Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
alkoholowy nałóg
Autor Wiadomość
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: alkoholowy nałóg
Najważniejsze, że jest walka, wtedy jest szansa na wygraną. Bardzo ważne jest to, żeby trafić pod odpowiednią opiekę - w okolicach Krakowa najlepszym tego typu miejscem są Terapie Tu i Teraz.

Moje poprzednie tematy:
16-02-2020 03:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: alkoholowy nałóg
W takim przypadku rozwiązanie jest tylko jedno. Trzeba iść na terapię i to jak najszybciej. Tylko w ten sposób można sobie pomóc. Tutaj https://uzaleznienia-terapia.pl/terapia-alkoholowa/ sobie zerknijcie. Jest tam namiar na prywatny ośrodek, który pomaga osobom uzależnionym. Jest tam wiele cennych informacji na temat ich działania oraz cennik.

Moje poprzednie tematy:
04-03-2020 01:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: alkoholowy nałóg
Tak, to jest nieustanna walka z własną słabością. Tutaj przede wszystkim potrzebna jest silna wola i motywacja.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2020 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,829
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: alkoholowy nałóg
W przypadku problemów alkoholowych wiele osób zastanawia się, w jaki sposób pomoc osobie z problemem. Tak naprawdę sposobów jest wiele, ale wszystko powinno odbywać się pod okiem profesjonalistów, aby nie wpłynęło to źle na zdrowie i życie osoby uzależnionej, o czym przeczytacie sobie na stronie http://www.zdrowieinatura.pl/detoks-alko...lkoholowy/

Moje poprzednie tematy:
31-03-2020 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieduzy
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: alkoholowy nałóg
Niestety wiele osób w stanie nietrzeźwym prowadzi również samochody. To przestępstwo - i warto wiedzieć, jakie konsekwencje za sobą niesie. O tym poczytacie na stronie https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/...u-karnego/.

Moje poprzednie tematy:
15-04-2020 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amarantus
Senior Member
****

Liczba postów: 273
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: alkoholowy nałóg
moj brat mial alkoholowy problem przez wiele lat.. leczenia podjal sie pozno ale.. lepiej pozno niz wcale. pomogli mu w osrodku Tratwa w Wiśle

Moje poprzednie tematy:
22-04-2020 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roarrra
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: alkoholowy nałóg
Wsparcie bliskich jest tu bardzo ważne, ale trzeba mieć niestety ogromną cierpliwość i także plan działania, reagować na konkretne sytuacje. Samemu uzależnionemu na pewno porady psychologa, stała opieka pomogą w dojściu do siebie. Warto spróbować. Poradnia https://psychoterapiacotam.pl powinna świetnie pomóc w tej sytuacji. Można nawet tu skorzystać z porad psychologicznych online, telefonicznych.

Moje poprzednie tematy:
    29-04-2020 18:22
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zuzia.gola
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 511
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #28
    RE: alkoholowy nałóg
    Hej, Problem alkoholu w moim domu był od dawna. Wszyscy myśleli, że jesteśmy szczęśliwą rodziną, jednak mój tato pił. Dopiero kiedy umarła moja mama postanowił się nami zająć... Wraz z dziadkami skierowaliśmy go na odtrucie alkoholowe https://zdrowietak.pl/porady/czy-mozna-p...-domu.html Kilka miesięcy trwało, aż całkiem porzucił ten okropny nałóg, który odebrał mi i mojemu bratu ojca na kilka lat...

    Moje poprzednie tematy:
    30-04-2020 20:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajka22
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 550
    Dołączył: Dec 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #29
    RE: alkoholowy nałóg
    Ja też przez wiele lat zmagałam się z alkoholizmem i zawsze nałóg był ode mnie silniejszy. Nie potrafiłam przestać pić i zawsze sobie obiecywałam, że to ostatni kieliszek. Nie ma co się oszukiwać – sami sobie nie poradzicie. Poszukajcie skutecznej terapii i pomyślcie o swoich bliskich. Ja, żeby utrzymać rodzinę, zdecydowałam się na esperal. Nie piję już od pół roku.
    Moje poprzednie tematy:


    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2021 23:35 przez kajka22.)
    31-05-2020 20:09
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,429
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #30
    RE: alkoholowy nałóg
    Alkoholizm to straszna choroba, która warto a nawet trzeba leczyć. Najlepszym rozwiązaniem jest odtruwanie alkoholowe tak jak odtruwaniekatowice.pl.
    ____________________
    Sokolska 16b
    40-086 Katowice
    576 128 710

    Moje poprzednie tematy:
    03-10-2020 04:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS