Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmarszczki u młodych
Autor Wiadomość
Dorisga
Member
***

Liczba postów: 93
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Zmarszczki u młodych
Widziałyście kiedyś zmarszczki u młodych dziewcząt, takich przed trzydziestką? Ja nie i czasami zastanawiam się, czy mają farta, czy dobrych kosmetyków używają. Jak myślicie?

Moje poprzednie tematy:
20-09-2016 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Zmarszczki u młodych
Bywa różnie, niektóre kobiety mają po prostu "dobre geny". Moja siostra (31 lat) nie ma ani jednej zmarszczki, przy czym nie stosuje żadnych specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych. Zdrowo się natomiast odżywia, ale...pali papierosy.

Moje poprzednie tematy:
20-09-2016 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sandrak
Member
***

Liczba postów: 197
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Zmarszczki u młodych
No niestety dobrych genów nie odziedziczyłam. Kwas hialuronowy dobrze sobie radzi ze zmarszczkami. Wstrzykiwałam ostatnio w lwią zmarszczkę. Warto przez się znieczulić maścią http://naporost.pl/ bo nakłucia przyjemne nie są.

Moje poprzednie tematy:
23-09-2016 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Plaufyszka
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Zmarszczki u młodych
Często widzę zmarszczki u młodych kobiet i nie rozumiem, dlaczego one nic z tym nie robią. Strach pomyśleć, jak będą wyglądały po czterdziestce. Poczytajcie o tym kremie http://urodaizdrowie.pl/liftactiv-suprem...woja-skore jest bardzo fajny i jak widzicie zmarszczki, to się nie zastanawiajcie nad kremami, tylko prędko działajcie!

Moje poprzednie tematy:
28-09-2016 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Zmarszczki u młodych
Faktycznie często pojawianie się zmarszczek jest związane z uwarunkowaniami genetycznymi i tak na dobrą sprawę działając na nie powierzchniowo różnego typu kremami w zasadzie możemy je jedynie spłycić. Dlatego też warto wziąć po uwagę taką opcję jak kwas hialuronowy Kraków . Przy czym zabieg ten jest bardzo skuteczny w walce z niechcianymi bruzdkami na twarzy.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2016 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spooky
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Zmarszczki u młodych
Myślę, że to faktycznie zależy od danej osoby i jej uwarunkowań. Warto profilaktycznie stosować kremy, może też zasięgnąć opinii u specjalisty, osobiście ostatnio znalazłam ciekawe produkty na http://twojezacisze.pl Smile
Moje poprzednie tematy:


    Twoje Zacisze
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2016 09:38 przez spooky.)
    29-09-2016 10:33
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Polly
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Sep 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Zmarszczki u młodych
    (28-09-2016 12:14)Plaufyszka napisał(a):  Często widzę zmarszczki u młodych kobiet i nie rozumiem, dlaczego one nic z tym nie robią. Strach pomyśleć, jak będą wyglądały po czterdziestce. Poczytajcie o tym kremie http://urodaizdrowie.pl/liftactiv-suprem...woja-skore jest bardzo fajny i jak widzicie zmarszczki, to się nie zastanawiajcie nad kremami, tylko prędko działajcie!

    Myślę, że nie za wiele można z tym zrobić, jeśli ma się taką a nie inną genetykę. Do chirurga plastycznego biegać? Bo kremy to chyba zapobiegają zmarszczkom, a nie usuwają.

    Moje poprzednie tematy:
      29-09-2016 15:26
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      tralinka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 497
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Zmarszczki u młodych
      Może po prostu w porę używają kremów przeciwzmarszczowych, ale to też fakt, że przed 30-tką raczej kobietkom zmarszczki jeszcze nie wychodzą Smile Najszybciej starzeje się skóra pod oczami i to o te strefy warto zadbać jak najwcześniej, czytałam tutaj że nawet od 25 roku życia http://wirtualnygarwolin.pl/rozmaitosc/7...szczkowego bo w tym momencie skóra tak naprawdę zaczyna już się starzeć.

      Moje poprzednie tematy:
      13-10-2016 17:40
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Waright
      Member
      ***

      Liczba postów: 205
      Dołączył: Apr 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Zmarszczki u młodych
      Ostatnio zafundowałam mojej mamie termolifting accent xl w salonie http://jadoreinstytut.com/ . Jakie efekty? Skóra wygląda młodziej, jest bardziej napięta, świeża i promienna. Jeśli chodzi o sam salon to pełna profeska, duży wybór zabiegów, wszyscy sympatyczni i pomocni, także na plus Smile

      Moje poprzednie tematy:
      14-10-2016 18:34
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      joe
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: Feb 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Zmarszczki u młodych
      A przedłużacie sobie rzęsy? Znalazłam fajną ofertę i mam ogromną okazję spróbować Big Grin Znacie lashon.pl w Krakowie?

      Moje poprzednie tematy:
        27-02-2017 15:43
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy? bergola663a 22 10,583 27-02-2023 15:20
        Ostatni post: magda676
          Na zmarszczki - laser Emerge dziewczynaszamana1 8 3,314 30-06-2019 23:25
        Ostatni post: keszek

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS