydujecie się na zwykłą czy prywatną? Teraz dobre opinie ma Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie na Wilanowie. Dzieciaki mają tam bardzo dobre warunki i mogą szybciej robić postępy. Co o tym myślicie?[/align]

    Moje poprzednie tematy:
    09-02-2018 01:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #77
    RE: Dzieci
    Każda z nas dba o bezpieczeństwo swojego dziecka. A że przewożenie dzieci autem musi być bezpieczne, w dobrze dopasowanym do wieku foteliku to warto zobaczyć tę ofertę https://www.sklep-smile.pl/foteliki-samochodowe Można wybrać fotelik montowany zgodnie z kierunkiem jazdy lub do tyłu. Foteliki dla dzieci od 0-12 lat.

    Moje poprzednie tematy:
    01-03-2018 11:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patryczko
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #78
    RE: Dzieci
    Ja musiałem ostatnio zapoznać się z ofertą http://www.sensorea.pl w kwestii terapii metodą integracji bilateralnej, aby pomóc mojemu maluchowi w prawidłowym rozwoju gdyż miał małe problemy z prawą ręką. Na szczęście są to tylko proste ćwiczenia i myślę że mu pomogą

    Moje poprzednie tematy:
      03-03-2018 18:56
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      IsabellaCohen1954
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 1
      Dołączył: Mar 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #79
      RE: Dzieci
      Czy Wasze dzieci też wszędzie wokół siebie zostawiają jeden wielki syf? Mi już ręce odpadają od tego ciągłego sprzątania, zwłaszcza klocków. Jak nie widzą, to dyskretnie chowam im co nie co, no bo ile mogę sprzątać w kółko to samo? Mój mąż śmiał się ostatnio, że jakieś maszyny sprzątające musimy sobie zakupić, bo inaczej nasze kręgosłupy tego nie przetrzymają.

      Moje poprzednie tematy:
        08-03-2018 16:15
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        automaniak1965
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 39
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #80
        RE: Dzieci
        My ostatnio mieliśmy zagwozdkę, co kupić na pierwszą wizytę u niemowlaka. Niby wybór tych produktów dziecięcych jest bardzo duży, ale ich ceny momentami naprawdę porażają. Dodatkowo mieliśmy powiedziane, żeby nie były to ciuszki - których jest za dużo a dziecko bardzo szybko wyrasta, ani zabawki, których też już dziecko ma za dużo. I teraz bądź tu mądry i pisz książki. Stwierdziliśmy, że kupimy jakąś praktyczną rzecz dla rodziców - czyli pampersy + artykuły higieniczne. Sporo produktów udało nam się zamówić na sklep.jelp.pl. Jak szukacie kapsułek, żeli, czy proszków do prania dziecięcych ubrań to chyba najlepiej u nich.

        Moje poprzednie tematy:
          12-03-2018 15:12
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Dobra szkoła angielskiego dla dzieci Lukrecja 27 43,191 21-08-2023 16:01
          Ostatni post: seba
            Wasze doświadczenia z badaniami USG swoich dzieci. kardamonka 0 178 14-08-2023 12:07
          Ostatni post: kardamonka

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS