Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się rozsądnie odchudzać
Autor Wiadomość
lisa
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jak się rozsądnie odchudzać
Nie ukrywam, że próbuję to zrobić od dłuższego czasu. Nie mam może jakiejś super nadwagi, ale jednak te kilkanaście kilogramów mniej bardzo by mnie ucieszyło. Niestety do tej pory mimo dosyć restrykcyjnej diety nie widziałam jakichś bardzo spektakularnych rezultatów. Co prawda udawało mi się schudnąć te kwa lub trzy kilogramy ale wracały szybciej niż się spostrzegłam (efekt jojo). Teraz podchodzę do tego wszystkiego racjonalnie. Przede wszystkim postępuję zgodnie z zegarem biologicznym ( więcej o nim choćby tutaj: https://zdrowie.enel.pl/artykul/czym-jes...iologiczny ) Najbardziej obfity posiłek zjadam rano na śniadanie, około godziny 8. Później staram się nie przesadzać z ilością jedzenia. W okolicach 18 odczuwam silny głód, ale staram się wypijać wtedy dużo płynów, wody mineralnej lub soku owocowego. Jak na razie idzie mi dosyć dobrze. Ciekawa jestem jakie Wy macie sposoby na zrucenie kilogramów? Może wymienimy się sugestiami?

Moje poprzednie tematy:
06-02-2017 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolocz
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jak się rozsądnie odchudzać
polecam ta stronę
Moje poprzednie tematy:


    tabletki na odchudzanie bez recepty
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2017 20:18 przez kolocz.)
    07-02-2017 20:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MariannaJeszczePanna
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 9
    Dołączył: Feb 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Jak się rozsądnie odchudzać
    ogranicz węgle. I naprawdę 1,5 kg na miesiąc. Wtedy to ma sens. Efekty wolno widać, ale sa trwałe. No i podstawa to zmiana nawyków żywieniowych- żeby zamiast mizerii ze śmietaną jeść z jogurtem, a zamiast frytek z oleju zjeść zz piekarnia. Możne się zdziwić ile kalorii da się uciąć dziennie niby jedząc to samo ale inną metoda przyrządzone lub z lekko modyfikowanymi składnikami. Powodzenia!

    Moje poprzednie tematy:
    07-02-2017 20:07
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,069
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Jak się rozsądnie odchudzać
    Rozsądnie to znaczy dobrze zbilansowana i dopasowana dieta i aktywność fizyczna, u mnie jeszcze dietetyk pozwoliła ma therm line fast na przyspieszenie spalania tłuszczu, ćwiczę też sporo na siłowni i chciałam szybko zobaczyć efekty, no i się udało

    Moje poprzednie tematy:
    21-02-2017 20:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Lukrecja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,099
    Dołączył: Jan 2015
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Jak się rozsądnie odchudzać
    Faktycznie stronka bardzo ciekawa. Nie mniej jednak sama generalnie uważam, że najważniejsze jest to, aby odchudzać się w zgodzie ze swoim organizmem. Dlatego też fajną opcją może okazać się wykonanie badań w http://www.dfmedica.eu/ . Dzięki temu bowiem dowiemy się, jaki powinniśmy się odżywiać, aby móc cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Co więcej taka dieta pomoże nam bez wątpienia w uzyskaniu wymarzonej figury.

    Moje poprzednie tematy:
    26-02-2017 01:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kostusia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,024
    Dołączył: Oct 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Jak się rozsądnie odchudzać
    Myślę,że najlepiej jest zastosować odpowiednią dietę odchudzającą. Jeżeli nie wiesz jaka będzie dla Ciebie najlepsza to polecam Ci zajrzeć tutaj https://kcalmar.com/dieta/3/ tam ktoś opracuje dobrą dietę dla Ciebie Smile

    Moje poprzednie tematy:
    26-02-2017 19:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aniaola37
    Member
    ***

    Liczba postów: 116
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Jak się rozsądnie odchudzać
    U mnie wystarczylo zmienic nawyki zywieniowe. Odstawilam slodycze, zmienilam biale pieczywo na ciemne. Najtrudniej bylo zrezygnowac z kawy. Ale udalo mi sie znalezc fajny zamiennik, kawe zielona, jej fajne smaki znalazlam na http://sklepzkawa.net

    Moje poprzednie tematy:
    26-02-2017 22:03
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lalamido
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 639
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Jak się rozsądnie odchudzać
    Najlepiej pod okiem specjalisty. Ja trafilam tutaj https://odchudzanie.medicover.pl/ do pani dietetyk. Po szczegolowym wywiadzie i analizie mojego stanu zdrowia opracowala dla mnie odpowiednio zbilansowana i pelnowartosciowa diete. Nie glodzilam sie, wrecz przeciwnie, a kilogramy pieknie lecialy w dol

    Moje poprzednie tematy:
    07-09-2021 18:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Ametyst
    Member
    ***

    Liczba postów: 58
    Dołączył: Sep 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Jak się rozsądnie odchudzać
    Chcąc stracić kilka nadprogramowych kilogramów, warto zmienić swoje nawyki żywieniowe,jeśli do tej pory zajadałaś się produktami przetworzonymi,warto z nich jak najszybciej zrezygnować, a w niedługim czasie zobaczysz i poczujesz różnicę. Więcej owoców i warzyw w diecie też nie będzie bez znaczenia.Wielu ludzi poleca też stosowanie suplementów diety, jest ich spory wybór na rynku, a producenci suplementów diety prześcigają się we wprowadzaniu nowych na nasz rynek,każdy jednak ich zakup warto skonsultować z lekarzem lub dietetykiem.

    Moje poprzednie tematy:
    10-09-2021 17:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Edytamaciuś
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 680
    Dołączył: Aug 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Jak się rozsądnie odchudzać
    Przede wszystkim regularnie ćwiczyć i stosować zbilansowaną dietę. Nie musisz od razu zapisywać się na siłownię bo można ćwiczyć w domu na przykład na takim sprzęcie jak zamówił mój mąż https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-...-1849.html Kupisz go w atrakcyjnej cenie i nawet na raty bo też mają taką opcję.

    Moje poprzednie tematy:
    10-09-2021 19:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Czy zdrowo się odżywiacie? kona 83 31,214 15-04-2024 12:17
    Ostatni post: dajuber
      Fitness w pracy - jak pozostać aktywnym w biurze? Meggem 3 263 19-03-2024 19:13
    Ostatni post: koter

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS